بهترین شرط: Dave Matthews Band, Christina Aguilera, آرتی ساقی و بیشتر برای خود در لاس وگاس آخر هفته

Category: لاس واگاس No comments

Christina Aguilera

دنیس Truscello

Christina Aguilera بازگشت بر روی نوار این آخر هفته.

دو آیکون در حال بسته بندی تا خود را اقامت جاری اجرا می شود در نوار آخر این هفته: Cher در پارک تئاتر و ماریا کری در کولوسئوم. ما در حال انتظار کری برای بازگشت به Caesars Palace در این سال برای مطلب اجرای “پروانه بازده” اما به نظر می رسد کمتر احتمال دارد که “کلاسیک Cher” را اضافی خرما بنابراین طرفداران واقعی بهتر گرفتن او در حالی که آنها می توانند. در اینجا برخی از دیگر وقت گزینه های سرگرمی را در لاس وگاس در این آخر هفته.

DAVE MATTHEWS BAND آن بوده است بیش از یک دهه از دیو ماتیوز باند انجام شده در لاس وگاس و 2009 نشان می دهد که در MGM بزرگ. شب جمعه جهان وطنی میزبان جام جم باند مورد علاقه خود را برای نشان می دهد که به احتمال زیاد شامل مقدار زیادی از موسیقی از سال 2018 اکران “فردا می آیند.” فوریه 28, اطلاعات در cosmopolitanlasvegas.com.

CHRISTINA AGUILERA او wowed جهان با یک حرکت عملکرد “Ave Maria” در کوبه و Gianna برایانت یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس در اوایل این هفته. در حال حاضر Aguilera بازده خیره کننده او را “پیام سیستم” اقامت در Zappos تئاتر در سیاره هالیوود, هدف قرار دادن نوار مرحله از طریق 7 مارس. فوریه 28-29, اطلاعات در caesars.com.

کوین FARLEY او صرف زمان در معروف شهر دوم در شیکاگو خنده کارخانه در لس آنجلس و تریک در پالم بیچ و به نظر می رسد در تلویزیون “محدود کردن شور و شوق خود را” “کمدی مرکزی, مست, تاریخچه” و بسیاری از, اما شما احتمالا می دانید کوین Farley به عنوان برادر کوچکتر از “شنبه شب زنده” افسانه Chris Farley. ببینید اگر او ایستاده-سبک به یاد شما را از خود خواهر و برادر در زمانی که کوین طول می کشد کمدی آثار مرحله در پلازا این آخر هفته. فوریه 28-29, اطلاعات در plazahotelcasino.com.

وگاس شوالیه طلایی فن متحرک سکسی-فیلم هفت بازی برنده خط خط و سه خانه بازی در قلعه در هفته آینده وگاس شوالیه طلایی نمی توانست انتخاب بهتری زمان برای برگزاری سالانه آن فن متحرک جشن, برای شنبه در مرکز شهر لاس وگاس مرکز حوادث. این رویداد رایگان است و به آن شروع می شود در 1 p. m. و را از ویژگی های حضور بازیکنان و پخش و همچنین فعالیت و رایگان کلاه برای اولین بار 500 در حضور. فوریه 29, اطلاعات در dlvec.com.

آرتی ساقی مایرون کاباره جاز در Smith مرکز هنرهای نمایشی است که میزبانی بسیاری از هنرمندان شگفت انگیز اما هیچ کدام با یک تاریخ منحصر به فرد به عنوان آرتی ساقی ای تنظیم و آهنگساز با ده ها تن از آمار و سوابق همکاری با لویی آرمسترانگ, Frank Sinatra, Barry Manilow جو کاکر, Barbra Streisand و بسیاری دیگر در رزومه کاری خود را. ساقی به اشتراک گذاری داستان شگفت انگیز خود را و برخی از که موسیقی کلاسیک در روز یکشنبه. مارس 1, اطلاعات در thesmithcenter.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>