در LAX, تاکسی می توانید شروع به چیدن تا مسافر منظقه امروز دوباره

رانندگان تاکسی یک بار دیگر خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا از ورود مسافران در محدود کردن داخل پایانه مرکزی منطقه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس از امروز شروع.

دو تاکسی می ایستد خواهد بود در ترمینال منطقه طی 90 روز برنامه آزمایشی.

لس آنجلس هیئت مدیره فرودگاه کمیسیون مطلع شد در روز پنج شنبه که در فرودگاه خواهد آن را تغییر دهید LAX-این برنامه به تاکسی ،

“این مرحله قطعا کمک خواهد کرد که بازگرداندن تاکسی صنعت به آن حق و مکان تاریخی در LAX” لایحه از خواب بیدار شدن مدیر کل تاکسی زرد در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

اضافی علامت قرار داده خواهد شد یک شبه برای کمک به مهمانان پس از رسیدن به تام برادلی ترمینال بین المللی و پایانه های 3 و 7 و 8 پیدا کردن جدید تاکسی وانت مکان سهل انگاری مقامات گفت. علامت های است که کمک می کند تا مهمانان پیدا کردن راه خود را به سهل انگاری در آن شاتل یا برای رسیدن به LAX-آن را با پا بدون تغییر باقی خواهد ماند.

در ماه اکتبر LAXI-آن را تحت فشار قرار دادند تاکسی سوار-تگرگ خدمات و شاتل خاص بسیاری در خارج از فرهنگ و هنر برای انتخاب کنید تا به مسافران که رانندگان تاکسی گفت: فلج کسب و کار خود را. تمام خدمات هنوز مجاز به رها کردن مسافران در داخل.

سهل انگاری مجاز تاکسی به پارک خارج چمدان ادعا در مناطق یک و نیم دوجین پایانه های دهه اخیر اما افزایش ترافیک و مدت زمان انتظار برای خروج از فرودگاه را وادار جدید, pick-up, ایستگاه در حالی که ساخت و ساز صورت می گیرد در فرودگاه چند میلیارد دلاری پروژه های بهبود.

مقامات فرودگاه گفت: LAX-آن کاهش تعداد وسایل نقلیه در فرهنگ و هنر به طور متوسط 12-13 ٪ در هر روز است.

“دو غرفه تاکسی داخل پایانه مرکزی بهتر از هیچ است” Rouse گفت. “آن را به معنی بهتر و راحت تر خدمات به مسافران است. (پنجشنبه) تصمیم نشان می دهد که سهل انگاری کارکنان رسمیت شناختن نقش حیاتی صنعت تاکسی در خدمت مسافران پس از رسیدن به سهل انگاری. آن را نیز به رسمیت می شناسد که این صنعت می تواند تنها بازی است که نقش حیاتی آن است که اگر مالی قابل دوام.”

در طول سه ماه دوره آزمایشی فرودگاه مقامات نزدیک خواهد شد نظارت بر اثرات تاکسی ایستاده عملیات باید در ترافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im