حداقل 7 کشته و طوفان اوکلاهما و تگزاس و لوئیزیانا

MADILL Okla. شدید آب و هوا نقل مکان کرد و از طریق جنوب در روز پنج شنبه پس از کشته شدن حداقل هفت نفر در اوکلاهما و تگزاس و لوئیزیانا از جمله یک کارگر در یک کارخانه توسط یک آشکار گردباد مردی که خودرو منفجر شد و در خارج از جاده و یک مرد که رفت خارج برای گرفتن یک سطل زباله و جاروب دور در سیل.

بیش از 150 ، 000 مشتریان از تگزاس به گرجستان بدون قدرت بودند روز شنبه به عنوان شدید آب و هوا منفجر بیولوژیكی با توجه به poweroutage.ما که آهنگ های سودمند ، وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ یا صدمات شرقی لوئیزیانا حتی به عنوان گردباد هشدار خواست ساکنان چندین ایالت به توجه و پناهگاه.

نه مشکوک گردباد لمس کردن در جنوب Oklahama ملی خدمات آب و هوا meteorgologist الکس Zwink گفت. یکی از آنها باعث آسیب گسترده در سراسر شهر Madill در نزدیکی رودخانه سرخ گفت: دانی Raley این شهر مدیر اورژانس.

فقط در خارج از شهر کارگران ترک برای بعد از J&I, ساخت, که باعث می شود تریلر که مشکوک چرخان رسید. بدن یک کارگر بود و بعد از آن در حدود یک چهارم از یک مایل (0.4 کیلومتر) دور Marshall County Emergency مدیریت مدیر رابرت Chaney گفت.

نفر دوم کشته در Madill زمانی که گردباد منفجر وسیله نقلیه خود را در یک بزرگراه بدن Chad L. Weyant, 46, از Madill داشت در ميانه و وسیله نقلیه خود را در نزدیکی یک میدان با توجه به اوکلاهما گشت بزرگراه گزارش.

حداقل سه نفر کشته شدند که آشکار گردباد لمس پایین در جنوب شرقی تگزاس حدود 6 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی اونالاسکا حدود 75 مایل (120 کیلومتر) شمال هوستون, این, Polk County سیستم مدیریت اورژانس در بیانیه ای گفت. این طوفان همچنین موجب خسارت شدید به خانه ها و سازه های دیگر در اسون اووک گفت: کری میلر سخنگوی Polk County قاضی سیدنی مورفی.

چارلز Stephens از اونالاسکا گفت: هوستون کرونیکل که او و همسرش پناه گرفته بودند در حمام خود را هنگامی که زیادی درخت کاج را از طریق کاهش سقف خود را در طول طوفان یکشنبه شب.

“آن زمان من 45 دقیقه تا صعود از طریق سقف به خارج” استفن گفت:, و اضافه کرد که او به استفاده از یک تبر به دست آوردن همسرش در خارج از باقی مانده است.

لوئیزیانا مرد بود و بعد مرده یافت و پس از شهادت او را دیدم سعی کنید برای بازیابی سطل زباله می تواند از آب در نزدیکی یک خندق زهکشی; او جای پای خود را از دست داده بود و جاروب دور توسط سیلاب, دسوتو محله کلانتر Jayson ریچاردسون گفت: Shreveport بار.

“وجود دارد برخی بسیار شدید و جاری شدن سیل در اینجا در منسفیلد. آب مانند من دیده نمی شود و در بسیاری از سال های بسیاری, اگر تا کنون” کلانتر به این روزنامه گفت. “در واقع از آب گل رز واقعا سریع است و ما تا به حال برای نجات برخی از افراد در خارج از خانه. من فکر می کنم ما تا به حال حدود 20 تا خانه که مردم گرفتگی.”

و یک زن کشته شد بر روی یک پل در Woodworth لوئیزیانا 15 مایل (24 کیلومتر) در جنوب اسکندریه با توجه به آب و هوایی شدید به Rapides محله کلانتر, گفت KALB-تلویزیون. کلانتر را ارائه نمی دهد جزئیات در مورد چگونه او درگذشت.

اسکندریه پردیس دانشگاه ایالتی لوئیزیانا نیز شاهد برخی آسیب از طوفان است. دانشگاه پرسیدم همه دانشجويان ساکن امن است. وجود دارد که آسیب به دویت دام ساختمان و یک camper بدبختانه.” پردیس نیز در سمت چپ و بدون قدرت.

یک سرویس ملی آب و هوا تیم خواهد بود اعزام به بررسی آسیب ها و برای تایید اینکه آیا طوفان شد تورنادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net