نوع به محله خود گربه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس شهر از دوستداران گربه در داخل یک ملت از دوستداران گربه. در ایالات متحده از هر سه خانوار یک گربه. محبت ما برای felines همچنین برگ های بسیاری از ما با یک نقطه نرم برای گربه های محله زندگی می کنند که در جوامع ما. مردم اغلب اتخاذ دوستانه آنهایی که به خانه های خود را ترک غذا برای آنها و شرکت در های بی پایان اعمال محبت نسبت به unsocialized رایگان-رومینگ — همچنین به عنوان شناخته شده وحشی — گربه.

با توجه به این که لس آنجلس شهروندان کردم broadsided توسط کارول Mithers در لس آنجلس تایمز op-ed Dec. 22 با عنوان “شهرهای ایالات متحده در حال تاخت و تاز کردن با گربه وحشی و تفکر جادویی نیست راه حل است.”

بیایید شروع با او فرض است که شهرهای ما در حال تاخت و تاز کردن با گربه وحشی: تصاویری از swarms از عصبانی felines بهار به ذهن است. این مسائل از ب, فیلم, نه تجربه هر کسی راه رفتن را از طریق حوضه Sepulveda منطقه تفریحی سانتا مونیکا کوه مسیرهای پیاده روی و یا حتی هالیوود باول.

Mithers سپس حملات دام/خنثی/بازگشت (TNR) موثر ترین گربه جمعیت با رویکرد مدیریت, در حالی که عدم ارائه یک جایگزین. Mithers تکرار ادعا می کند که طرفداران TNR درگیر در “تفکر جادویی.”

خواهد TNR گربه کاهش جمعیت در سراسر کشور به صفر ؟ هیچ. هیچ چیز خواهد شد. به فکر می کنم در غیر این صورت به شرکت در تفکر جادویی در اینجا. رومینگ رایگان گربه ها زندگی می کردند و در نزدیکی تمدن بشری برای رفتن 10,000 سال در حال حاضر. ما می توانید مدیریت شماره های خود را, اما ما نمی توانیم آنها را از بین بردن.

TNR غالب جمعیت گربه رویکرد مدیریت آغوش بودن حیوانات کنترل سازمان است. TNR شده است به تصویب رسید و در بیش از 650 ایالات متحده شهرداری با بیش از هزاران انجام آن در یک توده مردم بر اساس. انگلستان و کشورهای دیگر به مدت طولانی در آغوش TNR. بنابراین محبوبیت آن است بدیهی است با بسیاری از مردم در سراسر جهان ترجیح می دهند انسانی و صرفه جویی در زندگی سیاست برای گربه ها که در میان ما زندگی می کنند. در حال حاضر در شهر لس آنجلس سازمان در حال بررسی اجرای TNR. در کالیفرنیا بسیاری از جوامع به خصوص سن خوزه TNR تاسیس داستان موفقیت.

تحت TNR جامعه گربه ها انسانی به دام افتاده spayed یا عقیم واکسینه و eartipped برای شناسایی و پس از بازگشت به قلمرو خود را به زندگی می کنند.

از 1880s از طریق 1990s شروع شد و هنوز هم در برخی از مکان های ارشد به معنی تلاش برای کنترل, هوای آزاد, گربه جمعیت بود به گرفتن و کشتن گربه ها از طریق روال “کشتن از سر ترحم” در پناهگاه های حیوانات. آن کار نمی کند. آن کار نمی کند. هرگز کار خواهد کرد.

من می دانم آن را به نظر می رسد ضد بصری می گویند که کشتن گربه نمی خواهد تعداد آنها را کاهش دهد. کلیدی در اینجا این است که آن را بدون در دراز مدت بهره مند شوند. بدیهی است که در این روزها و بلافاصله پس از “حذف” گربه ها از یک مکان خاص وجود خواهد داشت کمتر گربه, اما, فقط به طور خلاصه. مهاجرت و تولید مثل را به سرعت نتیجه در احیا جمعیت.

طبیعت از خلا متنفر است. زمانی که گربه در حال حذف از یک مکان داده شده رسیده است که با فرصت های تغذیه (به عنوان ما dumpster-لادن شهرستانها هستند) های جدید گربه ها در حرکت و تولید مثل است. تلاش در گذشته برای دور کردن و پاک کردن گربه ها شکست خورده اند چرا که آنها را گربه زیست شناسی و پویایی جمعیت در نظر میگیرد.

من گروه, Alley Cat Allies, شده است برای دفاع از TNR از سال 1990 است. من با تشکیل گروه چون من نمی تواند معده بی تسمه نقاله سالم cats ورود ما پناهگاه و کشته شدن هر سال است. TNR حمایت های بی شماری دامپزشکان زیست شناسان حفاظت پناه, مدیران, شهرداری مقامات و شهروندان عادی.

از آن زمان به جلو حرکت کند. هر چه زودتر به لس آنجلس پیاده سازی TNR هر چه زودتر مزایای آن احساس خواهد شد.

بکی رابینسون رئیس جمهور و بنیانگذار Alley Cat Allies, یک سازمان حمایت که با این نسخهها کار برای حفاظت و بهبود زندگی همه گربه. www.alleycat.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>