به عنوان ویروس باعث می شود خداحافظی سخت, ترس از بسیاری از در ما افزایش

توسط مت SEDENSKY, MICHAEL R. سیساک و استفانی DAZIO

نیویورک (AP) — coronavirus شیوع بیماری می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی دولت آمریکا را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در روز یکشنبه به عنوان اعضای خانواده توصیف غم انگیز در اندونزی از طریق بیمارستان ویندوز با مرگ عزیزان.

در مواجهه با آن گریم طرح و امکان و حتی بیشتر می تواند مرگ در ایالات متحده بدون اقدامات برای دور نگه داشتن مردم از یک دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل های فدرال توصیه مردم به ماندن در خانه برای یکی دیگر از 30 روز تا پایان مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمت اصلی 15-بعد دستورالعمل بود استارک برگشت تنها چند روز پس از او گفت که او امیدوار اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد در حدود دو هفته و پس از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده وخیم پیش بینی مرگ و میر و اضافه کرد که میلیون ها نفر در ایالات متحده می تواند آلوده.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی زودرس فکر می کنم ما در حال انجام این کار بزرگ” Fauci گفت: از تمدید دستورالعمل های فدرال.

یکشنبه شب در ایالات متحده تا به حال بیش از 140 ، 000 عفونت و 2,400 مرگ و میر با توجه به چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند تعداد واقعی موارد است که تصور می شود قابل ملاحظه ای بالاتر به دلیل تست و کمبود خفیف بیماری است که رفته اند گزارش نشده.

در سراسر جهان بیش از 720,000 عفونت گزارش شده و مرگ و میر در صدر 33,000 نیمی از آنها در ایتالیا و اسپانیا که در آن سلامت سیستم در نقطه شکستن.

ایالت نیویورک — که در آن مرگ و میر گذشت 1,000 — باقی مانده کانون ایالات متحده شیوع با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در شهر نیویورک است. اما خوشه در عفونت شد و ثبت شده در سراسر کشور نه تنها در مناطق شهری اما در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه. غرب ویرجینیا گزارش اول خود را به مرگ می روم تنها دو ایالت هاوایی و وایومینگ — با هیچ کدام مربوط به شیوع.

این ویروس در حال حرکت سریع از طریق خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و مکان های دیگر که در خانه سالمندان و یا در غیر این صورت آسیب پذیر مردم پخش “مثل آتش از طریق علف خشک” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

از آنجا که ایالات متحده شاهد آن عمده شیوع کروناویروس در اوایل این ماه — محور در یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington — یک جریان از امکانات مشابه را مبارزه با عفونت در میان ساکنان و کارکنان.

یک هفته پیش, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 147 خانه های پرستاری در 27 متحده بیماران با COVID-19. مشکل فقط بدتر شده است.

در وودبریج, New Jersey, خانه سالمندان نقل مکان تمام ساکنان آن پس از دو دوجین تایید شد آلوده و بقیه تصور می شود. در لوئیزیانا حداقل 11 خانه های سالمندان تا حد زیادی در منطقه نیواورلئان گزارش موارد. در ماونت ایری, مریلند, مرگ مربوط به این ویروس ثبت شده در یک خانه که در آن 66 نفر تایید آلوده.

دستياران عزیزان در حال دور نگه داشته شده و سعی کنید به سرعت گسترش یافته است.

Willa رابینسون, که, شوهر, Vernon, درگذشت پنج شنبه گفت او آخرین بار او را دیدم سالم در 13 مارس — روز قبل از خانه سالمندان در بربنک کالیفرنیا ممنوع بازدید کنندگان است. او به ارمغان آورد او را از غذای مورد علاقه خود را از مرغ پخته و سیر پوره سیب زمینی و هویج و چپ خود را با رسم وداع.

“من شما را دوست دارم” او به او گفت. “من شما را دوست دارم بیشتر،”

او نشسته در خارج از اتاق بیمارستان روز پیش و تماشا از طریق پنجره های شیشه ای به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن. در حال حاضر او باید سوگواری شوهرش از 55 سال در انزوا.

“هیچ کس می تواند به من,” او گفت:.

دیگران می ترسید آنها ممکن است بدون خداحافظی.

