پشتیبان گیری از بدن را تحت الشعاع خانه سالمندان در میان شیوع

فوق العاده تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از غرق یک خانه سالمندان در شمال نیوجرسی که در آن پلیس 18 بدن در چه فرماندار به نام “موقت سردخانه” در دو روز متوالی در اوایل این هفته.

پلیس یک ناشناس نکته دوشنبه که در بدن ذخیره شده در خارج از خانه Andover Township رئیس پلیس اریک دنیلسون گفت: پنج شنبه.

زمانی که پلیس وارد, گفت, بدن نیست که در آن فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه گفته بود آن بود — اما آنها در بر داشت 13 بدن داخل. آنها برداشته شد دوشنبه شب گرفته شده و به یک بیمارستان در یخچال کامیون.

نیوجرسی هرالد اولین گزارش, پیدا کردن از بدن که به دنبال کشف پنج جسد در خانه یکشنبه پس از شکایات از کارکنان و اعضای خانواده به اجرای قانون است.

نوزده از خانه 35 ساکنان که فوت کرده اند پس از 30 مارس تا به حال کروناویروس که باعث COVID-19, کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli گفت. بیش از 500 ساکنان ذکر شده به عنوان از آوریل 15, 103 تا به حال آزمایش مثبت و بیش از 100 بیشتر علائم به حال. پنجاه و دو تن از اعضای هیات همچنین نشان داد علائم.

محلی مقامات بهداشت در بازدید از اوایل یکشنبه پس از دولت در بخش بهداشت و درمان کلمه دریافت تسهیلات مورد نیاز بدن کیسه Persichilli گفت. روز سه شنبه آنها گزارش شده که این تسهیلات شد understaffed.

در یک ایمیل پنج شنبه, co-owner خایم Scheinbaum استدلال کرد که نیروی انسانی کافی بود اما که فوق العاده تعداد مرگ و میر بیش از آخر هفته به حال غرق مرکز منابع.

“و پس از ساعت ها تعطیلات آخر هفته مسائل به علاوه بیش از میانگین مرگ و میر کمک به حضور بیشتر متوفی از حد نرمال در مرکز برگزاری اتاق” خانه سالمندان مالک خایم Scheinbaum نوشت.

این منطقه استفاده می شود به خانه مرحوم ساکنان تا زمانی که آنها می توانند توسط یک کفن عادی ظرفیت چهار “با حداکثر 12,” Scheinbaum نوشت.

نیروی انسانی در مرکز “جامد” با 12 پرستاران یکی بیشتر از نرمال و 39 دستیاران پرستاری یکی کمتر از نرمال Scheinbaum نوشت.

پلیس منتشر شد, یک عکس از یک جعبه کامیون پارک شده در خارج از خانه که استفاده می شود برای ذخیره بدن پس از یک تیم منطبق حذف آنها.

در کنگره ایالات متحده جاش Gottheimer یک دموکرات که منطقه را پوشش می دهد Andover Township گفت: او مطلع شد بیش از آخر هفته که این تاسیسات بود “از جان گذشته برای بدن کیسه.” او گفت که او تا به حال دریافت تماس و ایمیل از نگران بستگان.

“یکی از نگرانی های من این است که این امکانات در برقراری ارتباط در زمان واقعی” او گفت:. “این چیزی است که من بوده ام به شنیدن از خانواده ها است. که ظالمانه آن را به طور کامل غیر قابل قبول است که آنها را به تماس با من برای به روز رسانی.”

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در اخبار جلسه روز شنبه که “چند نفر” کشته شده بود در اندوور خانه سالمندان است و او خواسته است دولت دادستان کل برای نگاه به آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد و همچنین در سایر خانه های پرستاری است که تا به حال بسیاری از مرگ و میر.

این فرماندار دموکرات گفت که او “خشم که بدن مرده اجازه داده شد به شمع تا در یک سردخانه موقت در تاسیسات. جدید Jerseyans زندگی ما در دراز مدت مراقبت از امکانات شایسته برای مراقبت با احترام و محبت و کرامت.”

Coronavirus گسترش یافته است به سرعت از طریق خانه های پرستاری در سراسر کشور منجر به فشار بر مقامات بهداشت فدرال به طور علنی پیگیری COVID-19 عفونت و مرگ و میر. در نیوجرسی 471 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت مرده بود از طریق پنج شنبه و 358 دولت 375 امکانات مثبت گزارش کرده اند موارد به گفته مقامات بهداشتی دولت.

پس از ماه گذشته دولت ممنوع ملاقات دستور جهانی پوشش و لازم است که تمام امکانات اطلاع ساکنان و خانواده و کارکنان از هر گونه بیماری.

Persichilli گفت: در این هفته که 123 تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند ممنوع از بستری بیماران به دلیل آنها نمی نشان داد آنها به طور موثر می تواند جداسازی COVID-19-ساکنان آلوده از کسانی که به این بیماری مبتلا هستند.

در هفته گذشته Persichilli گفت: دولت در حال توزیع بیش از 100,000 N95 ماسک حدود 700,000 فولاد, ماسک, 7,000 صورت سپر و بیش از 700 ، 000 دستکش بلند مدت امکانات.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک Catalini کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im