بر ابجو بد و کم مایه در مغلوب ساختن پیشی جستن: توییتهایی آن را ‘ممکن’ به انجام کار

توسط مایکل بالسامو و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر عموم دامنگیر در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و باز کردن موارد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. بخش ارائه نمی دهد یک اصلاح شماره.

بر خود شده است زیر آتش برای برگشت. هنوز هم آن را بسیار غیر معمول حرکت برای یک عضو از دولت به انتقاد از رئیس جمهور — به خصوص تهمت وفادار که سهام رئیس جمهور نظرات گسترده قدرت اجرایی است. پنج شنبه نظر به عنوان دفاع از خود صداقت — تلاش برای نجات خود شهرت و وزارت دادگستری توسط عموم rebuking رئیس جمهور او را لبه پنجره رساند تا از روز اول تصدی خود.

اظهارات ساخته شده تا به سرعت پس از تصمیم به بازگشت به دور از صدور حکم پیشنهاد Barr آگاه بود برگشت به حال رنده دور در بخش تاریخی شهرت برای استقلال سیاسی از نوسان. اما او را متوقف کوتاه از تصدیق تخلف توسط هر کسی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را.” او اضافه کرد: “رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک کم تحمل انتقاد و به خصوص انتقاد از متحدان خود و اغلب آتش سوزی در نوع خود است. و خو کاخ سفید در پاسخ به پرسش که آیا بر این نظر بودند که هماهنگ با کاخ سفید است.

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ایجاد درک مشکلات بخش که به سوال نامیده می شود استقلال خود را اما او با رد وجود هر گونه سفارش از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: تهمت توييتها نه عامل به تصمیم گیری.

بر پیوست فهرستی از سطح بالا دستیاران که علنا انتقاد از تهمت فکر بقیه چپ این کار برای اولین بار. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که برای انتشار یک کتاب در ماه آینده جزئیات زمان خود را در کاخ سفید از جمله انتقاد از تهمت اقدامات مانند خود تصمیم به خودداری از کمک نظامی در حالی که به دنبال سیاسی حمایت از اوکراین است. رئیس سابق کارکنان جان کلی که تا حد زیادی نگهداری مشخصات پایین پس از ترک کاخ سفید رشد کرده است باز در مورد unflattering ارزیابی از رئیس جمهور.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین بر در توییتر برای تصمیم گیری برای معکوس کردن صدور حکم توصیه, نوشته: “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن. در مورد چهره ها را وادار چهار وکیل مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ به ترک مورد. یکی از سمت چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” Barr گفت: در ABC مصاحبه. “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما … در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: پنجشنبه شب در کاخ سفید که تهمت توییتهایی برای دور زدن جریان اصلی مطبوعات و صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا است.

“این فقط یک روش های مختلف برقراری ارتباط با مردم آمریکا و رئیس جمهور حق به وزن در” اوبراین گفت. “او متمم اول قانون اساسی, حقوق, حتی اگر او رئیس جمهور است. و او یک راست به وزن با نظرات خود را در مورد مسائل روز و من فکر می کنم او برای رفتن به ادامه انجام این کار است.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

Barr گفت که او “از درس” آمادگی برای مقابله با هر گونه انشعابات از رئیس جمهور برای نظرات خود را. دولت گفته مقامات ارشد کاخ سفید دستیاران بودند و اطلاع از محتویات بر مصاحبه قبل از آن پخش شد.

“همانطور که گفتم در تایید, من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل. من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم” Barr گفت: در مصاحبه.

این بسیار نادر است برای وزارت دادگستری رهبران معکوس تصمیم دادستان در صدور حکم توصیه به خصوص پس از آن توصیه شده است به دادگاه ارائه. واقعی صدور حکم به قاضی.

در همین حال قاضی از سی دادگاه منطقه بریل A. هاول نیز چیزی غیر معمول: او با صدور بیانیه ای روز شنبه در طوفان در اطراف صدور حکم است.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” او نوشت. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

“آنچه را که آنها به راجر سنگ بود یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در مصاحبه با Geraldo ریورا در کلیولند Newsradio WTAM.

او گفت: از دادستان که استعفا در اعتراض: “من فکر نمی کنم آنها را ترک کنید در این مورد. … من فکر نمی کنم که آنها را ترک و به دلایل اخلاقی. من فکر می کنم آنها در عمل گرفتار من است.”

“در حال حاضر آنچه که من می خواهم به انجام به نظاره نشست و اجازه دهید یک مرد به زندان برود شاید برای نه سال زمانی که قاتلان در حال رفتن به زندان است ؟ شما باید برخی از جدی ترین وحشتناک متجاوزان و هر چیز دیگری. آنها نمی رفتن به زندان و نه سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندسی گراهام در بیانیه ای گفت که بر “من اعتماد به نفس کامل” و “حق مرد در زمان مناسب به اصلاحات بخش و ایستادن برای حکومت قانون است.”

در اوایل این هفته گراهام گفت و بر بعدها تایید کرد که عدالت بود و پذیرش اطلاعات است که مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی جمع آوری شده است در اوکراین در مورد دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن و پسرش.

در ABC مصاحبه Barr گفت: از رئیس جمهور: “اگر او می گویند برو تحقیق کسی چون — و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی — پس از آن دادستان کل نباید حمل که نمی کنند ،

دموکرات تقبیح وزارت دادگستری برگشت در سنگ و خواستار تحقیقات فوری. رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام برای وزارت دادگستری بازرس کل به گام در. مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که بر حال “stooped به چنین سطح” و این که “مردم آمریکا سزاوار بهتر است.”

Barr شده است ثابت متحد از رئیس جمهور پس از بازگشت او به پست بالا در وزارت دادگستری در سال گذشته است. او پاک جمهور انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار. او اعلام کرد که اف بی آی از روسیه تحقیقات که منجر به اتهام علیه سنگ شده بر اساس “ساختگی روایت.”

بار نیز منصوب ایالات متحده وکیل جان دورهام منجر به یک جرم به ریشه های روسیه تحقیقات از جمله بررسی آنچه که به رهبری ایالات متحده برای باز کردن یک ضد حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و نقش هایی که به کشورهای مختلف ایفا کرده است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر, Deb Riechmann و لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر