برنی خواسته است به پاسخ خود را برای برادران

Category: سیاتل

Bernie Sanders at a packed rally in Tacoma on Monday.

برنی سندرز در یک بسته بندی رالی در تاکوما در روز دوشنبه. لستر سیاه

برنی ساندرز سرسخت ترین طرفداران آنلاین باید دوباره به او امد و شد زیاد.

در هر دو سی ان ان تاون هال در روز سه شنبه و در بحث مرحله در نوادا در چهارشنبه ساندرز خواسته شد تا پاسخ برای رفتار “برنی bros” آمورف (و co-ed) جمعیت typified بودن تشکرها آنلاین برای هر کسی که پشتیبانی نمی کند نامزد خود را. وارنر شده است یک مسئله پس از 2016 نژاد و شعارهای هر دو از آنها و در مورد آنها تنها به بدتر.

بیایید شروع روز سه شنبه سی ان ان تاون هال. ساندرز خواسته شده بود توسط یک حامی اگر او را رد برنی فرض رفتار سمی است. او گفت: بله با اشاره به سوء استفاده خود فعالان دریافت و سپس insinuated که cyberbullies ممکن است واقعی ساندرز حامیان اما مردم نما به عنوان ساندرز حامیان به صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما باید یک اینترنت است که اساسا غرب وحشی,” ساندرز گفت. “کسی می تواند می گویند:” هی, من اندرسون کوپر ” و می گویند برخی از زشت چیز و در حال حاضر است که نمی تواند متوقف شود.”

ساندرز به اعتبار خود نمی نشان می دهد ما باید سرکوب ناشناس حساب های آنلاین, اما او نیز نمی ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از ادعای خود را. در حالی که این درست است که هر کسی می تواند در تئوری آنلاین بروید و می گویند او اندرسون کوپر عمده ترین اینترنت, سیستم عامل, تلاش برای ممنوعیت تقلبی و آن را بعید جعلی اندرسون کوپر حساب خواهد آخرین فراتر از چند توییتهایی. در واقع من چک, توییتر, و در حالی که وجود دارد یک زن و شوهر از حساب با اندرسون کوپر در کاربر نام هیچ یک از آنها را هر گونه تلاش به واقع مطرح به عنوان کوپر خود را.

علاوه بر این چیزی است که تأیید است. آن را سخت به بگویید که اندرسون کوپر و چه کسی نیست. او با آبی تیک با نام او. و به عنوان برای غیر برنی bros نما به عنوان سناتور وارنر به منظور ایجاد برنی bros شبیه مقاوم قطعات گه که قطعا می تواند اتفاق می افتد اما برنی نمی ارائه هر گونه مدرکی برای آن است.

شاید روس ها این کار را کرد ؟ ساندرز به سوال مطرح شده. “همه ما به یاد داشته باشید 2016 و آنچه که ما به یاد داشته باشید است, تلاش روس ها و دیگران را به دخالت در انتخابات و تقسیم ما” گفت: سندرز در مناظره روز چهارشنبه. “من نمی گویم که این اتفاق می افتد اما آن را نمی خواهد به من شوک.”

به جز هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن. “وجود ندارد روسی رباتها عامل در اینجا در حال حاضر” دروغ محقق جاش راسل گفت: روزانه وحش با اشاره به توییتر. “آن را اساسا غیر ممکن است در این مرحله برای آنها به کار در اینجا. توییتر سایت یکپارچگی تیم ساخته شده است آن را واقعی خسته کننده برای من بود. من چک و چک و چک هشتگهای مربوط به مقدماتی و به آن درست شده واقعا خسته کننده است.”

لورا Rosenberger, مدیر اتحاد برای تامین دموکراسی در آلمانی مارشال صندوق وزن در:

با این وجود قبل از مبارزات انتخاباتی خود تجمع در تاکوما در دوشنبه ساندرز ساخته شده ادعا می کند شبیه به Q13 را Brandi Kruse. “همانطور که شما به خوبی می دانید اینترنت امروز نوع از غرب وحشی” او گفت:, “و کسی می توانید می گویند چیزی در نام خود را که ممکن است چیزی برای انجام با شما.”

