به عنوان کلاهبرداران به دنبال سرمایه گذاری بر روی ویروس ترس مقامات در نوادا بسیج

3-Year-Old Killed on Indian Reservation

وید Vandervort

ایالات متحده وکیل برای منطقه نوادا, Nicholas A. Trutanich صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه ، 27, 2019.

Coronavirus همه گیر و بی سابقه اختلال است نه شکسته طرح از کسانی که به دنبال بە باک. اگر هر چیزی عاملان آنها تنها تطبیق بار با توجه به مقامات.

کلاهبرداری از هنرمندان هستند که پس از رفتن به تازگی صادر شده محرک چک. آنها همچنین به دنبال استفاده از افراد حسن نیت جعلی از طریق جمع آوری اعانه و ناامیدی خود را از طریق قیمت سنگ آهن در بازار گفت: نیکلاس Trutanich ایالات متحده وکیل برای منطقه نوادا است.

با وجود این خرابه آورده COVID-19 در نوادا که در آن مرگ و میر در فقط یک ماه رسیده بود 151 به عنوان جمعه Trutanich گفت: شرکت های جنایی هستند و تنها رانده شده توسط حرص و طمع است. اجرای قانون نقل مکان کرد تا به سرعت برای رسیدگی به شکایات رونمایی در روز دوشنبه نوادا COVID-19 نیروی کار. “جنایتکاران همیشه به دنبال راه هایی برای بهره برداری از ترس و سردرگمی را بد بدست دستاوردهای” Trutanich گفت.

نیروی کار اعلام کرد در رابطه با نوادا دادستانی کل شامل محلی و ایالتی و فدرال محققان و دادستان. ایالات متحده دفتر دادستان در نوادا اختصاص داده شده COVID-19 تقلب هماهنگ کننده دستیار آمریکا وکیل جیمی مایکلسون که تجربه جرم یقه سفید دادستان.

منصوب به تخصصی موقعیت در مارس مایکلسون “ایستاده بود تا این نیروی کار” با در حال حاضر موجود اجرای قانون مشارکت Trutanich گفت. تنگ گره طبیعت نوادا سازمان باعث می شود همکاری و قرار دادن یک تیم با هم, آسان, او اضافه شده است.

وظیفه نیروی ملاقات هر روز شده است و کاوش راهنمایی قیمت-درآوردن و خیریه کلاهبرداری در نوادا با مجرمان با استفاده از موجود در سازمان و یا ایجاد جعلی آنهایی که Trutanich گفت.

دیگر کلاهبرداری Nevadans باید انتظار برای دیدن به عنوان همه گیر امتداد شامل کلاهبرداران فروش جعلی درمان یا COVID-19 کیت های آزمایش, او گفت:. آینده امداد اورژانس بودجه برای ساکنان و صاحبان کسب و کار نیز “رسیده” برای scammers به هدف, او گفت:.

وظیفه نیروی نشده به اطلاع عموم هر گونه موارد ممکن است آن را ممکن است به دنبال و نه آن را روشن چگونه بسیاری از نکات آن را دنبال اما Trutanich تاکید کرد که همه گیر مربوط به جرم و جنایت نیست رفتن به تحمل بود.

“این رفتار در حال رفتن به رفتن دارد و مصمم است.”

در این ماه وزارت دادگستری اختصاص بیش از 11 میلیون دلار برای, نوادا, اجرای قانون برای کمک به آنها آدرس این بیماری همه گیر. وزارت امنیت عمومی اهدا شد $7.3 میلیون و محلی و قبیله ای سازمان داده شد 4.2 میلیون دلار.

مورد رنو پیتر لوکاس که متهم به سرقت حداقل 400 فولاد ماسک از یک VA medical center در شمال نوادا سیگنال های دولت فدرال در نظر گرفتن همه گیر مربوط به جرایم جدی است. لوکاس متهم شده بود در دادگاه فدرال با یک تعداد از سرقت از مراقبت های بهداشتی ملک اگر چه دستگیری او شد و قبل از این نیروی کار تشکیل شد.

آن روشن نیست چه لوکاس برنامه ریزی شده در حال انجام با چهار جعبه از ماسک او گفته به سرقت برده است. او در ابتدا گفت که او به آنها به دیپلم در رشته پزشکی و سپس گفت که او قرار بود به تصویب آنها را به بی خانمان ها. او می تواند صرف یک سال در زندان و چهره $100,000 خوب اگر محکوم کرد.

بسیاری از بیماران و پزشکان شده است در خط مقدم در مبارزه و در نیاز ناامید از این منابع. “ما نیاز به ارسال یک سیگنال است که ما برای آنها وجود دارد و آنها وجود دارد برای ما” Trutanich گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de