ممنوع آتش بازی نشان می دهد هنوز هم در لنکستر, حتی اگر آنها تصمیم به دستگیری من’ شهردار قول

این لنکستر شورای شهر برگزار خواهد شد جلسه اضطراری روز شنبه برای تعیین اینکه آیا برای صدور مجوز برای یک بحث Fourth of July fireworks نمایش با وجود ممنوعیت آتش بازی در سراسر لس آنجلس.

شهردار R. رکس parris در روز جمعه گفت او مطمئن است این شورا به اتفاق آرا رای به حرکت به جلو با $30,000 آتش بازی نشان می دهد که تنظیم شده است برای 9 بعد از ظهر شنبه در محل نامعلومی در سمت شرق از لنکستر با وجود مواجهه با امکان اتهامات جنایی.

“اگر آنها تصمیم به دستگیری من فکر می کنم آنها خواهد شد من در خود من تعهد” پکتیا میباشد parris در که یک وکیل است.

تحت قانون دولت هر کسی که نقض مقررات دولت fireworks قوانین چهره یک تخطی از قانون مجازات حداکثر یک سال زندان و 1000 $خوب است.

لس آنجلس کلانتر به دنبال رعایت داوطلبانه و آموزش عمومی در مورد اهمیت سلامت سفارشات با توجه به شهرستان COVID-19 مرکز عملیات اضطراری. عدم تطابق می تواند به استناد با جریمه های این سازمان در بیانیه ای گفت جمعه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom محکم دولت را “امن تر در خانه” محدودیت در چهارشنبه ممنوعیت داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها در برخی از استان ها و اصرار جوامع به سواحل و ممنوعیت عمومی نمایش آتش بازی چیزی L. A. مقامات شهرستان در حال حاضر انجام می شود.

Parris در گفت: این شهرستان دارای قرارداد با خارج از کشور فروشنده است که با استفاده از ارتفاع بالا فشفشه قابل مشاهده از حداقل 2 مایل به تشویق اجتماعی فاصله توسط تماشاگران.

مردم مجاز خواهد بود به تماشای صفحه نمایش از اتومبیل خود را و یا خارج از وسیله نقلیه به عنوان طولانی به عنوان آنها می پوشند محافظ پوشش صورت.

“ما باید مردم گشت زنی در مناطق (که در آن تماشاگران در حال جمع آوری),” parris در گفت. “هر کسی که در خارج از یک وسیله نقلیه بدون ماسک داده خواهد شد و یک پیشنهاد قوی برای قرار دادن بر روی یک ماسک و یا داده خواهد شد و یک ماسک.”

کسانی که نمی مطابق ممکن است دریافت نقل قول, او گفت:.

این طرح برای آتش بازی نشان می دهد شده است بررسی توسط متخصص اپیدمیولوژی که مطمئن است این شهر به نمایش خواهد با خیال راحت محافظت در برابر گسترش coronavirus parris در گفت.

“آن را به خوبی نشان می دهد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de