I got SHIVERS looking at the new cover for Beau Travail by Michaele Boland.

من gasped زمانی که من برای اولین بار نگاه در پوشش جدید برای Beau Travail توسط مایکل Boland. حسن نیت ارائه میدهد از Criterion Collection

در جستجو از جان گذشته برای “خوب” اخبار صفحه اصلی تصویری توزیع کننده معیار مجموعه پاسخ داده است نماز من. آنها در نهایت با اضافه کردن فرانسوی مولف Clarie دنیس بسیار Unstreamable و بسیار عالی Beau travail (1999) به مجموعه خود را در ماه سپتامبر.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

هر چند نه لزوما نادر Beau travail است که هنوز هم نسبتا سخت و دشوار پیدا کردن حتی “غیر قانونی” ارسال آنلاین و گران است رقومي ساخت آن علاوه بر معیار مجموعه حتی مطلوب تر برای کسانی که در آرزوی به تماشای اپرا (و) بصری-سنگین نظامی درام آشکار در مقابل چشم خود را. در اینجا چیزی است که من تا به حال به می گویند در مورد این فیلم در دوران ما کوتاه سری در ماه مارس در فیلم های بزرگ توسط زنان مدیران:

هرگز قبل از اینکه من می خواستم به اچ تصاویری از یک فیلم داخل کره چشم به بازی بازی های بخش خصوصی برای من هر زمان که من می خواستم قبل از تماشای Beau travail. آن را زرق و برق دار و عجیب و غریب ساخته شده و صرفا از رویاهای. مجموعه ای در جیبوتی و بر اساس هرمان ملویل را Billy Budd, داستان است گفت: در تمدید اول شخص فلاش بک روایت سابق گروهبان Galoup (Denis Lavant) پس از او را لگد از لژیون فرانسه برای بی رحمانه بدرفتاری کاریزماتیک و امیدوار کننده استخدام جدید ژیل Sentain (Grégoire کالین). در حالی که آن را نوعی مبهم به همین دلیل او را دوست نداشتند Sentain خیلی—ظاهرا به این دلیل که رئیس در زمان میل به مرد جوان—Galoup حسادت مرزهای وسواسی. به نظر من همه وسواس یک fetishistic و یا وابسته به عشق شهوانی با کیفیت به آنها و Sentain به احتمال زیاد یک منبع ناگفته تمایل برای گروهبان.

پشتیبانی غریبه

Beau travail بسیار کمی گفت و گو ذخیره برای Galoup روایت به جای مطلوب تصویر بیش از دکلمه. به عنوان بیننده, داستان و احساسات هستند را به ما نشان داد به همان اندازه از طریق نمایشگاه اما در نگاهها و snarled دهان. آن را سرگرم کننده به تماشای سربازان را غیر محتمل تمرینات (در یک صحنه آنها به شدت در آغوش یکدیگر بارها و بارها) در غیر محتمل مکان (در ناهموار و آتشفشانی اقیانوس ساحل) اما وجود دارد یک حس عمیق صمیمیت به آن همه است. آن را مانند آنها کلمه “سپاه” به طور جدی—مردان حرکت به عنوان اگر آنها در یک بدن. تراش, اتوکردن, رقص با هم. وجود دارد با شیفتگی زیبایی مردان بدن در ارتباط با یکدیگر در هر دو خود را به نرمی و سختی انداخته و خود را در برابر اقیانوس-جاروب تنظیم. مطمئن شوید که به تماشای به بسیار end شاهد یکی از دلخراش ترین رقص من دیده ام. Beau travail است دنیس در بهترین.

و برای اندازه گیری خوب در اینجا چارلز Mudede در پوستر فیلم بازگشت در سال 2003:

پوستر برای Beau Travail به خوبی ممکن پوستر برای Claire Denis’ سینما: دو نفر (Grégoire کالین و Denis Lavant) زل زده در هر یک از دیگر. سوال مطرح شده توسط این تمدید زل زل نگاه کردن مسئله مهم این است که در تمام دنیس فیلم: می توانید جاذبه باید پایان خوشی ؟ اگر شخصیت ها ممکن است به التماس متفاوت وجود دنیس بدن از کار پاسخ این سوال را با بله چشمگیر است.

این معیار آزادی همراه با: جدید دیجیتال 4K ترمیم; مکالمه بین دنیس و مهتاب مدیر بری جنکینز (!!!!); صحنه تفسیر توسط مدیر عکاسی اگنس گدار; مصاحبه با بازیگران Denis Lavant و Grègoire Colin; a video مقاله توسط فیلم محقق جودیت Mayne; و جدید فارسی ترجمه. پیشسفارش این دی وی دی اینجا و اتمام بقیه معیار را در ماه سپتامبر منتشر شده در اینجا.