به عنوان باز کردن برنامه ریزی روز می گذرد Rocco Baldelli قول دوقلوها را “انطباق”

Category: توین سیتی No comments

در مورد خواسته خود را باز صف در طول بهار Rocco Baldelli بازی کارت های خود را به جلیقه. او به هیچ نکات. هیچ سرنخ. او نمی خواهد نشت هر گونه اسرار قبل از روز افتتاحیه.

برنامه ریزی روز باز است و در حال حاضر آمده و رفته و Baldelli جای تعجب نیست هنوز آماده نیست برای به اشتراک گذاشتن.

“من فکر می کنم من قصد دارم به کشیدن که یک نفر تا پایان و امیدوارم هر کس می خواهد از آن لذت ببرید زمانی که آن را در نهایت می رسد” Baldelli گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی.

بله آنها خواهد شد. زیرا وقتی که آن زمان برای دوقلوها مدیر برای نوشتن یک صف برای واقعی یعنی بیس بال خواهد بازگشته اند و بدترین coronavirus همه گیر خواهد بود پشت سر ما.

پنج شنبه مشخص بیس بال-کمتر باز روز فرد احساس برای کسانی که درگیر در این بازی Baldelli گنجانده شده است.

“این متفاوت است برای بسیاری از مردم,” او گفت:. “اما ما می دانیم که ما اذعان دارند که مردم در حال رفتن به پیدا کردن راه برای واقعا لذت بردن از که بعد از باز کردن روز و هر زمان که آن را می آید.”

به جای ساخت ترکیب تیم, Baldelli و کارکنان خود را به جای صحبت شده است از طریق یک “بی پایان” تعداد حالات در طول مکرر ارتباطات است.

آنچه که آنها در حال آماده شدن برای Baldelli نیز ترجیح میدهد به نگه داشتن نزدیک به جلیقه برای جلوگیری از سربار بازیکنان در ذهن.

آنها سعی کنید به حدس و گمان در مورد آنچه آنها فکر می کنم اتفاق خواهد افتاد گفت: به جای امید بستن به سعی کنید برای آماده شدن برای “همه چیز را که ما احتمالا می توانید با آمد تا.”

در حالی که هیچ کس می داند و در عین حال دقیقا همان چیزی است که به معنی برنامه ریزی شده doubleheaders و یک فصل است که طول می کشد در اواخر سال تقویم به نظر می رسد ایده هایی که در جدول — Baldelli گفت: این وضعیت مجبور است آنها را به “فکر می کنم در مورد بسیاری از چیزهای مختلف در راه های جایگزین.”

“ما در حال رفتن به قادر به انطباق با هر آنچه می آید راه ما,” او گفت:. “این یک چیز است که مردم ما به خوبی انجام دهد. این یک چیز است که بازیکنان ما به خوبی انجام دهد. آنچه در مقابل آنها را کشف کردن بهترین راه برای نزدیک شدن به آن و کشف کردن بهترین راه ممکن برای حمله به آن در زمان مناسب است.”

هر وقت که زمان مناسب است.

“مردم در حال رفتن به پیدا کردن راه برای واقعا لذت بردن از که بعد از باز کردن در روز هر زمان که می آید. و این که برای رفتن به یک تجربه منحصر به فرد در خود و برای خود” Baldelli گفت. “…من نمی دانم آنچه در آن به احساس می کنم مثل زمانی که ما در نهایت زمینه دوباره اما این احساس ما همه در جستجوی حق در حال حاضر.”
 
BUXTON پس از اتمام نوتوانی

مرکز fielder بایرون Buxton اتحاد چپ فورت مایرز و رهبری خانه پس از اتمام روند نوتوانی رئیس بیس بال عملیات Derek Falvey گفت.

Buxton حال پایان فصل شانه labrum عمل جراحی در شهریور ماه گذشته.

Outfielder بود که آماده به نظر می رسد در بهار آموزش بازی برای اولین بار زمانی که اردوگاه بود تعطیل ماند و برگشت و ادامه داد: به کار با تیم درمانگر فیزیکی قبل از به تازگی رانندگی در بازگشت به خانه به گرجستان.

“نام او بر ما صف ورق به در آن وجود دارد و شروع به گرفتن برخی از نوبت در مرکز میدان و برخی از ABs در برخی از بازی ها فقط به عنوان ما به سمت چپ اردوگاه. من فکر می کنم توانایی ساخت باک به عقب تا زمانی که زمان می آید خواهد بود طبیعی تر و عادی تر پیشرفت” Baldelli گفت. “بیشتر در امتداد خطوط از یک بازیکن معمولی در حالی که همچنین توجه و مراقبت از تعمیر و نگهداری است که او برای رفتن به ادامه انجام دهید. در غیر این صورت او انجام بزرگ.”

فهرستی از حرکت

هنگامی که دوقلوها چپ فورت مایرز آنها هنوز هم تا به حال بیش از 50 بازیکن باقی مانده در اردوگاه.

آنها شروع به قدم زدن که شماره Falvey گفت: optioning شان Poppen و LaMonte وید جونیور

دوقلوها نیز تصمیم به ارسال کردن برخی از آنها غیر فهرستی از دعوت و انتظار می رود به اعلام آن حرکت می کند به زودی.

“ما ساخته نشده نهایی فهرستی از تصمیم گیری در هر راه, اما ما می خواستیم به حداقل یک کمی از فهرست پاکسازی” Falvey گفت.

به طور خلاصه

Falvey گفت: این سازمان هنوز به حال کسی در حال حاضر نیاز به یک COVID-19 تست. در حالی که چند جزئی leaguers باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون تست مثبت برای یک اتحادیه عمده اعلام شده است به این نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>