به عنوان coronavirus اسپرد را کلید کنگره انتخابات در شهرستان لا هنوز هم اتفاق می افتد ؟

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

تا کنون ممکن است یک انتخابات پر پیشین نوشته. کتی هیل مقر کنگره است. اما با ساعت به ساعت تغییر شکل دراورده شده توسط گسترش coronavirus در ارتباط باشید: با اقتصاد آسیاب به توقف و تعداد موارد كردن چگونه است که انتخابات اتفاق می افتد تا در هوا.

خواهد رای دهندگان حتی آمدن به پای صندوق های رای اگر آنها را در نظر نمی آن را بی خطر است ؟ آیا حتی یک انتخابات ؟

با انتخابات آینده در مارس 12 برای پر کردن تپه باقی مانده مدت در 25 کنگره منطقه صندلی لس آنجلس دفتر ثبت و به مدت طولانی برنامه ریزی شده برای ارسال رای-با-ایمیل آراء به 348,968 ثبت نام رای دهندگان در L. A. شهرستان خلال منطقه. که برنامه ریزی شده بود و در آثار پس قبل از این ویروس همه گیر در زمان برگزاری در U. s. L. A. County, رای گیری, مقامات گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پیشنهاد کرد که “اجتماعی فاصله” دستورالعمل می تواند گسترش به ماه های ژوئیه و اوت. و آن همان فاصله نگرانی هایی را مختل انتخابات در فلوریدا و ایلینوی و مجبور انتخاباتی در اوهایو به تماس اولیه خود را در انتخابات.

همانطور که از روز سه شنبه L. A. شهرستان دفتر ثبت و برنامه ریزی شده بود نه فقط رای-با-ایمیل آراء اما همچنین بر راه اندازی مراکز رای در سراسر این منطقه که شامل Simi دره سانتا کلاریتا, پالم دیل و لنکستر و بریدن از شمال دره سن فرناندو.

“تا آنجا که ما می دانیم که امروزه انتخابات در حال رفتن به انجام” گفت: L. A. شهرستان ثبت نام از رای دهندگان سخنگوی مایک سانچز. “در آن برگزار خواهد شد و ما در حال رفتن به صدور رای توسط ایمیل برگه های رای. هدف این است که برای ارائه در شخص رای گیری از طریق مراکز رای اما با اقدامات پیشگیرانه در حال وقوع در سراسر شهرستان که ممکن است تغییر کند.

“اگر همه چیز تغییر در فرد عنصر ما را بر این اساس تنظیم کنید.”

L. A. شهرستان مورد نیاز است توسط قانون دولت برای باز کردن مراکز رای به عنوان بخشی از یک ایالت فشار که شامل 15 شهرستانهای استان است. L. A. شهرستان خود پرده برداری کرد, رای-مرکز سیستم 3 مارس اولیه انتخابات.

اما برای 25 کنگره منطقه وجود دارد که چین و چروک خوردن. شهرستان ونتورا تکه از منطقه که پذیرای مورد 72,000 رای دهندگان است و نه یک رای از مرکز شهرستان. آن روشن نیست — هنوز — اگر شهرستان ارسال خواهد رای-توسط-mail برگه های رای به کسانی که 72,000 رای دهندگان. به طور کلی در انتخابات گفت: حدود 70 درصد از رای دهندگان در شهرستان ونتورا دریافت پست الکترونیکی-در برگه های رای, مقامات گفت.

شهرستان ونتورا به احتمال زیاد هنوز هم با استفاده از سنتی آن مکان سنجی مدل نه رای مراکز و مقامات هنوز هم وجود دارد ارزیابی اینکه آیا یا نه رای-با-پست الکترونیکی خواهد بود در این نسخهها کار میکند برای مارس 12.

L. A. شهرستان است که هنوز بررسی خرابی در رای مراکز در مارس 3 ریاست جمهوری اولیه که در آن تنگناها منجر به طولانی منتظر رای دادن و نا امید رای دهندگان و نظرسنجی کارگران و قانونی تماس حاصل رای به ایمیل یک گزینه برای تمام رای دهندگان در سراسر شهرستان می آیند نوامبر حکایت دارد.

اما با 25 کنگره نژاد راست در اطراف گوشه انتخابات مقامات باید زمان کمی صبر کنید در سازماندهی آرا و ده یا مراکز که باز در این منطقه است.

برای مثال آنها L. A. شهرستان است که در حال حاضر فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر افراد مسن تر از 65 می خواست به دور ماندن از تجمعات. که نوار دور بسیاری از پتانسیل سنجی کارگران و بازنشستگان هستند اغلب با اتکا بر نیروی کار از روز انتخابات داوطلبان.

“این قطعا چیزی است که ما فکر کرده و در حال فکر کردن در مورد به عنوان” سانچز گفت.

و به عنوان آماده سازی ادامه می دهد L. A. شهرستان Registar برنامه ریزی شده است برای شروع ارسال نمونه رای گیری کتاب 40 روز قبل از انتخابات است که در مارس 2. این بدان معناست که تولید این مواد نیاز به لگد زدن به دنده به زودی.

