بازارهای سهام آسیا افزایش پس از ایالات متحده وعده حمایت اقتصادی

Category: توین سیتی No comments

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا را به دست آورد سهشنبه پس از ایالات متحده فدرال رزرو وعده حمایت از مبارزه اقتصادی به عنوان کنگره تاخیر عمل بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک.

بازار معیار در توکیو و کره جنوبی افزایش نزدیک به 7 ٪ در حالی که شانگهای و هنگ کنگ و استرالیا بازار نیز به دست آورد.

معامله گران تشویق شدند توسط فدرال رزرو وعده به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و دارایی های دیگر به عنوان مورد نیاز برای حفظ بازارهای مالی عملکرد.

که به عنوان دیوار خیابان سقوط کرد و 3 درصد پس از کنگره موفق به تصویب یک حمایت اقتصادی بسته است. آن را ارسال چک به خانواده های ایالات متحده و ارائه پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک و سخت-آمار صنعت سفر اما دموکرات ها می گویند آن را به نفع شرکت های بیش از حد به شدت در هزینه کارگران و بهداشت عمومی.

“سرمایه گذاران آسیایی, مانند آنچه آنها را از همه در تغذیه است که در حال بازدید بسیار چشمگیر نور برای هر دو اصلی و دیوار خیابان و حتی به عنوان کنگره ایالات متحده dithers” گفت: Stephen Innes از AxiCorp. در یک گزارش.

شاخص Nikkei 225 در توکیو افزایش یافت 6.7 درصد به 18,009.50 و سئول Kospi به دست آورد 6.9% به 1,585.46. شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 1.7% به 2,706.80.

این هانگ سنگ در هنگ کنگ بود 3.8 درصد بالاتر در 22,513.69 و استرالیا S&P-ASX 200 به دست آورد 2.9% به 4,677.70.

فدرال رزرو وعده فراتر از 700 میلیارد دلار در خرید هفته گذشته اعلام کرد.

بانک مرکزی گفت: آن را به خرید طیف گسترده ای از سرمایه گذاری از جمله اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای اولین بار به منظور بهبود معاملات در بازار است که کمک به خریداران خانه خرید خانه های دولت های ایالتی و محلی قرض و کسب و کار به اندازه کافی کوتاه مدت پول نقد به حقوق و دستمزد.

“فشار است و در حال حاضر در کنگره به آن هم عمل می کنند و با ارائه پشتیبانی که تغذیه نمی تواند انجام دهد — کمک به مردم آسیب پذیر که به صورت بزرگترین بهداشت و عواقب اقتصادی” گفت: James نایتلی ING در یک گزارش.

“خطر این است که این دیوار از حمایت از تغذیه و واکنش مثبت در بازار ممکن است به کنگره یک حس است که بار و فشار به ارائه یک بسته کاهش می یابد” نایتلی گفت.

به عنوان کنگره قفل شده بود در بن بست تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر جهان شروع به پریدن کرد گذشته 380,000. تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 46,000 موارد و بیش از 600 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

همچنین روز شنبه معاملات در بازار بورس نیویورک رفت و تمام الکترونیکی برای اولین بار پس از طبقه تجاری به طور موقت بسته شده و به عنوان یک احتیاط. ارز اعلام کرد که این حرکت هفته گذشته پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای ویروس. تعدادی از کف معامله گران تا به حال کاهش یافته است به شدت در سال های اخیر بیشتر به عنوان تجارت الکترونیکی تبدیل.

وال استریت و برخی دیگر بازارهای سهام از دست داده اند و نزدیک به یک سوم از ارزش خود را در طول ماه گذشته به عنوان کسب و کار خاموش شدن و گسترش شرکت های هواپیمایی و خرده فروشان و دیگر صنایع رنج می برند رو به افزایش ضرر و زیان است.

اقتصاددانان به طور فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. تحلیلگران کاهش پیش بینی های خود را برای آینده سود شرکت. پیش بینی می گویند آنها نمی توانند پروژه چقدر عمیق رکود ممکن است و یا چقدر طول خواهد کشید.

معامله گران حرفه ای می گویند سرمایه گذاران نیاز به مراجعه به یک کاهش در تعداد عفونت های جدید قبل از بازار می توانید پیدا کردن پایین.

در کنگره مورد بحث از طریق آخر هفته در طرح نجات اما مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره در حال تلاش برای نهایی کردن آن است. دموکرات ها مسدود شده و یک رای برای پیشبرد بسته دوشنبه. آنها می خواهند به هدایت بیشتر از کمک به بهداشت عمومی و کارگران است.

حتی اگر دو طرف در پیدا کردن یک مصالحه کنگره ممکن است نیاز به رفتن را از طریق چند دور از مذاکرات مشابه اگر شیوع بیماری نیست و تحت کنترل در آورد.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص 2.9% به 2,237.40 در یک روز دیگر از نوسانات ناگهانی. آن را به عنوان آنجا که 4.9 درصد و به عنوان کمی به عنوان 0.2% پیش از آن در روز.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 3% به 18,591.93. نزدک است که توسط شرکت های فن آوری از دست داده و تنها 0.3 درصد به 6,860.67 به عنوان فن آوری سهام برگزار شد تا بهتر از بقیه بازار.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده به دست آورد 73 سنت افزایش به $23.36 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد را از دست داده $2.59 جلسه قبلی به $22.63. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن اضافه شدن 5 سنت افزایش به $27.03 در هر بشکه در لندن است. آن را از دست داد $1.49 جلسه قبلی به $26.98.

دلار کاهش یافته و به 110.33 ین از روز دوشنبه 111.23. یورو به دست آورد به $1.0795 از $1.0721.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>