حداقل یک مرده در مرکز لاس وگاس تیراندازی

Category: لاس واگاس No comments

رگبار گلوله در خارج از لاس وگاس فروشگاه شنبه چپ یک فرد مسلح مرگباری زخمی با توجه به مترو پلیس است.

دوم نشان داد تا به طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی ساعت پس از تیراندازی در 800 بلوک تواین خیابان در نزدیکی دانشگاه مرکز درایو بخشند. ری اسپنسر در یک جلسه مطبوعاتی پخش آنلاین.

کارآگاهان در تلاش برای تعیین چگونه است که انسان — که به ضرب گلوله کشته شد حداقل یک بار متصل شد به قتل که گزارش شد در مدت کوتاهی پس از 12 p. m. اسپنسر گفت. مرد به عنوان او در 30s اولیه در بیماری جدی است اما انتظار می رود به زنده ماندن او اضافه شده است.

افسران وارد فروشگاه پارکینگ و یک مرد متوفی در اواخر 20s که هنوز درک یک تفنگ دروغ گفتن بر روی زمین اسپنسر گفت.

اوایل در تحقیقات پلیس به اعتقاد برخی از مرتب کردن بر اساس از “اختلاف” را در مقابل فروشگاه های, که تشدید به ضربات اسپنسر گفت.

چند شاهد بودند در حال مصاحبه و باند کارآگاهان احضار شدند اما خیلی زود به بگویید که چه چیزی منجر به اختلاف اسپنسر گفت. عکسبرداری نیست متصل به فروشگاه اسپنسر گفت.

جزئیات بیشتر نمی شد فورا در دسترس است.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با مترو در 702-828-3521 و یا از طریق ایمیل در [email protected] به ناشناس باقی می ماند, تماس, جلو جنایت در 702-385-5555 یا آنلاین در crimestoppersofnv.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>