دادستان کل آمریکا به فرگوسن “آماده” را در Facebook اتهامات تکرار مالی مبارزات انتخاباتی نقض

Category: سیاتل

Washington State Attorney General Bob Ferguson.

واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن می گوید: “من طول می کشد تکرار تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی قوانین جدی است.” کارن Ducey / گتی ایماژ

او شکایت کرد و Facebook در سال 2018 گفت: این شرکت تا به حال بارها و بارها شکسته واشنگتن مالی مبارزات انتخاباتی قوانین عدم نیاز آشکار در مورد میلیون ها دلار در محلی تبلیغات سیاسی.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

سپس شش ماه بعد واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن به توافق اجازه Facebook حل و فصل این موضوع بدون پذیرش گناه—اما نیاز به فن آوری های غول پیکر به پرداخت $200,000 مجازات و هشدار داد که Facebook واشنگتن باید به دنبال دولت-ملت منجر انتخابات شفافیت قوانین رفتن به جلو و یا دیگری “آنها در حال رفتن به شنیدن از ما دوباره.”

در حال حاضر فرگوسن گفتن است دولت در انتخابات رگولاتور در المپیا که او “آماده” به Facebook به دادگاه اتهامات که این شرکت در عرض کمتر از دو ماه از سال 2018 هشدار رفت و حق بازگشت به شکستن همان قانون دولت دوباره در راه همان بارها و بارها.

در فوریه 20 نامه به رهبران واشنگتن افشای عمومی کمیسیون که سال گذشته به اتهام Facebook با نقض قانون دولت فرگوسن گفت: کمیسیون صندلی دیوید Tori:

“من طول می کشد تکرار تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی قوانین به طور جدی. با توجه به Facebook یا هر مخاطب که کمیسیون تعیین می شود تکرار متخلفان امور مالی مبارزات انتخاباتی قوانین ضمانت بی درنگ اقدام دولت در دادگاه من آمادگی خود را برای پذیرش و عمل به این کمیسیون ارجاع است.”

با ارسال نامه فرگوسن جلب توجه به قدرت PDC برای “مراجعه اجرای امور به دادستانی کل برای بررسی بیشتر و دادگاه اقدام” هر زمان که PDC “معتقد است که اضافی قدرت مورد نیاز است برای اطمینان از انطباق کامل با دولت مالی مبارزات انتخاباتی،”

آژانس در حال حاضر صرف بیش از یک سال تحقیق فعلی Facebook موردی که مانند فرگوسن 2018 طرح دعوی در دادگاه در برابر Facebook رشد می کند از درخواست برای محلی Facebook سیاسی آگهی داده شده توسط غریبه و به طور جداگانه یک شهروند خصوصی.

این درخواست در مرکز فعلی مورد ساخته شد در سال 2019 اما فقط در سال 2018 مورد, Facebook خودداری کرده و با رعایت قانون دولت نیاز این شرکت به افشای به “هر کسی” که می پرسد: اطلاعات قابل توجهی در تامین مالی و رسیدن به انتخابات تبلیغات به فروش می رسد برای نفوذ در این دولت محلی مسابقه و رای گیری اقدامات است.

حتی تا کارکنان برای PDC به تازگی ارائه شده حل و فصل پیشنهادی به کمیسیون است که اجازه می دهد Facebook به پرداخت $75,000 خوب دوباره جلوگیری از هر گونه پذیرش از گناه و همچنین جلوگیری از هر وعده آینده انطباق با دولت افشای قانون است.

پس از بررسی پیشنهاد Facebook حل و فصل یک و نیم دوجین کارشناسان مالی مبارزات انتخاباتی و دیجیتال آگهی شفافیت گفت غریبه معامله است “خطرناک” “نگران کننده” و یک کافی “سیلی بر روی مچ دست” که “مطمئنا نمی خواهید به عنوان یک عامل بازدارنده در آینده است.”

ده روز پس از این داستان منتشر شد, فرگوسن ارسال نامه خود به PDC صندلی Tori کپی آژانس چهار کمیسیون و نیم-ده وکلا در دادستان کل دادخواهی پیچیده و دولت رعایت و اجرای بخش.

AG را پاسخ نمی دهند به دنبال سوال در مورد فرگوسن نامه به PDC اما کیم برادفورد یک سخنگوی PDC تایید Tori تا به حال موفق به دریافت نامه و گفت: او می خواهم فرستاد بدون پاسخ”نه دادستان کل درخواست برای یک”).

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

برادفورد نیز اشاره کرد که فرگوسن اقتدار به “درخواست” که مهم مراجعه شود به او. نامه خود به Tori هر چند آن را قطعا می تواند به عنوان خوانده شده دعوت به ارجاع توقف کوتاه از درخواست رسمی.

اما Tori و بقیه در کمیسیون در حال برنامه ریزی برای بحث در مورد پیشنهاد Facebook حل و فصل فردا 27 فوریه در 1 ساعت جلسه عمومی در المپیا.

اگر کمیسیون را انتخاب کنید به مجموعه ای جدا از “خطرناک” حل و فصل است که Facebook “داعش” آنها را به قبول آنها نیز می تواند انتخاب کنید به فرگوسن در ضمنی ارائه در فوریه 20 نامه: با مراجعه به این مورد به سارنوالی و فرگوسن را نشان می دهد Facebook که به عنوان او در نامه خود نوشت, “من طول می کشد تکرار تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی قوانین جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de