به عنوان Cyrus Habib می پیوندد روحانیت یک تعداد انگشت شماری از مردم می گویند آنها در حال اجرا برای دگرمن. Gov.

Category: سیاتل No comments

Habib became the highest-ranking Iranian-American elected official anywhere in the United States when he was elected Lieutenant Governor, in 2016. Now hes headed for the priesthood.

حبیب شد “بالاترین رتبه ایرانی-آمریکایی انتخاب رسمی در هر نقطه در ایالات متحده” وقتی او انتخاب شد معاون فرماندار در سال 2016 با توجه به سیاتل تایمز. در حال حاضر او را به رهبری برای روحانیت. معاون فرماندار دفتر

من می دانم که همه شما امروز صبح از خواب بیدار کردم و فکر کردم “با سیروس حبیب رکوع خارج برای پیوستن به پارچه است که فکر کردن در مورد در حال اجرا برای معاون فرماندار? و که در میان آنها ممکن است Habibian فرمان پارلمانی روش های لازم برای اجرای دولت سنا? و خواهد بود که بهترین راه حل مناسب به فرض نقش فرماندار در هنگام Inslee طول می کشد سفر کنید ؟ و چه کسی می توانست گسترده ترین ایالت درخواست تجدید نظر ؟ و در نهایت چه کسی می تواند در حال اجرا تنها به عنوان یک nakedly بلند پروازانه بازی دیده می شود به عنوان وقت در یک 2022 انتخابات ویژه برای فرماندار باید رئیس جمهور جو بایدن شیر Inslee برای کابینه اش و چه کسی می تواند انجام این کار به دلیل عشق خود را برای دفتر؟”

این چیزی است که شما فکر می شد و این چیزی است که من فکر می کنم بیش از حد و به همین دلیل تقلا کردن است اوراق قرضه.

در هر صورت ما نمی باید به فکر می کنم همه از این برای مدت طولانی. در اینجا لیستی از افرادی که می گویند آنها در حال اجرا و افرادی که به من بگویید که آنها در حال فکر کردن در مورد آن و افرادی که شایعه اجرا است که در حال اجرا نیست.

• سخنگوی King County اجرایی داو کنستانتین “کمپین گفت:” کنستانتین است “قطعا به دنبال در این ایالت فرصت و تصمیم خود را به زودی شناخته شده.” در این لحظه او متمرکز در شهرستان COVID-19 پاسخ.

کنستانتین که به نمایندگی از غرب سیاتل در یک راه یا دیگری برای یک دهه و که در خدمت به عنوان شهرستان Exec برای بیش از یک دهه در نظر گرفته شده در حال اجرا برای Inslee شغل در سال گذشته و پس از آن او حمایت کردن وقتی که Inslee اعلام کرد قصد خود را به اجرا برای یک دوره سوم.

• سن. Marko Liias است که به نمایندگی ادموندز/لینوود/موکیلتئو در قوه مقننه از سال 2008 گفت که او “به طور جدی با توجه به آن.” در سال 2016 اولیه برای دولت خزانه دار Liias قرار داده شده سوم با 20 درصد آرا. دو واکنش مواجه خاموش در کل برای ایالت صندلی که در آن سال.

• روز پنج شنبه دیابت استیو هابز تایید او در حال اجرا بود برای دگرمن. Gov. و سپس ارسال شده در اطلاعیه خود به خود در Facebook صفحه. هابز repped در اسنوهومیش/Mill Creek/ماریس ویل منطقه از سال 2007. او برای سرهنگ رژیم صهیونیستی است. در سال 2016 قرار داده و 4 در اصلی. او همچنین با نگاه به یک “صدای میانه” به کنگره زمانی که او برای منطقه 1 صندلی در سال 2012, اما او نبود آن را از طریق اولیه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به عنوان صندلی مجلس سنا حمل و نقل کمیته هابز اساسا به تنهایی مسدود Inslee امضا آب و هوا تغییر قانون دو جلسه در یک ردیف در حال حاضر و پس از او خواهد بود عجیب و غریب انتخاب کنید اما من به شما گفتن نیست خواب هابز. این هرج و مرج خنثی شبه دموکرات است که یک بازی که در خدمت در هیئت مدیره از یک جدول بالا بازی نام کنفرانس OrcaCon. شما می دانید که او یک زن و شوهر Lvl. 65 اسکلتی مگه necromancers آماده به نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود را قوی گذشته حتی قبر او را رو “بازی های گرسنگی” ذهنیت نیاز به مطلقا هیچ کس خوشحال است که به نظر می رسد ترجیح موقعیت بسیاری از واشنگتن دموکرات.

• هنگامی که از من خواسته وزارت بازرگانی مدیر لیزا براون دیروز او گفت که او “به طور کامل درگیر با ظهور بحران اقتصادی در حال رشد از COVID-19 همه گیر” و تا به حال فقط از شنیده حبیب تصمیم به پیوستن به یسوعیان در عمر خود از دانش (و بیش از حد نوشیدن آبجو) بنابراین او تا به حال بدست این شانس را به “به طور کامل در نظر بگیرید این است.” او افزود: “من به شما اجازه می دانم که اگر من تصمیم به اجرا شود.”

• سن. ربکا سلدنا: “سلام غنی: من با توجه به اجرای سرهنگ رژیم صهیونیستی است. با تشکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>