توسط مایکل بالسامو

واشنگتن — دادستان کل ویلیام بار در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. بخش ارائه نمی دهد یک اصلاح شماره.

بر خود شده است به وزارت دادگستری اقدام و پنج شنبه را در نظر به عنوان دفاع از خود صداقت. او یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار که سهام رئیس جمهور نظرات گسترده قدرت اجرایی است.

اظهارات ساخته شده تا به سرعت پس از تصمیم به بازگشت به دور از صدور حکم پیشنهاد کرد که بر آگاه بود برگشت به حال رنده دور در بخش تاریخی شهرت برای استقلال سیاسی از نوسان. اما او را متوقف کوتاه از تصدیق تخلف توسط هر کسی.

Barr گفت که تهمت توييتها ایجاد درک مشکلات بخش که به سوال نامیده می شود استقلال خود را اما او با رد وجود هر گونه سفارش از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: تهمت توييتها نه عامل به تصمیم گیری.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: پنجشنبه شب در کاخ سفید که تهمت توییتهایی برای دور زدن جریان اصلی مطبوعات و صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا است.

“این فقط یک روش های مختلف برقراری ارتباط با مردم آمریکا و رئیس جمهور حق به وزن در” اوبراین گفت. “او متمم اول قانون اساسی, حقوق, حتی اگر او رئیس جمهور است. و او یک راست به وزن با نظرات خود را در مورد مسائل روز و من فکر می کنم او برای رفتن به ادامه انجام این کار است.”

بر پیوست فهرستی از سطح بالا دستیاران که علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن با تفاوت اصلی این است که او هنوز هم در کار خود را. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که برای انتشار یک کتاب در ماه آینده جزئیات زمان خود را در کاخ سفید از جمله انتقاد از تهمت اقدامات مانند خود تصمیم به خودداری از کمک نظامی در حالی که به دنبال سیاسی حمایت از اوکراین است. رئیس سابق کارکنان جان کلی که تا حد زیادی نگهداری مشخصات پایین پس از ترک کاخ سفید رشد کرده است باز در مورد unflattering ارزیابی از رئیس جمهور.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین بر در توییتر برای تصمیم گیری برای معکوس کردن صدور حکم توصیه, نوشته: “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن. در مورد چهره ها را وادار چهار وکیل مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ به ترک مورد. یکی از سمت چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” Barr گفت: در ABC مصاحبه. “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

Barr گفت که او “از درس” آمادگی برای مقابله با هر گونه انشعابات از رئیس جمهور برای نظرات خود را.

“همانطور که گفتم در تایید, من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل. من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم” Barr گفت: در مصاحبه.

این بسیار نادر است برای وزارت دادگستری رهبران معکوس تصمیم دادستان در صدور حکم توصیه به خصوص پس از آن توصیه شده است به دادگاه ارائه. واقعی صدور حکم به قاضی.

“آنچه را که آنها به راجر سنگ بود یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در مصاحبه با Geraldo ریورا در Newsradio WTAM1100.

“من فکر نمی کنم آنها را ترک کنید در این مورد. من فکر می کنم آنها احساس آنها گرفتار شدم” رئیس جمهور گفت: از سنگ دادستان. “من فکر نمی کنم که آنها را ترک و به دلایل اخلاقی. من فکر می کنم آنها در عمل گرفتار من است.”

“در حال حاضر آنچه که من می خواهم به انجام به نظاره نشست و اجازه دهید یک مرد به زندان برود شاید برای نه سال زمانی که قاتلان در حال رفتن به زندان است. شما باید برخی از جدی ترین وحشتناک متجاوزان و هر چیز دیگری. آنها نمی رفتن به زندان و نه سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندسی گراهام توییتی حمایت خود را برای بر گفته رئیس جمهور تا به حال انجام “خدمات بزرگ” برای مردم با انتخاب او. در اوایل این هفته گراهام گفت و بر بعدها تایید کرد که عدالت بود و پذیرش اطلاعات است که مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی جمع آوری شده است در اوکراین در مورد رئیس جمهور دموکرات رقیب جو بایدن و پسرش.

در ABC مصاحبه Barr گفت: رئیس جمهور: “اگر او می گویند برو تحقیق کسی چون — و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی — پس از آن دادستان کل نباید حمل که نمی کنند ،

دموکرات تقبیح وزارت دادگستری برگشت و خواستار تحقیقات فوری. رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام برای وزارت دادگستری بازرس کل به گام در. مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که بر حال “stooped به چنین سطح” و این که “مردم آمریکا سزاوار بهتر است.”

Barr شده است ثابت متحد از رئیس جمهور پس از بازگشت او به پست بالا در وزارت دادگستری در سال گذشته است. او پاک جمهور انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار و اعلام کرده است که اف بی آی از روسیه تحقیقات که منجر به اتهام علیه سنگ شده بر اساس “ساختگی روایت.”

در روز پنج شنبه گفت: “نمی توان “مورد آزار واقع شدند و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.”

“و من گفت: آیا آن را کنگره, روزنامه, سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور. من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید, من فکر می کنم — من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke Miller, Eric تاکر, Deb Riechmann و لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im