“من یک احساس است که من به احتمال بسیار زیاد ممکن است هرگز مادرم دوباره گفت:” جیمز Preller که 94 ساله, ان Preller است ساکن در Peconic فرود یک جامعه بازنشستگی در نیویورک و لانگ آیلند که در آن هفت به تازگی درگذشت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

در نیویورک ویروس است که قریب به اتفاق برخی از شهرستان فقیرترین محله های با داده ها نشان می دهد میزان بالای عفونت در پر بسته بندی شده مناطق با غیر انگلیسی زبان می آورند ،

دکتر کریگ اسمیت که ریاست بخش جراحی در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: این بیمارستان احتمالا مجبور به “سناریوهای آخرالزمانی” در هفته های آینده که در آن فن و واحد مراقبت های ویژه تخت نیاز به جیره بندی.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از فراموش نشدنی تصاویر او تا به حال در تلویزیون دیده می شود در این هفته از بدن حذف شدن از المهرست بیمارستان در زبان مادری خود ملکه قرار داده و در یخچال کامیون.

“کیسه های بدن بیش از همه در راهرو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دیده ام چیزهایی که من دیده ام هرگز قبل از.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته دولت فدرال برای ارائه 400 بیشتر هواکش و هشدار داد که این شهر اجرا خواهد شد از ماسک و لباس و دیگر لوازم در یک هفته اگر آنها نمی رسیدن تقویت.

نگرانی برای فقیرترین بود که تکرار در سراسر جهان است.

در هند یک مستند پوشش در این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار داده است ناگفته اعداد از سمت چپ بسیاری از خانواده ها تلاش برای خوراک خود را. ده ها هزار نفر در دهلی نو شد و مجبور به فرار از خانه خود را با هیچ راهی برای پرداخت اجاره, سفر به روستاهای بومی خود. زنان در ساری برگزار می شود نوزادان در باسن خود را. دیگران toted وسایل خود را در کیف به طور معمول مورد استفاده برای سیمان.

نارندرا نخست وزیر عذرخواهی کرد به سختی اما گفت: “این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

هر چند ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده پنج تن دیگر کشورها بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

ایتالیا اعلام کرد بیش از 750 جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن این کشور در مجموع به حدود 10,800. اما تعدادی از عفونت های جدید نشان داد نشانه هایی از کاهش, با مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که شدید ترین shutdown در جوامع صنعتی غرب است که نشان دهد نتایج.

ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: بیش از 5,200 جدید موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در چهار روز و در مجموع تقریبا 98,000 عفونت.

اسپانیا نقل مکان کرد به سفت شدن آن مستند و ممنوعیت تمام غیر ضروری کار آن را به عنوان ضربه دیگر رکورد روزانه تقریبا 840 مرده است. این کشور به طور کلی رسمی تلفات بود و بيش از 6500.

مصر تعطیل سواحل آن به عنوان موارد در خاورمیانه پیشی گرفته 50,000. پلیس در فیلیپین افزایش دستگیری قرنطینه متخلفان و بیشتر گردشگران تخلیه شدند از کوه اورست و اندونزی جزیره بالی.

روسیه دستور داد مرز به روز دوشنبه در مسکو همه اما محدود آن 12 میلیون نفر از ساکنان به خانه های خود سر از ارتدوکس روسیه به نام بر مؤمنان به دور ماندن از کلیساها و دعا در صفحه اصلی به جای.

برجسته فرانسوی سیاستمدار با ویروس درگذشت کشور مرگ یک مقام ارشد.

محدودیت های است که می شده اند غیر قابل تصور هفته پیش شده اند اعمال شده در اروپا و جاهای دیگر. پاریسی در حال جریمه اگر آنها سعی می کنند به ترک شهر آفریقای جنوبی نمی تواند خرید مشروب و Serbians ناراحت هستند بیش از ممنوعیت پیاده روی سگ خود را. در ایتالیا تدفین برگزار شد با تنها یک عضو خانواده است.

برخی از ایالات آمریکا شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق. رود آیلند سرباز گارد ملی رفت و درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیروهای جدید است. فلوریدا راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش بازدید کننده از لوئیزیانا. تگزاس گفت: این امر نیاز به درایور از لوئیزیانا به خود جدا برای دو هفته.

به دیگران سخت تر کنترل چین ادامه داد: برای سهولت و محدودیت های آن: پروازها از استان هوبی در مرکز این کشور شیوع یکشنبه از سر گرفته.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. Dazio گزارش از لس آنجلس. کمک به این گزارش آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف ویلسون در مادرید; کالین بری در میلان; آنجلا چارلتون در پاریس; جو مک دونالد در پکن; Geir Moulson در برلین; ونسا گرا در ورشو; Jacquelyn مارتین در ماونت ایری مریلند; جاناتان درو در دورهام کارولینای شمالی; و مارینا وینیو در Albany, New York.

___

این داستان به روز شده است که درست است که هاوایی و وایومینگ هستند, تنها راه باقی مانده متحده با گزارش مرگ و میر مرتبط با coronavirus نه هاوایی و مونتانا.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de