به عنوان دادگاه ها در سراسر کشور به تعویق انداختن موارد King County Superior Court باقی مانده Maddeningly باز

Category: سیاتل No comments

Today the Court posted a sign directing defendants to remain in the hallway as a social distancing measure. And. Um.

امروز دادگاه ارسال شده نشانه کارگردانی متهمان به باقی می ماند در راهرو خارج از اتاق انتظار به عنوان یک “اجتماعی فاصله اندازه گیری.” و. Um. King County وزارت دفاع عمومی

در هفته گذشته دادگاه ها در سراسر کشور درهای خود را بسته اند به صورت غیر ضروری عملیات به منظور صاف منحنی در طول شیوع کروناویروس. نیویورک آن را انجام داد. کارولینای شمالی آن را انجام داد. گرجستان آن را انجام داد.

روز سه شنبه رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی ریکاردو مارتینز بسته غرب منطقه دادگاه در سیاتل و تاکوما نقل مکان کرد و همه “جنایی اولیه ظاهر و بازداشت جلسات” به تلفن و ویدئو کنفرانس. در چند روز گذشته Thurston, Snohomish, Pierce and Clark County Superior دادگاه باید تمام ادامه داد: از موارد حضانت تا هفته آینده و یا اواسط ماه آوریل به عنوان یک ماده البته.

اما پادشاه County Superior Court? نه آنقدر. هر چند فرماندار Inslee است به حالت تعلیق مسکونی اخراج موارد برای یک ماه مردم هنوز هم در ازدحام به کوچک ضعیف تهویه مناسب اتاق انتظار در شهرستان کینگ دادگاه در مرکز شهر سیاتل تنها گفته می شود که در اکثریت قریب به اتفاق موارد به دوباره چند ماه از هم اکنون.

The scene this afternoon.

صحنه این بعد از ظهر. King County وزارت دفاع عمومی

به من گزارش روز دوشنبه به وکلا و متهمان در حال کار در محله های نزدیک. یک زن و شوهر بطری ضد عفونی کننده دست نشستن در جدول و وجود دارد یک جعبه دستکش یکبار مصرف مردم می توانید استفاده کنید.

و اشاره کرد که مشتریان و کارکنان بوده است برگزاری “بسیار بیش از آنچه که سلامت عمومی ارشاد این است که” در نتیجه خصوصی رفاه و زندگی تقریبا همه King County وزارت دفاع عمومی مدیر آنیتا Khandelwal نام در دادگاه به حالت تعلیق در ظاهر برای بازداشت متهمان یعنی مردم است که در زندان برای دو ماه.

روز دوشنبه King County ریاست قاضی جیم راجرز گفت که او پیش بینی نیست انجام است که در هر زمان به زودی و گذشته از آن بود. اما امروز او واز پشت به من بیشتر.

در یک ایمیل راجرز همچنان حل نشده به حالت تعلیق در خارج از زندان حضور “در این زمان است.”

“ذینفعان در دادگاه جنایی نیاز به فکر می کنم بیش از یک ماه از این بحران با ما خواهد بود برای برخی از زمان. ما نمی توانیم تعلیق arraignments و جلسات به طور نامحدود. همچنین برخی از مردم فقط نشان می دهد و هیچ راهی برای کنترل, که, کاملا,” او اضافه شده است.

راجرز گفت که او پیشنهاد محدود کردن تعداد زیادی از مردم در دادگاه توسط “قانون اساسی” بسته شدن دادگاه یعنی برگزاری جلسات در پشت درهای بسته را مدافعان شی.

آنها نیز منتقل موارد در اطراف به دادگاه دیگر در تلاش در اجتماعی, فاصله, اما پس از آن عمومی مدافعان و دادستان شکایت دارند که آن را به کار خود را بیش از حد نازک است.

“این کمی احساس مثل زندگی در یک جوزف هلر رمان” او گفت:.

به عنوان دادگاه ها در کشورهای دیگر انجام داده اند متهمان می شده اند و خواستار صادر می شود خود را continuances. دادگاه نیز ایستاده تا یک سیستم ویدئو و “در یک دوره کوتاه از زمان” که سیستم اجازه خواهد داد که “در زندان و خارج از زندان تصویری حضور” راجرز گفت. “هیچ کس به در آمده است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و در عین حال آنها هنوز هم هستند. تا حدودی به دلیل بسیاری از متهمان فقیر هستند و لازم نیست گوشی تا حدودی به دلیل برخی از زبان آموزان زبان انگلیسی تا حدودی به دلیل arraignments نمی توانید از طریق تلفن انجام شود اما عمدتا به دلیل آنها بوده است احضار توسط دادگاه و آنها از ترس صدور نیمکت حکم اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

در یک ایمیل Khandelwal گفت که او “همچنان به مدافع که دادگاه را در قانون اساسی اقدامات لازم برای پایان دادن به بازداشت arraignments مورد تنظیم جلسات و صدور حکم و دیگر جلسات.”

“قانون اساسی نمی, نوار, سلیم,” او اضافه شده است. “قاضی راجرز مشکلات را می توان به سادگی و به سرعت و حرفه ای حل پایان دادن به از بازداشت جلسات. لفظی summersaults او مایل به گرفتن برای جلوگیری از این حقیقت ساده نشان می دهد او اقدام بیشتر شبیه یک ایرانی از یک فقیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>