به عنوان coronavirus خاموش تئاتر جهانی سریع-آهنگ اول اجرای فیلم برای خانه نشین

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

با فیلم خانه تعطیل در سراسر جنوب کالیفرنیا و بسیاری از نقاط جهان به دلیل شیوع کروناویروس, جهانی اعلام کرد, دوشنبه, مارس 16 که از آن خواهد شد اولین استودیوی بزرگ به ارائه آن زمان تئاتر منتشر شده به طور فزاینده ای خانه نشین بینندگان.

“شکار” “مرد نامرئی” و “اما” در دسترس خواهد بود جمعه برای $19.99 برای 48 ساعت در چه NBCUniversal گفت: خواهد بود طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله پدر و مادر خود شرکت Comcast در شبکه های کابلی.

علاوه بر این جهانی خود را بعد برنامه ریزی اکران های دریم کارتون “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در دسترس بر روی تقاضا در خانه همزمان با آن آخر هفته عید پاک متعدد راه اندازی (ارائه هر گونه سینماها باز هستند و پس از آن).

در حالی که بدیهی است که پاسخ به یک بحران بی سابقه ای جهانی را نیز میشکند پنجره زمان بین عمده فیلم’ تئاتر منتشر و خود را در خانه-تصویری در دسترس است.

شده است که یک نقطه نگرانی برای شرکت کنندگان پس از حداقل ظهور VHS در قرن گذشته و یکی که فقط رشد کرده پس بیشتر بر روی تقاضا و تصویری جریان خدمات آنلاین آمده در سال های اخیر است.

البته با بسیاری از سالن های بسته در L. A. همه آنها حداقل تا پایان ماه – تئاتر اپراتورها باید بیشتر فوری وجودی نگرانی.

“به جای به تاخیر انداختن این فیلم ها و یا انتشار آنها را به چالش کشیده توزیع چشم انداز ما می خواستیم برای ارائه گزینه ای را برای مردم به نمایش این عنوان در صفحه اصلی است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه” NBCUniversal مدیر عامل جف شل گفت: در آزادی مطبوعات. “ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم در رفتن به سینما در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است.”

این فیلم نیز در دسترس خواهد بود از طریق Comcast در اروپا تابعه آسمان است.

جهانی حرکت متفاوت از “منجمد دوم” قرار گرفتن در دیزنی+ ویدئو خدمات بیش از آخر هفته, سه ماه پیش از آن که قبلا برنامه ریزی شده ظاهر وجود دارد.

که نوامبر سال 2019 اعلام شد در حال حاضر در خارج از تئاتر و نمایش فیلم در برخی از pay-per-view سیستم عامل است.

دیزنی نیز کاهش یافته و نسخه های دیجیتال از “جنگ ستارگان: قسمت نهم – ظهور اسکای واکر” جمعه گذشته اما حتی اگر آن را هنوز هم در چند تئاتر بود که فقط پنج روز پیش از این فیلم برنامه ریزی دیجیتال انتشار این شنبه.

دیزنی حرکت بودند هر دو شتاب اما در حال حاضر برنامه ریزی ارسال-تئاتر فرعی درآمد ، جهانی است که به وضوح در تلاش برای جبران بخشی از این پول که از دست رفته خواهد شد در فروش بلیط.

“با توجه به سرعت در حال تحول و تغییرات بی سابقه ای را به مصرف کنندگان روزانه زندگی می کند در طول این زمان دشوار این شرکت احساس می شود که در حال حاضر زمان مناسب برای ارائه این گزینه در صفحه اصلی و همچنین در تئاتر” جهانی آزادی مطبوعات اعلام کرد.

“NBCUniversal ادامه خواهد داد به ارزیابی محیط زیست به عنوان شرایط تکامل و تعیین بهترین استراتژی توزیع در هر زمانی که بازار فعلی وضعیت منحصر به فرد تغییرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>