کالبد شکافی: پسر شات در سر برادر چندین بار در دره اپل صفحه اصلی

Category: توین سیتی No comments

الکساندر جیمز پتروویچ خود را به ضرب گلوله در سر و سپس برادر کوچکتر خود را چند بار قبل از تبدیل به اسلحه خود را در خود اپل دره خانه در آخر هفته گذشته, مقامات گفت.

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی به صورت رسمی منتشر شد علت و نحوه مرگ و میر برای الکساندر 27; مادرش جانیس Lucille پتروویچ 60; و برادر جاناتان “Jack” Joseph پتروویچ 23.

مرگ جانیس و جاناتان بودند حکم قتل در حالی که الکساندر درگذشت خودکشی — زخم گلوله به سر.

که می رود همراه با آنچه گنجانده شد این هفته در یک برنامه برای جستجو در حکم آن اعلام کرد که الکساندر “پیدا شد با احتمال زیاد خود وارد زخم گلوله.” یک تفنگ دستی پیدا شد اجساد در خانه در 13640 فوقانی Elkwood دادگاه.

دره اپل پلیس گفت: از همان ابتدا که آنها در حال بررسی این مورد به عنوان یک قتل-خودکشی.

در آن گزارش دفتر معاینات پزشکی لیست تاریخ مرگ برای همه سه شنبه به عنوان زمانی که آنها در بر داشت یک دوست خانوادگی که رفت داخل خانه فقط بعد از ظهر. پلیس گفت: این هفته آنها بر این باورند که سه کشته در یک روز از در بر داشت.

در همین حال پلیس هنوز به انتشار یک انگیزه ممکن است.

جستجو تضمین می کند اشاره به چگونه یک خانواده دوست و خویشاوند و همسایه ها همه توصیف الکساندر به عنوان تشخیص پارانوئید اسکیزوفرنی و چگونه او “به موضوع متناسب با خشم و مقابله و رفتار.”

‘بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده’

روز چهارشنبه در اردن Wipf الکساندر نزدیک دوران کودکی, دوست, گفته های اخیر او رفتار شده است نامنظم و در مورد. او تعجب که آیا او باید رسید.

“من در یک خیرگی پس از این اتفاق افتاده است” او گفت:.

حدود دو هفته پیش گفت: مادرش که هنوز هم پایین خیابان زندگی می کند از پتروویچ خانه عجیب و غریب تعامل با الکساندر. او راه می رفت خانه اش با دو سگ.

“در واقع من مادر بود ‘هی الکس!’ و بدیهی است که او می دانست که او را پس از او بود اما او را نادیده گرفت که اگر او حتی نمی متوجه او تقریبا به عنوان اگر او در واقعیت متفاوت,” Wipf گفت. “او مانند 10 فوت دور از او.”

Wipf گفت مادرش گفت: سلام به الکساندر دوباره و او پاسخ داد: با درخواست اگر او مواد مخدر.

“سپس او شروع به cussing او خواستار او هر نام در این کتاب به عنوان او trudging از دور با دو سگ تقریبا فریاد در خود” Wipf گفت.

Wipf گفت: مادرش از او پرسید که آیا او باید رسیدن به الکساندر برای دیدن اگر همه چیز OK است. او گفت: پس از او به او صحبت کرد در حدود دو سال و از آنجا که آنها تا به حال نشده است, از آنجایی که آنها رفت و به دره دبیرستان با هم.

Wipf گفت: او می دانست که اسکندر بوده است “drifter” پس از فارغ التحصیلی دبیرستان صرف وقت در شمال مینه سوتا است. اما Wipf گفت که او ترجیح می دهد به فکر می کنم از این بهتر, روز جوان — آنها چگونه بازی بازی های ویدئویی و تماشای فیلم در تعطیلات آخر هفته — به جای پایان غم انگیز.

“من می دانم که در هر اینچ مربع از خانه که” او گفت:. “این سخت است نه به فکر می کنم ‘OK که در آن همه از این رفتن پایین؟’ آن بود که در آن من بر روی زمین نشسته و الکس به من آموخت که به بازی شطرنج ؟ چیزهایی مانند آن. بنابراین من تمام این خاطرات از چیزهایی که دوست دارم و پس از آن فقط به بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>