حمله مشکوک به دنبال از آمریکا از طریق مرکز شهر لس آنجلس بازداشت شده در پیکو ریورا

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

پنج نفر مظنون در تفنگ های مربوط به حمله بازداشت شدند یکشنبه طی 90-plus-دقیقه تعقیب یک SUV که crisscrossed دره سان Gabriel و بخش هایی از شرق لس آنجلس بویل ارتفاعات و در مرکز شهر لس آنجلس با توجه به لس آنجلس کلانتر.

تعقیب و گریز شروع شد و حدود 4:50 بعد از ظهر در نزدیکی کارگر آسیاب جاده و ریو هندو کالج در آمریکا گفت: معاون اریک اورتیز. نمایندگان از پیکو ریورا ایستگاه در پاسخ به یک گزارش از امکان حمله در نزدیکی یا رز تپه گورستان در وایتیر و دیدم یک SUV آنها معتقد بودند ممکن است درگیر شده اند. هنگامی که آنها سعی در جلو خودرو بر راننده گفته می شود اشاره کرد و تفنگ در کلانتر رزمناو و سرعت خاموش.

راننده سفر از سن گابریل رودخانه (605) آزادراه به سطح خیابان به محله و سپس بر روی و خاموش هالیوود (101) آزادراه از طریق East L. A., بویل ارتفاعات و در مرکز شهر L. A.

راننده دیده می شد سفر در داخل و خارج از ترافیک می دوزند و نادیده گرفتن چراغ قرمز و محدودیت های سرعت را به صورت زنده از تلویزیون. مظنون وسیله نقلیه رخ داد یک خودرو در جاده تلگراف در شرق L. A., اما همچنان به فرار کردند.

در طی تعقیب و گریز یک مسافر خارج شد SUV و فرار را از طریق یک تقاطع در تلاش برای فرار. یکی دیگر از مسافران کردم یک فاصله کوتاه بعد و سعی در ترکیب با عنوان SUV راننده سوار دور.

حدود 5:40 بعد از ظهر, راننده سرعت را از طریق خیابان های مرکز شهر و به Vernon منطقه است. او در سمت چپ ساحل طولانی (710) آزادراه کردم و بر روی westbound 10 آزادراه قبل از بازگشت به پیکو ریورا منطقه است. وجود دارد که رانندگان را از دست داده کنترل SUV. این ظاهرا غیر فعال شده و این خودرو باقی مانده مسافر پریدند بیرون.

اخبار دوربین های دیجیتال ماند با راننده به او زد در امتداد ریل قطار شروع به پریدن کرد بیش از دو حیاط خلوت نرده و سپس به ظاهر خسته تسلیم در نزدیکی Slauson و سانتا آنا (5) آزادراه در پیکو ریورا. او را بازداشت گرفته شده بیشتر بدون حادثه است.

چهار مسافر نیز بازداشت Ortiz گفت. آن را بلافاصله روشن نیست اگر هر یک از آنها را دستگیر و یا اگر آنها تا به حال چیزی برای انجام با اتهام حادثه که در آغاز تعقیب است. تحقیقات در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>