(خوشبختانه کمتری وجود دارد جنگ تفنگ در اینترنت از وجود دارد در غرب وحشی اما ما به نقطه.)

هنگامی که این موضوع مطرح شد در روز چهارشنبه دوباره آن توسط ساندرز’ رقیب شهردار پیت. “در یک نقطه خاص شما را به خودتان بپرسید” چرا این الگوی بوجود می آیند؟'” Buttiegeg گفت: از ساندرز خصمانه ترین طرفداران. “چرا از آن است به خصوص این مورد در میان حامیان خود را?”

“ما بیش از 10.6 میلیون نفر در توییتر و 99.9 درصد از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق” ساندرز پاسخ داد. “و اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه های کارگری من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما.”

و سپس: “اگر شما در غرب وحشی از اینترنت بحث به برخی از زنان آمریکایی آفریقایی تبار در مبارزات انتخاباتی بحث به سن. نینا ترنر صحبت کردن با دیگران و پیدا کردن باطل نژادپرستانه جنسیتی حملات که در حال آمدن است راه خود را به عنوان به خوبی. بنابراین من امیدوارم که همه ما درک می کنیم که ما باید همه چیز ما می تواند احتمالا برای پایان دادن به viciousness و زشتی در اینترنت. کمپین ما در مورد مسائل. آن را در مورد مبارزه برای خانواده های کارگر و طبقه متوسط است. آن را در مورد حملات از مردم است.”

من اصلا شک این درست است. اکثر ساندرز حامیان نیست صرف وقت خود را به حمله به مردم آنلاین. مردم شغل برای رفتن به. و هنگامی که این خنگ دعوا اینترنت آیا شکستن آن را قطعا نه فقط ساندرز حامیان درگیر در آنها است. مبارزات انتخاباتی خود را سخنگوی Briahna خاکستری یک مقاله نویس سابق برای رهگیری شد و مورد حمله قرار گرفتن آنلاین برای حمایت از برنی ساندرز طولانی قبل از او پیوست کمپین—اگر چه بسیاری از بیشترین انتقاد از خاکستری از سیاه برجسته متفکران که مخالف با ساندرز تمرکز در کلاس در طول مسابقه. هنوز هم جمعیت انت مردم در اینترنت است که به سختی محدود به کسانی که حمایت برنی ساندرز. سوال این است که آیا این صدمه دیده است شانس خود را در برنده شدن در نامزدی?

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سخت به می گویند. برای یک ساندرز در این نقطه به نظر می رسد که بیشترین حمایت مردمی و رسانه های حرکت. او 21 نمایندگان قرار می دهد که او دوم به شهردار پیت با یک نقطه و به وضوح او را به خوبی انجام می دهند در این مسابقه است. اما خود را آنلاین طرفداران می تواند بسیار جدی turn-off—به خصوص زمانی که آنها اعلام کرد که اگر برنی ساندرز نمی نامزدی برنده آنها خواهد نشستن انتخابات عمومی ،

من این را چند بار در روز در اینترنت, در میان غریبه ها و دوستان است. آن را احساس می کند مانند آنها برگزاری انتخابات گروگان و آن را می تواند ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوم. آن را قبل از اتفاق افتاده است: دوازده درصد از ساندرز حامیان رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات عمومی. چه کسی می داند که بسیاری از تصمیم به نشستن در آن را ؟ این امتناع از بازی به بینی خود را نگه دارید و بررسی یک رای گیری در این انتخابات کمتر از دو evils قطعا کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در کاخ سفید است. من نمی شخصا انتخاب من نامزد بر اساس رفتار خود و یا حامیان اما رای دهندگان همیشه منطقی. برای بسیاری از مردم, سیاست, مسائل کمتر از شخصیت; دلیل مسائل کمتر از پیروان که شما از آنها بدم میاید.

برنی ساندرز اما به نظر می رسد به درک که او پیروزی است که اهمیت آن کمتر از کسی که هر کسی ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من بارها گفته اگر من برنده نیست این چیزی که من قصد دارم برای حمایت از شخص دیگری که برنده آن او گفت:” در نوادا در روز سه شنبه. این پیامی است که من امیدوارم که برادران و همه رای دهندگان شروع به دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im