ممنوعیت فروش محصولات توتون و تنباکو طعم دار خطرات ناعادلانه و نابرابر اجرای

با تشکر از کار معترضان و فعالان متحده feverishly بررسی مجدد خطرناک تاکتیک های پلیس, آزار و اذیت از آمریکایی های سیاه و سفید و متفاوت نتایج در سیستم عدالت کیفری.

وجود دارد خوشبینی است که سر رسیده و بسیار مورد نیاز اصلاحات در نهایت برنده شدن در این روز است. با این پس زمینه امیدواریم از آن dispiriting برای دیدن کالیفرنیا با توجه به اضافه کردن به آن پیچ و خم قوانین و مقررات است که به طور نامتناسبی هدف و جرم سیاه ساکنان.

سنا لایحه 793 برای مثال می ممنوعیت فروش تمام محصولات توتون و تنباکو طعم دار. این لایحه با هدف محافظت از افراد جوان از توتون و تنباکو اما جوانان سیگار کشیدن نرخ ها در حال حاضر در یک رکورد کم است. یکی از نگران کننده ترین جنبه های این لایحه ممنوعیت آن در منتول سیگار.

حدود 80 درصد از افراد سیگاری استفاده از menthols. ممنوعیت طرفداران استدلال می کنند این نشان می دهد که ممنوعیت خواهد بود هزینه راه باریک نژادی و نابرابری در سلامت پس از بالغ, سیاه, سیگار رای در کالیفرنیا است که 17 درصد و برای سفید پوستان آن را 11.8 درصد است. اما سیاه و سفید جوانان هستند در واقع به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به استفاده از محصولات توتون و تنباکو از سفید همسالان. و پس از منتول و nonmenthol سیگار به همان اندازه خطرناک است, آن را مزخرف به ادامه اجازه می دهد سیگار بیشتر استفاده می شود توسط سفید پوستان اما به جرم یک درجه اول مورد استفاده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

فراتر از حس اولیه از بی عدالتی وجود دارد این نکته آشکار است که جرم فروش مواد اعتیاد آور و محصول سودآور منجر به بیش از policing از محله — و نه برای حفاظت از آنها—اما به هدف قرار دادن آنها را برای این نوع از جرائم.

کالیفرنیا است که هیچ غریبه ای به های اخیر سوء استفاده پلیس از شهروندان اقلیت مرتبط با اجرای توتون و تنباکو ، در ماه آوریل یک رانچو کوردووا ، افسر پلیس فیلم برداری شده بود فرود های متعدد مشت در 14 سال الیاس Tufono چرا که او خریداری یک swisher سیگار. در مه 27, La Mesa پلیس manhandled Amaurie جانسون پس از او به اشتباه مشکوک از سیگار کشیدن بر روی واگن برقی پلت فرم.

بسیاری را نیز به یاد داشته باشید مورد اریک گارنر که کشته شد توسط پلیس شهر نیویورک در سال 2014 برای فروش سست سیگار. و همچنین باید اشاره کرد که زمانی که جورج فلوید گفته می شود بیش از یک تقلبی $20 bill به جام جهانی مواد غذایی در مینیاپولیس—پیشرو فروشگاه به تماس با پلیس— او در تلاش بود برای خرید سیگار از یک مغازه شناخته شده به عنوان بهترین مکان در شهر به menthols.

برای جلوگیری از مشکلات از جرم, حامیان SB793 ادعا سیگار menthols نخواهد بود جرم اما فروش خود را خواهد بود به سختی اطمینان چشم انداز. نوشیدن الکل نبود غیر قانونی در دهه 1920 به “تولید و فروش و حمل و نقل مست سبز” شد. چگونه می خواهم که کار می کنند ؟ چگونه بسیاری از بسته های به اندازه کافی خواهد بود برای پلیس می گویند آنها متوقف شده کسی به خاطر آنها مشکوک آنها فروش menthols?

آن است که به طرز ناامید کننده ساده برای قانونگذاران کالیفرنیا نشان می دهد دولت می تواند رسیدن به همه اتهام مزایای این قانون با هیچ یک از خطرات ناشی از آن را در واقع در حال اجرا. این نگرانی ها و دیگران که خواسته های حقوق مدنی از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نوشتن به کنگره در ماه فوریه هشدار داد که فدرال ممنوعیت سیگار منتول می تواند “ماشه مجازات های کیفری اولویت جرم بیش از بهداشت عمومی و کاهش آسیب.”

سلامت عمومی مورد ممنوعیت menthols به جای سیگار معمولی نیز قابل ملاحظه ای ضعیف است. با استفاده از داده های فدرال ملی بررسی استفاده از مواد مخدر و بهداشت و صنعت توزیع ارقام یک دلیل پایه و اساس مطالعه نشان داد که از سال 2008 تا 2018, متحده با یک بزرگتر نسبت منتول سیگار توزیع نسبی به nonmenthol استفاده از در واقع کاهش نرخ کودک, سیگاری به طور متوسط.

به همین ترتیب کانادا آزمایش در منتول ممنوعیت به نظر می رسد عدم کاهش مصرف سیگار است. یک مطالعه منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی یافت “منتول ممنوعیت به طور قابل توجهی افزایش nonmenthol سیگار در میان جوانان و در نتیجه هیچ کلی تغییر خالص در جوانی سیگار نرخ.”

کالیفرنیا نظر خود را به یک رهبر در عدالت کیفری اصلاحات. اما اگر دولت غواصی به این ممنوعیت آزمایش خواهد بود وجود دارد هیچ بهانه ای برای توجیه نتایج متفاوت است که صدمه زدن به سیاه و سفید جامعه است. ممنوعیت menthols است لیزر هدف در سیاه کالیفرنیا و رهبران دولت می دانند.

پسر بنتلی مدیر مصرف کننده آزادی پژوهش در دلیل پایه و اساس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de