سانچز بود و امیدوار است که در آن “ما می دانیم که در آن ما در حال رفتن است.”

دو نامزد ظهور در 3 مارس به عنوان جبهه-دونده در مارس 12 رواناب: Assemblywoman کریستی اسمیت و کسب و کار اجرایی مایک گارسیا.

صندلی موجود شد پس از سابق تشکر. کتی هیل استعفا داد و در ماه اکتبر. در مارس 3 انتخابات بود تقسیم به دو نژاد: یکی برای پر کردن تپه باقی مانده مدت آن منقضی می شود در ژانویه سال 2021 و دیگر نژاد برای یک تازه دو سال است و در کنگره نیز از ابتدا در ماه ژانویه است.

گارسیا یک جمهوری خواه که پلت فرم مبتنی بر فشار قوی مرزها و دفاع ملی و اسمیت یک دموکرات که سیاهی نیاز برای گسترش بهداشت و درمان و آموزش و پرورش سرمایه گذاری نیز در بالا و دو در انتخابات ماه نوامبر. بنابراین هر کس که برنده در ماه مه به رقابت خواهند پرداخت دوباره برای نگه داشتن صندلی در ماه نوامبر.

هر دو نامزد بودند نگه داشتن چشم در آنچه که اتفاق خواهد افتاد. هر دو در حال حاضر با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای تنظیم مبارزات انتخاباتی خود را در یک دوره زمانی که اجتماعی فاصله ساخته شده آن را غیر ممکن برای برگزاری تظاهرات سیاسی و یا به فراموش درب-به-درب canvassing.

از گارسیا کمپین: “کالیفرنیا و آمریکا روبرو هستند بی سابقه ای شرایط ما را مجبور به انطباق با تغییرات زیادی در زندگی روزمره ما” گارسیا در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک سابق نیروی دریایی خلبان جنگنده که در خدمت کشور من در 30 ماموریت های مبارزه با خارج از کشور, من می دانم که شهروندان کشور ما افزایش می یابد به این چالش ها و اعلام این اجازه می دهد تا به صورت امن ترین مشارکت ممکن است در این انتخابات مهم آوریل 12th.”

از اسمیت کمپین: “کریستی در حال حاضر متمرکز بر آموزش و پرورش ترکیبات او در آخرین پروتکل های ایمنی و تامین منابع حیاتی برای اطمینان از ایمنی خود را و کمک به کاهش تاثیر می گذارد از این بحران است.”

البته این سوال مطرح است که آیا وجود خواهد حتی یک انتخابات در مارس 12.

“ما از نزدیک نظارت بر دستورات از فرماندار و مقامات بهداشت عمومی است که ممکن است تاثیر دولت از انتخابات در کالیفرنیا” خواندن بیانیه ای از سام Mahood مطبوعاتی وزیر کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا. “وزیر پدیللا شده است و درگیر شدن مستقیم با county انتخابات مقامات برای درک اثرات این بی سابقه ای همه گیر در نیروی انسانی خود و توانایی برای دیدار با تاسیس انتخابات مهلت. در حالی که گزینه های ما برای مقابله با این بیماری همه گیر هنوز در حال بررسی هر گونه تغییر در مدیریت انتخابات خواهد بود ساخته شده در همکاری با شهرستان مقامات انتخابات مجلس و فرماندار.”

کنگره صندلی تنها انتخابات برنامه ریزی شده در مارس 12 L. A County رای گیری.

Coronavirus سوخت فشار برای رای توسط ایمیل آینه در سطح ملی.

رای گیری گروه های حقوق بشر و رئیس کمیته ملی حزب دموکرات می خواهید متحده باقی مانده با انتخابات مقدماتی برای ارائه رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان به راحتی می توانند رأی گیری در میان شیوع کروناویروس.

اما آن را همیشه آسان نیست.

برای ایالات متحده است که در حال حاضر نیست که رای توسط پست الکترونیکی و یا این که تا حد زیادی محدود کردن آن چنین تغییری می تواند نیاز به اصلاح قانون دولت است. آن را نیز نیاز به تغییرات عمده ای به استان و شهرستان رای گیری و جدول بندی سیستم. خرید تجهیزات و نرم افزار برای پیگیری آراء و خواندن امضا بر روی آنها می تواند هزینه میلیون ها نفر. و این نه به ذکر است تصمیم گیری می پردازد که برای بازگشت پستی — فردی رای دهندگان و یا مالیات دهندگان ؟

تا کنون این سال, یکی از دولت منتقل شده است به سرعت به پست الکترونیکی رای گیری ایالت نوامبر و انتخابات عمومی. بالای انتخابات رسمی در آریزونا که در آن حدود 80 درصد از رای گیری است که در حال حاضر توسط ایمیل خواسته مجلس در روز چهارشنبه به استان ها اجازه دسترسی به پست الکترونیکی رای گیری برای همه ثبت نام رای دهندگان.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>