دادستان کل الیسون شکایت دوم صاحبخانه متهم به تلاش برای قطع مستاجر آب

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون دفتر ثبت شده است یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه در برابر صاحبخانه.

این طرح دعوی در دادگاه ادعا که یک Meeker County صاحبخانه Ikechukwu مایکل Nwachukwu بارها و بارها قطع مستاجر آب خدمات خود را در خانه غیرقابل سکونت و در نقض فرماندار Tim Walz اجرایی سفارش 20-14 و مینه سوتا را صاحبخانه و مستاجر قوانین.

“اکثر صاحبخانه ها انجام می دهند حق با مستاجر خود را در یک زمان هنگامی که آن را سخت تر و سخت تر برای Minnesotans به پرداخت هزینه زندگی خود را” الیسون گفت: در یک بیانیه آماده. “اما من این است که دوباره نشان دادن که اگر شما صاحب خانه که نقض دستور اجرایی و قانون شکنی در طول این بحران ما را سریع و قوی عمل در برابر شما به نمایندگی از همه Minnesotans.”

Nwachukwu صاحب یک تولیدی صفحه اصلی-پارک در هستی است.

پس از الیسون را به اطلاع او دیروز که اقدامات غیر قانونی او دوباره آب خدمات به اموال اما تهدید کرده است که به نوبه خود آن را دوباره در این بیانیه از الیسون کرد.

مستاجر در خانه-پارک مجبور شده است از خانه خود را و ماندن با یک دوست در شهر دیگری.

یک هفته پیش الیسون اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در برابر کاج شهرستان صاحبخانه Howard Mostad.

با توجه به الیسون دفتر Mostad نقض همان فرمان اجرایی با وارد کردن مستاجرین خانه در ماسه سنگ ها در برابر خواسته های خود قطع برق خود را و تلاش برای فشار آنها را به تخلیه ملک است.

الیسون را تشویق می کند Minnesotans به گزارش هر گونه مشکوک به نقض دستور اجرایی 20-14 با پر کردن اختصاص داده شده مستاجر اخراج فرم شکایت در صفحه اول دادستان کل سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de