نبرد بیش از داروهای نوادا اعدام به پایان می رسد با هیچ تصمیم

نزدیک به دو سال دادگاه مبارزه با مواد مخدر که نوادا به دست آمده برای اجرای آن هرگز انجام شده است به پایان رسید با شرکت های دارویی مصرف خود را تمام شده محصولات و دولت پذیرش بازپرداخت بدون روشن تصمیم گیری در مورد چگونه یک تزریق کشنده می تواند انجام شود.

یک قاضی در لاس وگاس را رد کرد و مورد سهشنبه پس از هر دو طرف توافق کردند به رها کردن طرح دعوی در دادگاه به وجود آمد که از سابق محکوم به اعدام اهل بیت اسکات ریموند دوزیه تلاش به اعدام می شود.

دوزیه یک دو بار به اعدام محکوم و حکم داد تا به تجدید نظر و اعلام کرد او می خواست به مرگ به جای زندگی می کنند زندگی خود را پشت میله های زندان. او خودش را کشته بود سال گذشته در زندان, ساخت مسئله دارو سازان’ طرح دعوی در دادگاه با هدف متوقف کردن استفاده از محصولات خود را برای تزریق کشنده.

دولت دادستان کل هارون فورد اذعان شنبه اخراج این معنی است که دولت با حدود 80 محکومین اعدام را ندارد مواد مخدر به انجام یک اعدام.

وکلای دو دارو شرکت های درگیر در این پرونده بلافاصله پاسخ به ایمیل. یک وکیل برای داروسازی ساز Sandoz, Inc. کاهش یافته است به نظر.

دوزیه اعدام شده اند که برای اولین بار در نوادا از سال 2006. آن برنامه ریزی شده بود و به نام کردن دو بار در میان چالش های مربوط به این سه ترکیب دارو از جمله آرام بخش میدازولام قدرتمند مخدر فنتانيل و عضله-فلج عامل به نام سیساتراکروم.

توافق مربوط به فورد از حزب دموکرات و دارو سازان Alvogen, Hikma داروسازی ایالات متحده آمریکا و Sandoz برگ هر کدام به پرداخت خود را در هزینه های قانونی. این بسته کتاب در یک طرح دعوی در دادگاه برای اولین بار ثبت شده توسط Alvogen در سال 2018 در برابر فورد سلف جمهوری خواه آدم Laxalt.

“این یک نمونه از بیفایده بودن مجازات اعدام و پول هدر رفته” گفت: Scott قهوه جانباز مدافع در لاس وگاس که لابی های مجلس در مورد این مسئله. “سال دادخواهی و ما تا پایان با چیزی. زمانی که دولت می رود به مخفی به معنی به دست آوردن مواد مخدر به کشتن کسی شما نتایج است که می خواهم.”

این توافق نامه به آدرس نیست که آیا نوادا مجازات اعدام پروتکل انسانی است و یا قانون اساسی.

شرکت دارویی وکلای گفت: Clark County قاضی دادگاه منطقه الیزابت گونزالس که دولت و مقامات زندان با استفاده از پنهان کاری و suberfuge برای به دست آوردن از طریق یک شخص ثالث تامین کننده های مواد مخدر در ترکیب استفاده می شود.

آرام بخش در نظر گرفته شده بود برای آرام کردن اهل بیت دوز کشنده از فنتانيل می کند و متوقف کردن سوخت و ساز بدن و عضله-فلج مواد مخدر خواهد اطمینان حاصل شود تنفس به پایان می رسد. فنتانيل متهم شده است به صورت غیر قانونی-استفاده از مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در سراسر کشور.

شرکت های استدلال آنها نمی خواهید محصولات خود مورد استفاده در اعدام.

وکلای مدافع برای دولت مقابله که هیچ نیرنگ و یا عذر لازم بود برای به دست آوردن مواد مخدر و این شرکت تا به حال هیچ کنترل بیش از چگونه محصولات خریداری شده استفاده می شود.

یک درخواست تجدید نظر به نوادا دیوان عالی کشور جلب حمایت از 15 از 30 کشورهای دیگر در ایالات متحده آمریکا با مجازات اعدام اما آن را رد کرد و با هیچ حاکم پس از دوزیه مرگ است. مقامات در آن زمان گفت: داروهای منقضی خواهد بود.

کشورهایی که حمایت نوادا استدلال کرد که آزار و اذیت از حمایت گروه ها و تهدیدات شرکت تحریم در حال نگه داشتن مقامات زندان از اجرای اراده رای دهندگان در آمریکا با مجازات اعدام است.

جدید, نوادا, اعدام مجلسی, هزینه برخی از $860,000 تکمیل شد در سال 2016 در Ely دولت, زندان, 250 مایلی شمال لاس وگاس. آن شده است هرگز استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im