به عنوان Walz وزن آن گسترش “ماندن در خانه’ نشانه هایی از وعده. اما باید وجود داشته باشد هیچ خوشنودی او می گوید:

مینه سوتا کمترین coronavirus عفونت رای دادن در کشور, رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: اما او تاکید کرد که در حال حاضر زمان برای خوشنودی است.

داده ها نشان می دهد که دولت با 986 مورد تأیید و از دوشنبه تا عفونت نرخ 17 در هر 100 ، 000 ساکنان با توجه به Walz.

“ما در حال استراحت در آن افتخاراتی” Walz گفت و اشاره کرد که از مینه سوتا شده است “کور عدم تست” با توجه به کمبود منابع. “ما در حال آماده شدن برای آنچه که خواهد آمد — افزایش به بیمارستان های ما یک بار در آن اتاق اورژانس و خطر برای همسایگان ما است.”

Walz گفت: او در ادامه به جمع آوری اطلاعات و انتظار برای اعلام تصمیم اواسط هفته در مورد اقامت خود را در خانه ترتیب است که برنامه ریزی شده است تا از طریق پنج شنبه و در نظر گرفته شده است به سرعت پیشرفت از COVID-19.

“من می دانم که گمنام در این آن را بسیار خسته کننده, بنابراین ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما آگاهانه در تفکر ما” Walz گفت.

به دنبال مدل سازی

مدلسازی ایجاد شده توسط یک تیم در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی قبلا پیش بینی مرگ و میر در مینه سوتا خواهد بود کمتر از 1,300 در اوایل ماه اوت ، اما اطلاعات جدید منتشر شده توسط این تیم در روز یکشنبه پیش بینی شده 625 مرگ و میر در مینه سوتا در اوایل ماه اوت است.

کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: این روش شامل “خوش بینانه فرض” چرا که “این فرض یک سطح از ماندن در خانه اجتماعی فاصله است که ما واقعا نمی تواند به عنوان یک موضوع عملی انتظار برای دیدن در ایالات متحده و یا در مینه سوتا است.”

دانشگاه واشنگتن مدل سازی نمی کند و پروژه با کمبود تخت های بیمارستانی در مینه سوتا اما Walz روز دوشنبه گفت: “من نمی توانیم بیش از حد کوتاه است و من نمی توانیم به دیر شود.”

“… من هنوز هم راحت است که همه ما از ICU تخت همه از هواکش و تمام تجهیزات حفاظت شخصی که خواهد آمد” Walz ادامه داد.

مرتبط با: COVID-19 مدل: MN صرفه جویی ده ها هزار نفر از زندگی با ماندن در خانه

دانشگاه مینه سوتا که به پایان رسید بر اساس حداقل و اطلاعات اولیه در ماه مارس پیش بینی آنچه را که باید اتفاق افتاده است و اگر دولت انجام داده بود و برگشته بود “به حالت عادی است.” تحت این سناریو تعداد به طور جدی بیمار خواهد بیش از این دولت ظرفیت بستری در بخش مراقبت ويژه تخت ظرف پنج هفته یا بیشتر و مرگ و میر در مینه سوتا می تواند به عنوان بالا به عنوان 74,000.

این مدل نیز پیش بینی شده است که تحت اقدامات Walz در زمان مینه سوتا مرگ و میر خواهد بود ده ها هزار نفر کمتر.

مالکوم گفت: محققان می دانستند که آنها می تواند به بهبود این مدل به عنوان اطلاعات جمع آوری شده در مینه سوتا در مورد چگونه بسیاری از مردم نیاز به بستری متوسط طول مدت بستری و بیشتر. Walz خواهد بود تا در جریان به روز شده در دانشگاه مینه سوتا مدل سازی به زودی مالکوم گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

Walz گفت که او و رهبری او تیم خواهد بود که با استفاده از داده ها و مدل سازی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری خود را.

تاثیر اقتصادی

Walz صحبت به حدود 100 نماینده از بزرگترین کارفرمایان در وزارت امور خارجه صبح دوشنبه و می گوید او قصد دارد به همچنین برقراری ارتباط با صاحبان کسب و کار و کار گروه.

به عنوان Walz نظر یک فرمت از اقامت در خانه سفارش او گفت: آنها در حال بررسی بخش توسط بخش “چیزهایی وجود دارد که ما می تواند انجام دهد که نگه داشتن آن را فقط به عنوان امن خواهد نه اضافه کردن به نرخ انتقال نمی خواهد قرار داده خطر در جمعیت های در معرض خطر و در عین حال اجازه می دهد برخی از فعالیت های اقتصادی را ادامه خواهد داد؟”

Walz گفت: آنها همچنین بررسی این که چگونه آن را رفته است تا کنون — Minnesotans به خوبی انجام داده اند در برخی از مناطق و در برخی دیگر مانند اجتماعی فاصله در مناطق تفریحی ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است. Walz روز دوشنبه گفت او را “اجازه داده و علم ما در مورد چه مدت” آن را باید در جای خود در مینه سوتا است.

مینه سوتا رهبر اکثریت سنا پل Gazelka روز دوشنبه گفت او امیدوار است Walz را بلند نظم خود را.

“ما همچنان به ساخت لوازم به آدرس خروش فرض وجود دارد اما من فکر می کنم آن زمان به مردم اجازه زندگی می کنند زندگی خود را با واقعیت جدید اجتماعی فاصله” گفت: Gazelka R-Nisswa.

Walz گفت: او نمیخواهد به تنظیم امید کاذب در مورد زمانی که سفارش خود را به پایان خواهد رسید و نه نشانی از او می خواهم به آن را بیش از حد که در آن “مردم نا امید و بگو چگونه می توانم به شما می دانید؟’ … ما سعی خواهیم کرد و اعتصاب که تعادل مناسب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im