ورزشی مربیان کمک به مبارزه با کروناویروس

Northwestern

دانشگاه دو و میدانی از طریق AP

در این تصویر ارائه شده توسط دانشگاه دو و میدانی شمال غرب ارشد کاردانی ورزشی مدیر بهداشت ایمنی و عملکرد حزب محافظه Lindley آدرس Wildcats’ تیم ملی فوتبال پس از NCAA college football عمل در کنشا, Wis. Lindley رئیس جمهور از ملی ورزشی مربیان کانون است که قرار دادن با هم یک برنامه برای کمک به مربیان ورزشی کمک understaffed بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ورزشی و مربیان سراسر کشور در حال تغییر روال خود را و پیوستن به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملی ورزشی مربیان ارتباط قرار دادن با هم یک برنامه با هدف کمک به مربیان کمک understaffed بیمارستان. این برنامه در نظر گرفته شده بود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یک پایگاه داده به دنبال کمک به سراسر کشور. بیش از 950 ورزشی مربیان را امضا کرده اند تا در طول هفته گذشته.

کریستینا Eyers به طور کلی نظارت حدود 40 مربیان در نقش خود به عنوان یک مدیر ورزشی آموزش در دیترویت Henry Ford Health System. بسیاری از مربیان کمک های پزشکی کارکنان در داخل و اطراف دیترویت به تازگی ذکر شده به عنوان یک مشکل بالقوه نقطه در این بیماری همه گیر.

“هیات من شده است بسیار مشتاق” Eyers گفت.

مربیان فراهم نیست مهم مراقبت های پزشکی. به جای Eyers گفت: سازمان مربیان شده اند غربالگری بیماران که به طور معمول به معنی چک کردن علائم و خود را در درجه حرارت. برخی از کمک در حمل و نقل نسخه.

کمک کرده است در مفید آمده است.

“با افزایش بیماران ما شاهد هستیم همه دست در عرشه رویکرد” رابرت گفت: Albers ارشد پزشکی ورزشی با پزشک در دیترویت بیمارستان هنری فورد که اغلب آثار با مربیان. “من فکر نمی کنم این مسائل چه avenue شما به طور معمول در. شما باید آماده برای کمک کردن و گام به گام. من واقعا تحسین همه چیز ما مربیان ورزشی انجام داده اند.”

حزب محافظه Lindley رئیس ناتا گفت: مربیان ورزشی هستند که عادت به کار با فوریت در میان هرج و مرج محیط. Eyers اضافه شده آنها آرام و تحت فشار از تجربه خود در برخورد با ورزشکاران که دچار ناگهانی صدمات حاد.

“با مجموعه ای از مهارت های ورزشی مربیان باید نوع نیاز است که جوامع ما در حال حاضر و نوع نیاز است که بیمارستان و سیستم های پاپ آپ درمانگاه را مربی ورزشی مجموعه ای از مهارت های است که کاملا مناسب برای” گفت: Lindley, که همچنین دانشگاه ارشد کاردانی ورزشی مدیر بهداشت ایمنی و عملکرد است.

ورزشی مربیان مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که تخصص در پیشگیری و تشخیص و درمان و بازتوانی آسیب های ورزشی و بیماری های مرتبط با. Eyers اشاره کرد آنها مجوز ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات فردی و ملی دریافت گواهینامه به عنوان به خوبی.

همه مربیان کار با ورزشکاران. دیگران کار در انواع زمینه های مختلف که شامل ایمنی عمومی هنرهای نمایشی, مراکز توانبخشی, شرکت ها و نظامی است.

Lindley گفت: “حدود نیمی از” خود سازمان و اعضای کار در یک, دو و میدانی محیط زیست است.

“این نیز بخشی از عضویت ما که خود را جدا از خود بیمار جمعیت در حال حاضر” Lindley گفت: “پس برخی به دنبال چیزها و فرصت هایی مانند این که در آن مجموعه مهارت مطابقت دهند.”

Albers گفت: مربیان ورزشی کمک در دیترویت منطقه گرفته اند سواب در درایو-از طریق مراکز تست و حمل و نقل بیماران در داخل و خارج از بیمارستان ها و کمک با نمایش فیلم.

بسیاری از مربیان را متوقف نشده کار با ورزشکاران خود را هر چند آنها باید در پیدا کردن راه های مختلف به انجام آن است.

“بسیاری از دانشگاه های ما دانشگاه و مربیان ورزشی در حال کار از راه دور با ورزشکاران که رفت و برگشت به خانه به مطمئن شوید که آنها در حال انجام تمرینات مناسب و یا که آنها درک آنچه آنها نیاز به انجام در حال حاضر در حالی که آنها صبر کنید که برای پیگیری قرار ملاقات” Eyers گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net