برنی واشنگتن کمپین راه اندازی ایالت Canvassing تلاش جلوتر از اولیه

Shaun Scott, Sanderss WA State field director, leans in with a crew of canvassers.

شان اسکات ساندرز و دولت زمینه مدیر خم با یک خدمه canvassers در گرینوود. برنی ساندرز کمپین

اخیر پادشاه 5/نظرسنجی در ایالات متحده آمریکا نظرسنجی ها نشان می دهد سن. برنی ساندرز با معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان دولت واشنگتن اولیه در مارس 10.

حمایت

ما را بشنوند افزایش – رایگان نمایشگاه افکن آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام زنان در خط مقدم فمینیسم

این اعداد نشان می دهد که ساندرز انجام بهتر زودتر رای دهندگان و بایدن بهتر با بعد از رای دهندگان نشان می دهد که سناتور ورمونت باید یک زمان سخت تر گسترده دولت نمایندگان راه او در سال 2016 به عقب که درست شد باریک تر و دموکرات ها بودند caucusing خود را برای نامزد به جای برگزاری اولیه.

این آخر هفته به عنوان ساندرز دارای تظاهرات در میشیگان و کتاب خود را در تمام روز شنبه را نشان می دهد, کمپین کارکنان و داوطلبان در واشنگتن امید به گسترش شکاف با استفاده از یکی از ساختاری مزایای آنها بیش از بایدن کمپین: گسترده زمین بازی.

در خیس صبح روز شنبه حدود 45 هواداران نشان داد تا در Sandel پارک به کرباس گرین به عنوان بخشی از یک get-out-the-رای تلاش برای Sanders. در سراسر کشور حدود 2000 داوطلب رهبری 300 “داوطلب کاپیتان” برگزار مشابه canvassing حوادث. هدف خود را با توجه به شان اسکات ساندرز واشنگتن زمینه, مدیر بود به دست کشیدن بر 60,000 درب از پورت آنجلس به Walla Walla.

در میان صفوف در سیاتل canvassing رویداد بود که به میزبانی مشترک توسط Sunrise سیاتل و واشنگتن جوانان آب و هوا اعتصاب بودند تابستان استینسون و رابرت Cruickshank. هر دو استینسون و Cruickshank فعال هستند اعضای 36th قانونی منطقه دموکرات و هر دو به طور فعال در حمایت سناتور. الیزابت وارن. پس از وارن کاهش یافته و پیش از آن در هفته آنها متعهد به کمک به برنی در سراسر خط پایان.

قبل از داوطلبان ضربه درب استینسون و Cruickshank در سخنرانی های خود در توضیح دلایل خود را برای حمایت از Sanders.

“من حاکی از وارن به برنی جمعیت, و من بسیار افتخار بود. برای من این ارزش محور” Stinson گفت. “من به حمایت سبز جدید مقابله, بهداشت و درمان برای همه رایگان کالج برای همه رایگان حمل و نقل برای همه, مالیات ثروتمندان و وام دانشجویی بخشش. من معتقدم در تغییر ساختاری و به نظر من تنها کسی که در حال رفتن به ارائه آن در این نقطه است که برنی.”

Stinson گفت: او با اعتماد به نفس ساندرز را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما او شک و تردید در مورد بایدن توانایی به انجام این کار است. “اجازه دهید فقط می گویند من بیشتر هیجان زده در مورد کلینتون از من در مورد بایدن” Stinson گفت.

“و این نه فقط من که معنی” او اضافه شده است. “من می دانم آنچه برنی است اما من نمی توانم به شما بگویم چه بایدن برای.

در درب Stinson ملاقات چند نفر مبارزه با تصمیم گیری کنند. او گفت که او صحبت کردیم در طول یک زن از رنگ بود که پشتیبانی وارن و تا به حال برخی از نگرانی ها در مورد منفی او را دیدم از ساندرز حامیان.

Stinson گفت: او قرار داده و او را زمین مثل این: “ما در حال پرسید: برای تصمیم گیری بین یک لیوان شیر گرم است که شاید بد یا یک نوشیدنی سفت. من درک می کنم آنچه که ما می خواستیم یک champaign کوکتل و این که دیگر در منو است. اما فکر می کنم در مورد آنچه شما ارزش هستند و چه نامزد ارزش ها و اجازه دهید تمرکز بر روی ارزش های ما و نه فقط در خانه نشستن با ما champaign کوکتل.”

از طریق تلفن اسکات تشریح برخی از کسانی که عمده ارزش تفاوت. “ما صحبت در مورد این واقعیت است که ما در حال مبارزات انتخاباتی رای گیری بهترین در میان مستقل نیز در حالی که ایستاده تا برای مردمی که در طول تاریخ نشسته از انتخابات است. ما نمی equivocated مانند بایدن در حق زن را انتخاب کرد. ساندرز بود نه مسئول برای ثبت نام بر روی فاجعه موافقت نامه های تجاری مانند نفتا. ساندرز نیست نویسنده این لایحه جرم به عنوان جو بایدن بود. و ساندرز نیز نمی باید یک رکورد از منع اضافی شاهدان به نام برای آنیتا هیل رسیدگی به,” او گفت:.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ساندرز واشنگتن کمپین برگزار خواهد شد یکی دیگر از بزرگ کرباس رویداد در گاز کار می کند پارک فردا و اسکات گفت: او را از رفتن به بلینگهام منجر به یک دانشجو در تظاهرات یکشنبه شب.

اما کار خود را متوقف نخواهد شد در روز سه شنبه. اسکات گفت: این کمپین را “به اضافه” پس از اولیه به درمان بیش از 60,000 رای گیری را رد کرد و با توجه به امضای چالش و یا شکست به درستی علامت گذاری به تازگی اضافه شده حزبی وابستگی جعبه.

“اگر ردیابی کردن 5000 یا 10000 از این برگه های رای است که تفاوت میان بیرون آمدن از این حالت با 70 یا 80 نمایندگان پس از آن ما در حال رفتن به انجام همه ما می توانیم را که اتفاق می افتد. ما یک طرح در محل به اینجا آخر هفته آینده تعقیب آراء” اسکات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de