بیس بال خلاصه: هزار اوکس به شروع داغ برنده Easton مسابقات

Category: لاس واگاس دیلی نیوزما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


هزار اوکس بیس بال تیم برنده Easton فینال مسابقات با 9-2 برنده بیش از هارت در سه شنبه شب در بیرمنگام بالا در دریاچه Balboa.

از Lancers هستند 5-0 و outscored مخالفان خود را 39-11 با تشکر از داغ ضربه از حداکثر Muncy, Roc Riggio, جارد Miller, جاستین, Abercrombie و مایکل Welikala که همه تا به حال دو بازدید در سه شنبه شب را برنده شوید. انتقال دانشجوی سال دوم چارلی معدودى نیز ساخت اولیه تاثیر او دو و یک RBI.

پارچ اسکات الیس انداخت یک بازی کامل و زده از هشت مورد. او تا 21 strikeouts در سال در سه شروع می شود.

  • اوکس هزار دبیرستان را تعقیب Melnick متصل در ایستون مسابقات بیس بال نهایی در برابر هارت دبیرستان در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

  • اوکس هزار دبیرستان چارلی معدودى باعث می شود گرفتن برای طول Easton مسابقات بیس بال نهایی در برابر هارت دبیرستان در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • هارت دبیرستان بن Niednagel آتش سوزی یک زمین در ایستون مسابقات بیس بال نهایی در برابر اوکس هزار دبیرستان در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

  • اوکس هزار دبیرستان اسکات الیس آتش سوزی یک زمین در ایستون مسابقات بیس بال نهایی در برابر هارت دبیرستان در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

  • هارت دبیرستان تایلر Vannix بالا می رود برای توپ به عنوان اوکس هزار دبیرستان است رخ Riggio اسلاید برای پایه سوم در ایستون مسابقات بیس بال نهایی در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

  • اوکس هزار دبیرستان چارلی معدودى همسرش در جشن یک نمره با هم تیمی حداکثر Muncy در ایستون مسابقات بیس بال نهایی در برابر هارت دبیرستان در بیرمنگام جامعه منشور دبیرستان در دریاچه Balboa در روز سه شنبه, فوریه 25 سال 2020 است. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

تحت رهبری سابق MLB standout جک ویلسون هزار اوکس است و نه فقط بهتر در این زمینه اما به دنبال بهتر رقابت محترم علامت از یک ردیف بالا برنامه. از Lancers سفر به کارولینای شمالی برای شرکت در دبیرستان ملی دعوتی مسابقات در ماه آوریل همراه با محلی و ملی قدرت دانشگاه هاروارد-Westlake و نوتردام شرمن اوکس.

اوکس هزار شماره 1-رتبه تیم در آخرین CIF جنوبی بخش تقسیم 2 نظرسنجی.

دانشگاه هاروارد-Westlake 6 رودخانه شاه 6: Wolverines شد تا 6-0 در ورود دوم قبل از پادشاه به ثمر رساند سه اجرا می شود در هر یک از پنجم و ششم نوبت.

کوارتز هیل 9, El Camino Real 1: Joesph Galindo آمار دو اجرا خانه اجرا و اندرو Allanson تا به حال سه بازدید و دو RBIs برای شورشیان.

Crespi 7, Westlake 1: Jackson Benattar تا به حال سه بازدید برای سلت ها. نیکو Azpilcueta آمار سه اجرای هومر.

بیرمنگام 3, La, کانادا, 0: آلبرت گارسیا انداخت shutout با دو strikeouts. براندون Orozco رفت و 2 به 2 با دو و دو اجرا می شود به ثمر رساند.

Chaminade 4, کولور سیتی 1: دانشجوی سال اول ایان دوارت تا به حال دو بازدید و ترجمه برای عقاب است.

سیرا کانیون 3 کلیولند 0: Max Martin تحویل یک کلاچ دو از, دو اجرای تک در پایین ششم برای Trailblazers. ژاک فریمن به حال سه بازدید.

والنسیا 1, اکس مسیحی 1 (11 نوبت): Tyler Robitaille زده از هشت برای والنسیا. براک Kleszcz تا به حال دو بازدید با RBI. اوکس مسیحی پارچ براندون Madrigal نیز زده از هشت مورد.

سنت فرانسیس 10, ساگوس 1: مت Odom رفت 2 به 4 با دو RBIs. ارشد Mikey کین تا به حال دو بازدید و دو اجرا می شود برای سنت فرانسیس.

ونیز 3, San Fernando 2: Nate فلرس رفت و 2 به 3 با دو اجرای اصلی اجرا در سن فرناندو را از دست دادن.

Simi دره 9, St Bonaventure 3: شکارچی Boylan تا به حال دو RBIs برای پیشگامان.

گرانادا هیلز منشور 3 ونتورا 1: Brandon Garfinkel تا به حال دو بازدید و ترجمه برای Highlanders.

دیدگاه 3, میراث مسیحی 1: دیدگاه را Colin Beazley زده از 10 مورد در شش نوبت.

مورپارک 12, چتسورث 5: تعقیب Kriger 3 4 با سه RBIs برای تفنگدار. دیلن کارتر به دست آورده و برنده شدن در 2 1/3 نوبت و تا به حال سه strikeouts.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im