Mask up!!!

ماسک کردن!!! ینس SCHLUETER / گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه سیاتل & King County Health افسر دکتر جف Duchin صادر بهداشت عمومی بخشنامه نیاز به هر کس به سایش پوشش صورت در داخل خانه و گاهی اوقات خارج از منزل در حالی که همچنان به حفظ فاصله فیزیکی در تمام زمانها.

و ما در حال صحبت کردن در مورد N95 ماسک پزشکی که هنوز هم باید این سایت متعلق به کارکنان مراقبت های بهداشتی ما در حال صحبت کردن در مورد پارچه ماسک یکبار مصرف غیر پزشکی ماسک, شال و bandanas.

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

دکتر Duchin گفت: بطور دنج قرار گرفتن و چند لایه از پوشش صورت به بهترین بلوک “ویروس حاوی قطرات” ایجاد شده وقتی کسی سرفه, عطسه یا صحبت می کند.

سیاتل شهردار جنی Durkan و پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین پیوست Duchin در تماس است.

اگر مردم در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی به داروخانه یا هر جای دیگر که در آن جسمی فاصله احساس می کند دشوار است, کنستانتین گفت: آنها را مجبور به پوشیدن ماسک. و در حالی که مردم مجبور به پوشیدن ماسک در خارج از آنها باید پوشیدن یک اگر آنها در حال رفتن به هر گونه مناطق محدود مانند یک کشاورز و یا یک رستوران منظقه انتخاب کنید تا محل.

“این ممکن است احساس بی دست و پا. آن ممکن است کمی احمقانه است. اما آن را یکی از نشانه های متقابل ما نگرانی برای هر یک از دیگر” کنستانتین گفت.

Dr. Duchin isnt at the grocery store, so he doesnt need to wear a mask.

دکتر Duchin نیست در فروشگاه مواد غذایی, بنابراین او نیازی به پوشیدن ماسک. تصویر

کنستانتین نیز اعلام کرد که پادشاه شهرستان نیاز به استفاده از پوشش صورت در مترو.

دکتر Duchin به کارگردانی “تمام موسسات تجاری” برای ارسال علامت گفتن مردم به پوشیدن ماسک و شهردار Durkan گفت: کسب و کار ممکن است بگویید که مردم آنها را نمی توانید در آمده اگر آنها با پوشیدن ماسک, اما آنها نمی تواند تبعیض قائل شود.

وجود خواهد داشت هیچ قانونی جریمه برای امتناع از پوشیدن ماسک و پلیس نمی تواند به توقف و یا بازداشت افراد برای پوشیدن آنها اما با پوشیدن ماسک است با این وجود “به شدت تشویق” دکتر Duchin گفت.

بخشنامه لازم است دکتر Duchin اضافه شده برای کمک به سرعت گسترش COVID-19. “من می خواهم به جای دیدن مردم قفل کردن دهان خود را و بینی از مستند خود را در محله” گفت و اشاره کرد که مردم از بازگشت به کار به زودی شمار یک “تهدید واقعی که شیوع را شعله ور خواهد کرد.”

او تاکید کرد که پوشش صورت را کاهش می دهد اما نمی خواهد از بین بردن خطر انتقال است. آنها را به عنوان موثر به عنوان ممکن است او را تشویق مردم به پیروی از پروتکل مناسب در هنگام پوشیدن و doffing ماسک: پاکسازی و یا شستن دست ها قبل و بعد از استفاده از تغییر و یا شستن ماسک زمانی که آنها در حال “مرطوب” و اجتناب از دست زدن به آنها را زمانی که آنها در.

برای کمک به رسیدن به افرادی که ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای خرید ماسک شهردار Durkan گفت: سیاتل توزیع 45,000 پوشش صورت به “سازمانهای مبتنی بر جامعه” و Exec کنستانتین گفت: این شهرستان توزیع خواهد شد 115,000 ماسک از طریق دیگر سازمانهای مبتنی بر جامعه.

جدید منتشر نشده اما مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا-برکلی کامپیوتر, دانشمند, ده کای نشان داد که “COVID-19 عفونت نرخ خواهد آماری افت به حدود یک دوازدهم تعدادی از عفونت” اگر 80% از کشور شروع به پوشیدن ماسک و نگهداری اجتماعی فاصله.

روز جمعه گذشته گزارش از موسسه بیماری های مدل سازی (IDM) نشان داد نرخ انتقال در سراسر کشور شده است “به احتمال زیاد” افزایش از ابتدای ماه آوریل است. علاوه بر این در چند هفته گذشته تعدادی از گزارش COVID-19 موارد باید ماند و بین 200 تا 300 در هر روز است که مربوط به دولت سلامت افسر دکتر کتی Lofy.

پشتیبانی غریبه

با توجه به وزارت بهداشت و درمان مجموع مورد شمارش و بستری شدن در بیمارستان ممکن است به نظر می رسد plateauing یا افزایش با توجه به افزایش تست بیش از دو هفته گذشته افزایش تماس بین مردم شیوع بیماری های جدید در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان از شرق و افزایش دنبال کنید تا تست در مکان های که در آن کسانی که شیوع زیادی رخ داده است.

IDM حساب برای افزایش تست در مدل خود را, اما اذعان می کند که “اثرات تغییرات در تست دوره و تست واجد شرایط بودن [در مدل خود] به طور کامل روشن است.” آنها توجه داشته باشید, اما, که ترافیک در سراسر کشور (یعنی پادشاه شهرستان و اسپوکن) است به طور پیوسته افزایش یافته است از اوایل ماه مارس که نشان می دهد که مردم در تماس با دیگر مردم بیشتر است که بمکد!

On the left we see the transmission numbers dip and then slightly rise during April, and on the right we see traffic data do the same thing.

در سمت چپ ما شاهد انتقال شماره شیب و سپس با اندکی افزایش در ماه آوریل و در حق ما دیدن ترافیک داده ها انجام چیزی مشابه به همین. IDM

بنابراین گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و قرار دادن صورت خود را در چیزی است که زمانی که شما به هر جایی مردم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net