برنی ساندرز در حال آمدن است به تاکوما در روز رئیس جمهور

I mean, its not The Comet, but its something.

منظورم این است که این ستاره دنباله دار اما چیزی از آن. غریبه

دوشنبه آینده فقط پنج روز قبل از دولت الکترونیکی از رای گیری برای مارس 10 ریاست جمهوری اولیه 2020 دموکرات سناتور برنی ساندرز تجمع سیاتل با تشکر. Pramila Jayapal در تاکوما گنبد.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

سوال: چگونه بسیاری از مردم را نشان می دهد ؟ ؟ ؟ با ظرفیت 23,000 Sanders پتانسیل خود کشی بزرگترین جمعیت در ایالت واشنگتن به تاریخ. در طول سال 2016 ریاست جمهوری ساندرز جلب 15,000 به زمینه Safeco T-Mobile پارک به همان تعداد به UW Hec Edmundson غرفه و 17,000 به KeyArena.

اگر آن را یک شنبه شب در وسط زمستان هر تعداد کمتر از 15000 نفر—که برآورد اندازه جمعیت در الیزابت وارن سیاتل مرکز تجمع تابستان گذشته — می شود یک نشانه مطمئن از یک کمپین در بحران و هوا تنگ شواهد که ورمونت سوسیالیستی هیچ شانسی در برابر Donald J. Trump, و یا به طوری که برخی از روزنامه برای نوشتن برخی از مقالات محلی برای ثبت و ضبط خواهد شد و به احتمال زیاد ادعا می کنند.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

وجود دارد خیلی خوب است نشانه آن است که ساندرز رالی بسته بندی خواهد شد. با توجه به تحلیل های اخیر FEC داده ها از سیاتل تایمزبیشتر واشنگتن را اهدا پول به ساندرز نسبت به هر نامزد دیگر در این مسابقه است. دو بار به عنوان بسیاری از واشنگتن را اهدا به مبارزات انتخاباتی خود نسبت به الیزابت وارن خود را نزدیک ترین رقیب خود در پول مسابقه اینجا.

در ضمن سیاتل تشکر. Jayapal رئیس کنگره حزبی مترقی است که در حال اجرا برای دوره سوم شده است. تا کنون او را در حال اجرا unopposed چون صادقانه که بچه می خواهد به فاک با Jayapal? هیچ کس. شما می خواهم که به یک ادم سفیه و احمق کامل به اجرا در برابر مادر از تیم ملی در 7 سی دی.

به هر حال درهای باز در 5:00 p. m., رویداد شروع می شود در 7:00 p. m. اول بیا اول خدمت اما در اینجا پاسخ دهید. آوردن نان و گل سرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

ایندکسر