در لاس وگاس تجمع تهمت لمس در کوه یوکا اقتصاد

Category: لاس واگاس

Trump Rally 2020

وید Vandervort

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک تجمع در لاس وگاس جمعه ، 21, 2020.

در گسترده سخنرانی که تقریبا دو ساعت به طول انجامید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه آمار در مورد موضوعات از جمله کوه یوکا هسته ای مخزن زباله اخیر بحث دموکراتیک در لاس وگاس و مهاجرت.

این تجمع در مرکز کنوانسیون لاس وگاس که شامل هزاران نفر از کلاه قرمز چادری هواداران شد شایع ترین رویداد از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نوسان این هفته از طریق جنوب نوادا و کشورهای اطراف.

این بزرگترین مثال از اینکه چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را یک بازی برای نوادا در سال 2020 پس از از دست دادن دولت به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 توسط یک حاشیه باریک در حدود 2 درصد است.

حضور خود را در نوادا درست مثل هفته گذشته در نیوهمشایر همزمان با حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی روند. نوادا در قفقاز هستند شنبه brining رقیب نامزدها به شهر برای یک هفته از مبارزات انتخاباتی.

در اینجا برخی از موضوعاتی که رئیس جمهور رسید.

واکنش به بحث

تهمت و انتقاد خود را دموکراتیک رقبا برای اجرای برنامه های خود در چهار بحث است.

او بارها و بارها با اشاره به دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن به عنوان “پوکاهونتاس” و نام سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ “مینی مایک.” او گفت که وارن “در زمان ‘مینی Mike’ به پاک کننده.”

او گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن نگاه “عصبانی” در بحث و گفت که او در تلاش برای صحبت می کنند. بایدن باز شده است در مورد نبرد او با لکنت زبان.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما نمی توانید کلمات را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گزارش که “برنده” این بحث باید گفت که او. مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که داوطلبان با تمرکز بیشتر بر روی عکس پرتاب در هر یک از دیگر از آنها در او.

با توجه به نظرسنجی به طور متوسط از RealClearPolitics تهمت خواهد از دست دادن سر به سر matchup با بایدن و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز اما پیروزی در برابر سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن در نوادا است.

کوه یوکا

تحت تهمت های اخیر اجرایی درخواست بودجه برای سال مالی 2021 وجود نداشت پول اختصاص داده شده برای توسعه یوکا کوه زباله های هسته ای مخزن. مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته سه درخواست بودجه باید شامل یوکا کوه بودجه.

سایت تعیین شده این کشور تنها دائم هسته ای مخزن زباله در 1980s شده است یک موضوع بحث انگیز برای Nevadans. نوادا هیئت نمایندگان کنگره برگزار کرده است توسعه اساسا در خلیج برای دهه ها بحث شده است. آن را در حال حاضر خالی نشسته.

“چرا شما باید زباله های هسته ای در حیاط خانه خود را؟,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او گفت که برخی از کشورها که تخلیه زباله های هسته ای در اقیانوس, اما این است که امریکا نمی خواهد انجام دهد که به دلیل “نگرانی های زیست محیطی.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال بودجه برای یوکا کوه در یک صدای جیر جیر در اوایل این ماه, نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak به نام او به حق وتو قانون هر گونه که نمی خواهد نیاز به تحت تاثیر دولت های محلی به رضایت.

“به عنوان یک کشور ما یک فرصت برای حرکت فراتر از مبارزه خسته بیش از یوکا کوه و به دوره ای از رضایت مبتنی بر مکان برای زباله های هسته ای” Sisolak گفت: در نامه ای به ناروا او منتشر شد publicly. “نوادا خواهد خوش آمدید حمایت خود را بر روی این مسائل است.”

اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ کار خود را در اقتصاد چندین بار در طول این تجمع متضاد خود را با آنچه او را توصیف به عنوان سیاست های سوسیالیستی در سمت چپ.

متعدد شرکت کنندگان گفت: آنها با حمایت از رئیس جمهور به دلیل از کار خود را در اقتصاد در میان مسائل دیگر.

تعقیب پترسون, لاس وگاس ساکن که با این نسخهها کار در تیغه ساخت و گفت که او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و برنامه ای برای انجام این کار دوباره در سال 2020 به نقل عمدتا به رئیس جمهور و تاثیر آن بر اقتصاد

“به همین دلیل من از مغلوب ساختن پیشی جستن است چرا که من می بینم با این نسخهها کار بزرگ است که او انجام داده گفت:” پترسون که همچنین با اشاره به حملات داعش در خاورمیانه و تحولات تجارت با چین و افزایش اشتغال است.

پترسون گفت: او دیده می شود کسب و کار جدید رول به لاس وگاس است که در رقابت با او را که به نام او نشانه ای از رونق اقتصاد محلی.

Sam Peters یک نوادا ساکن که در حال اجرا است به عنوان یک جمهوری خواه برای دولت 4th کنگره منطقه همچنین با اشاره به اقتصاد به عنوان یک دلیل که چرا او از مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که دموکرات ها در واشنگتن شد مخالفت رئیس جمهور فقط به خاطر آنها دوست نداشتن او است.

“دموکرات کنگره ایستاده در راه خود را در هر نوبت,” او گفت:. “نه به خاطر سیاست های خود بد هستند چرا که آنها او را دوست ندارم.”

مرز دیوار و مهاجرت

تهمت نیز در زمان هدف در پناهگاه شهرستانها که محدود کردن همکاری خود را با سازمان های فدرال که اجرای مهاجرت. اولین اشاره از پناهگاه شهرستانها دریافت کر بوس از جمعیت است.

“پناهگاه شهرستانها به مخاطره می اندازد آمریکا زندگی می کند با انتشار غیر قانونی خطرناک بیگانگان به طور مستقیم به جوامع خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

لاس وگاس است نه یک پناهگاه شهر هر چند مترو پلیس را متوقف دخالت در بحث 287(گرم) برنامه پس از یک دادگاه فدرال حاکم است. که توافق اجازه مهاجرت و گمرک به پرچم مهاجران مستند نشده برای بازداشت پس از رزرو توسط پلیس محلی. مترو آیا هنوز هم کار با یخ در شهرستان کلارک بازداشتگاه به اخراج مهاجران مستند نشده است که مرتکب جرایم خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im