به عنوان معلمان خلاق در طول coronavirus تعطیلی پدر و مادر را آرامش دانستن دانش آموزان تغذیه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

“صبح به خیر پسران و دختران” رنگ کردن صدای کنگا پارک مدرسه ابتدایی معلم وندی Lozano در یک فیلم او فیلم برداری در اتاق نشیمن خود را کامل با هیئت مدیره و قرعه کشی جعبه.

با ترسیم کردن بعد اولویت و ارائه کلمات تشویق او اقدام به پرورش احساسات درس جامعه احساس در میان coronavirus تعطیلی مدارس.

که میلیون ها نفر از دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود در برخی از لس آنجلس Unified School District مربیان در حال پیدا کردن راه های خلاق و تکنولوژی زرنگ و دانا با آموزش از راه دور ابزار در دسترس به عنوان پدر و مادر اولویت بندی نگهداری کودکان تغذیه و مرور جدید خود را homeschool واقعیت است.

الاییواسدی است بسیج به تغذیه 80 درصد از دانش آموزان خود را وابسته به کاهش قیمت و یا رایگان ناهار زیرا آنها متعلق به خانواده های کم درآمد. این منطقه در هماهنگی با صلیب سرخ خواهد شد با ارائه دو وعده غذا در روز در 60 درایو-از طریق یا راه رفتن تا “گرفتن و رفتن” سایت شروع چهارشنبه از 7.m به ساعت 10 صبح در جزئیات آن محل را می توان یافت در اینجا و یا در منطقه سایت.

نسخه قبلی از منطقه خاموش شدن طرح شامل 40 منابع خانواده مراکز به ارائه مراقبت از کودکان, مشاوره و کمک های دیگر علاوه بر وعده های غذایی. کسانی که خدمات اجتماعی تا به حال به لغو به دلیل نگرانی در مورد پتانسیل برای گسترش بیشتر رمان کروناویروس گفت: سرپرست Austin Beutner.

“ما می دانیم که ما ارائه یک شبکه امنیت اجتماعی برای بسیاری از ما کودکان و خانواده های آنها از جمله کارگران بیمارستان و پرسنل ایمنی” گفت: با اشاره به سمت شهرستان و سازمان های دولتی برای کمک های اضافی. “ما باید این نگرانی است که چرا ما هنوز به دنبال پیدا کردن یک راه به سعی در ارائه مراقبت.”

در L. A. متحد معلمان در حال تلاش برای ادامه آموزش از طریق آموزش آنلاین و تمدید تکالیف به دانش آموزان در مقابله با-صفحه اصلی برگه. در این منطقه همچنین همکاری با PBS تازه ها به ارائه گسترده آموزشی برنامه نویسی.

Lozano می آموزد در یک الاییواسدی عنوان من مدرسه با یک در یکی از برنامه های اپل که در آن هر دانش آموز ثبت نام دریافت یک قرص. دانش آموزان بزرگتر گرفته اند آنها را به خانه در طول بسته شدن نادر کالا در میان منطقه, مدارس ابتدایی است. دانش آموزان در مدارس متوسطه صادر شده است Chromebooks و یا دیگر لپ تاپ ها.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FScottAtLAUSD%2Fvideos%2F577677426427979%2F&show_text=0&width=560

“ما اکثریت کم درآمد مدرسه با تعداد زیادی از زبان آموزان و زمانی که بسیاری از دانش آموزان ما به خانه آنها را به اینترنت ندارد. بنابراین من درخواست پدر و مادر به آنها را با ارائه فرصت” گفت: Lozano.

برای مثال او بوده است اطلاع والدین از 60 روز طیف فای ارائه به خانواده ها با K-12 و یا دانشجویان است که در حال حاضر نیست یک طیف پهنای باند اشتراکی. اطلاعات در مورد ثبت نام را می توان در یافت corporate.charter.com یا 1-844-488-8395.

به عنوان منطقه راه اندازی “گرفتن و رفتن” خدمات مواد غذایی در چند روز اول از تعطیلی جلسه این نیاز اساسی برای تغذیه کودکان گرسنه شده است یک اولویت از رهبران منطقه و پدر و مادر را مجددا زندگی خود را به جا خانه زندگی — اجازه دهید به تنهایی یادگیری است.

آندرس Rubalcava والدین با دانش آموزان در اوسکلوا مدرسه ابتدایی در Sylmar گفت: خانواده ها در چند روز گذشته شده است clambering اول و قبل از هر چیز مطمئن شوید که بچه های خود را تغذیه به عنوان آنها به اشتراک گذاری اطلاعات بر روی چیزهایی مانند بیش از 65 خود انزوا ارشاد از فرماندار گاوین Newsom.

“بسیاری از والدین در تکیه مدرسه غذا تا بدانند که کل فرایند و پس از آن اندام وجود دارد از وحشت احتکار. ما چگونه دبستان اگر هیچ غذایی وجود دارد برای رفتن به اندازه کافی است ؟ که بزرگترین نگرانی” او گفت:. “هنگامی که ما اطلاعات در مورد” گرفتن و رفتن است و می دانید که در فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم مواد غذایی, من می دانم که همسرم احساس در سهولت.”

Amongs به اشتراک گذاری منابع یادگیری آنلاین پدر و مادر در رسانه های اجتماعی نیز تاسف اقتصادی گونه های گسترش coronavirus — بحث در مورد کاهش در ساعت و اخراج و یا درخواست مشاوره در مورد برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری.

کالیفرنیا توسعه اشتغال وزارت تایید مزایای آن-واحد پردازش را “متوجه یک افزایش مشخص در نرم افزار براده از اواخر سال” یک سخنگو گفت: اگر چه او نمی ارائه چهره های خاص.

L. A. متحد عضو هیئت مدیره به نمایندگی از شرق دره سن فرناندو گفت: این بحران بهداشت عمومی خواهد شد و بدون شک منفی و بالقوه طولانی مدت اقتصادی بر خانواده های دانش آموزان حضور در منطقه و مدارس و بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش و یا نگه داشتن مشاغل متعدد بدون دسترسی به پرداخت را ترک کنند و یا زمان تعطیلات.

“این مایه تاسف است که طول می کشد تا چیزی شبیه به این برای مردم واقعا متوجه است که مدارس دولتی از جمله مهم موسسه برای جوامع ما به ویژه آسیب پذیر ترین,” او گفت:. “با توجه به این که جهت از مقامات بهداشت این است که شما نمی توانید به تجمعات هر اندازه واقعا آن را می سازد آن را واقعا دشوار است برای تداوم و ثبات برای خانواده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>