توان تهاجمی در سرطان مبارزه

Category: لاس واگاس No comments

من سرطان پروستات بازمانده در حال حاضر. متاسفانه من به جز با Jane E. برودی مارس 5 داستان “قبل از اینکه تحت عمل جراحی پروستات در نظر فعال نظارت است.’ “خط پایین این پیام منتشر شده بود که تشخیص داده شد بیمار لزوما باید به این باور یا قبول کند که رادیکال روش های درمان مانند جراحی برای برداشتن غده یا شدید تابش بمباران ارائه بهترین راه حل است.

برودی اشاره به مشاوره از برخی از ادراری که “نظارت فعال” ارائه می دهد کمتر نفوذی رژیم. اما شش ماه یا یک سال زمان برای یک PSA (آنتی ژن اختصاصی پروستات) و یا بیوپسی آزمون فاصله ممکن است بیش از یک محتاطانه مشاهده دوره برای تحت تاثیر قرار ، در مورد پرخاشگری و ضرب جهش سلول ها به طور ناگهانی شتاب. در آن زمان من انتخاب غده حذف شماره های من تا به حال بیش از دو برابر شده و این بیماری در حال گسترش فراتر از پروستات من و به رهبری بود برای من مغز استخوان. مرگ و میر ناشی از سرطان استخوان است که یکی از دردناک ترین راه برای مردن.

بله “رادیکال” روش برای خنثی کردن سرطان پروستات ممکن است منجر به سطوح مختلف بی اختیاری ادراری یا ناتوانی جنسی است اما مرگ یک جایگزین برتر? من اورولوژیست ترجیح مشاوره: پس از سن 45 یک آزمایش PSA حداقل هر سال است. ایجاد یک پایه شماره. آن می تواند محدوده از 2 30,000; واقعا. اگر در سال های بعدی آن می رود تا به یک اورولوژیست پست عجله. اصرار بر 24 core biopsy; نه اغلب ناکافی 12 نمونه روش. که من به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی نظر در مورد فعال نظارت مفهوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>