Avengers پردیس: تور در داخل دیزنی جدید مارول زمین

از کمانش دیوار آجری در نزدیکی ورودی جدید مارول سوپر قهرمان زمین از آمدن به دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی به نظر می رسد مانند آن را تا به حال هالک به اندازه روبرو می شوند که در سمت چپ 1940s-عصر صنعتی ساختمان متزلزل اما هنوز هم ایستاده است.

اما هیچ ترس. هالک-dented ساختمان است که در معرض خطر فروپاشی است. آسیب دیده نمای هنوز هم تحت ساخت و ساز, فروشگاه هدیه ای است که همه بخشی از طراحی معماری جدید Avengers پردیس debuting در جولای 18 در آناهایم پارک.

والت دیزنی Imagineering به تازگی ارائه شده ساخت و ساز یک تور به رسانه ها از Avengers پردیس.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی Avengers پردیس شیرین کاری نشان می دهد این است که به دنبال خوب چند ابرقهرمانان مارول

جدید مارول مضمون زمین خواهد شد در یک فناوری پردیس با اینده نمای پیچیده در اطراف repurposed ساختمان های صنعتی است که هنگامی که متعلق به مرد آهنین تونی استارک با توجه به backstory برای زمین. معماری mash-up از Avengers پردیس در نظر گرفته شده است به بیرون کشیدن احساسات از خوش بینی, قدرت, کار تیمی, طنز, قلب و قهرمانی.

هنگامی که دربارهی آموزش مجتمع در نهایت باز می شود بازدید کنندگان را پیدا Avengers’ یاد Quinjet از منوی view در بالای یک اینده ساختمان ستاد به عنوان جمع آوری Taneleer Tivan را قوی ارگ بافندگی در فاصله.

در حال حاضر قهرمان شات برای Avengers پردیس باقی مانده گرد و خاکی کار در حال پیشرفت است. خدمه ساخت و ساز buzzed حدود 5 هکتار در سایت در رسانه های تور در میان انبوهی از شن و پشته میلگرد. لیفتراک سفر همراه خوبی پوشیده مسیر ترک آهنگ در خاک است. داربست محاصره ساختمان های ناتمام bristling با در معرض خام جراحی.

این Quinjet نشده وارد فقط رتبهدهی نشده است یک جفت از فرود سورتمه مشخص شده که از لحاظ فنی پیشرفته داستانی هواپیما در نهایت نشستن اشاره به بازدید کنندگان به زمین. نزدیک به 200-پا بلند Guardians of the Galaxy — ماموریت: برک آوت! ماند سایت ساخت و ساز. قطره برج جذب خواهد شد در نهایت به عنوان یک لنگر به جدید مارول زمین.

Avengers پردیس های جدید زمین اختصاص داده شده به کشف استخدام و آموزش نسل بعدی قهرمانان. (دیزنی)

هدف از این سرزمین های جدید است که اجازه می دهد تا طرفداران مرد عنکبوتی, مرد آهن و بیوه سیاه به گام به 80 سال از مارول کمیک و سرگردان را از طریق دهه گذشته از مارول سینمایی جهان است.

Backstory Avengers پردیس پیش بینی زمین به عنوان یک سابق صنایع استارک راز پیچیده شده است که در redeveloped توسط تونی استارک به عنوان یک زمین تمرین برای نسل بعدی از ابرقهرمانان.

زمان در حال حاضر و محل آناهایم, کالیفرنیا. مارول سوپر قهرمانان است که جمعیت زمین در حال آگاهانه از جهان اطراف آنها را. Avengers پردیس نیست و قفل شده است به گونه جدول زمانی در کمیک مارول یا MCU. “ضربه محکم و ناگهانی” در “انتقامجویان: Endgame” هرگز اتفاق افتاده است. مرد آهنین و همه مورد علاقه خود را شخصیت های مارول رایگان به آمدن و رفتن از Avengers پردیس به عنوان آنها لطفا.

باز سرایی رویکرد می دهد والت دیزنی Imagineering و استودیو مارول توانایی انطباق با جدید Marvel فیلم و واکنش نشان می دهند در زمان واقعی به جدید دیزنی+ را نشان می دهد.

در رسانه ها تور سایت ساخت و ساز با زمین پر شده بود محرک backhoes و وانت گیلاس که در آن ابرقهرمانان و supervillains به زودی به یکدیگر نبرد.

ورودی اصلی در سراسر از DCA را خاکستری قله را به بازدید کنندگان ارائه قهرمان شات از Quinjet با نگهبانان کهکشان جاذبه قوی در فاصله. در سمت چپ سابق صنایع استارک خودرو در کارخانه مونتاژ شده است را به وب Slingers سوار تاریکی. رایگان-پرواز stuntronic صوتی-animatronic Spider-Man ربات ها افزایش می یابد از طریق هوا بالاتر از سوار شدن ساختمان.

قابل توجه پوست قرمز در نظر گرفته شده برای برجسته کردن تضاد بین مدرن تطبیقی استفاده مجدد از ساختمان سابق کارخانه آجر نما در عین حال اضافه می شود در رسانه های تور.

یک سفر کوتاه در داخل جاذبه نشان داد دو طرفه سوار وسایل نقلیه است که حمل و نقل سواران از طریق جاذبه است. سواران را با استفاده از ردیابی حرکات دست را با حرکت ردیابی تکنولوژی به زنجیر شبکه مانند مرد عنکبوتی در افراطی spider-رباتها که باید اجرا amok در سراسر Avengers پردیس. تکنسین شد تست سوار وسایل نقلیه در طول سفر است.

در سراسر اصلی تفرجگاه هالک-dented ساختمان را به عنوان وب تامین کنندگان فروشگاه هدیه. پشت این خواهد بود که خلوتگاه سنکتروم عرفانی باغ که در آن دکتر عجیب بازیگران جادوها سحر و جادو.

دکتر, عجیب و غریب را در خلوتگاه شد حداقل-به پایان رسید بخشی از Avengers پردیس در طول سفر است. درختان تا به حال هنوز به در آورده به ایجاد عرفانی باغ و کار در rockwork خرابه به سختی آغاز شده بود.

یک غول Avengers را علامت گذاری مرکزی پلازا از زمین. درست کردن پلازا پیم تست آشپزخانه کوچک خواهد شد و گسترش تم کلاسیک پارک غذاهای با کمک از فن آوری مورد استفاده توسط مورچه و زنبور. در رسانه ها تور, رستوران باقی مانده یک پوسته توخالی هنوز هم در انتظار تجهیزات آشپزخانه و موضوعی را لمس.

در طرف دیگر میدان و جنگل احاطه شده Avengers مقر آن در نهایت Quinjet خواهد بود لنگر انداخت. یک شیرین کاری نشان می دهد شامل supervillain کارفرما و یک تیم از Avengers را روزانه بر روی پشت بام باروها. داخل Avengers HQ باز خواهد بود زمانی که زمین جدید آغاز بکار این تابستان. ساختمان است که انتظار می رود به خانه بخشی از یک فیلم جدید Avengers جاذبه های, برنامه ریزی برای فاز دو از زمین.

مرکزی ستون فقرات از Avengers پردیس منجر به دو اضافی ورودی به زمین. ماشین زمین ورودی ارائه خواهد شد یک حس کشف به عنوان بازدید کننده از طریق یک پناهگاه مانند گذشت که فشرده سازی خواهد شد و سپس گسترش دیدگاه خود را از Avengers پردیس. هالیوود زمین در نزدیکی ورودی نگهبان سوار خواهد شد از ویژگی های بیشتر معاصر آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im