به عنوان آوریل اجاره آمد دلیل ایمیل به اعضای شورا نشان داد ترس وحشتزده سیاتل

People wrote in en masse to support Tammy Morales (pictured above) rent and mortgage moratorium.

مردم نوشت: در اعداد بزرگ به حمایت از یک اجاره و رهن مهلت قانونی پیشنهاد شده توسط Councilmember Tammy مورالس. لستر سیاه

در پایان ماه مارس Seattleites در سراسر شهر مجبور به پرداخت اجاره و رهن در یک دوره زمانی نزدیک به نیم میلیون واشنگتن به تازگی شغل خود را از دست. در همان زمان شورای شهر سیاتل بود و آماده کردن خود برای رای دادن در Councilmember Tammy مورالس’ قطعنامه برای توقف اجاره و رهن.

در طول هفته قبل از آوریل 1st, ایمیل, آب گرفتگی در اطراف 1000 نفر از آنها از ترکیبات در سراسر شهر بودند که از ترس در مورد ساخت خود را پرداخت و یا نگران مستاجران خود را قادر به آن پرداخت.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

ترین خواسته برای یک “بله” رای در اجاره-و-رهن-یخ وضوح نمی دانستند و آن را صرفا یک حرکت نمادین و نمی خواهد در واقع توقف اجاره و پرداخت وام مسکن.

از طریق یک درخواست سوابق من را به دست آورد به کسانی که دسترسی به ایمیل.

“در بسیاری از غم و اندوه و ترس در این دسته ای” افشای عمومی افسر در شهر سیاتل نوشت.

او divvied تا سوابق خود را به دو اقساط. دوم دسته ای از ایمیل ها وارد خواهد شد در صندوق پستی من است. در دسته اول دریافت کردم 661 ایمیل از Seattleites مورد اجاره و پرداخت وام مسکن و توقف, و اضطراب خود را.

نود درصد از کسانی که ایمیل شد از مستاجرها. با توجه به یک گزارش از زمان سیاتل‘s ژن بلک وجود دارد به عنوان بسیاری از مستاجرها در سیاتل وجود دارد به عنوان مالکان است. در میان مستاجرها در ارتباط با این ایمیل تنها 8 درصد شاغل بودند.

یکی دیگر از 18.5 درصد از مستاجرها شرح داده شده کاهش می یابد ساعت و درآمد و یا ناچیز اشتغال شرایط است که می تواند به راحتی تغییر برای بدتر است. چهل و شش درصد از مستاجرها تا به حال گذاشته شده است. و بسیاری نگران بودند در مورد ساخت این ماه اجاره.

از چراغ تپه:

من خودم مشغول به کار در یکی از رستوران ها هنوز باز در جورج تاون و دستمزد شده اند کاهش به روبان. شریک زندگی من است و در همان صنعت است و بدون کار به طور نامحدود.

از یک متصدی بار در Belltown:

من مادام العمر پادشاه شهرستان اقامت در حال حاضر در مرکز شهر سیاتل. چند هفته پیش من یک متصدی بار در نئون در Belltown. مانند هزاران نفر دیگر مهمان نوازی کارگران در سیاتل من کارم را از دست من گرفته اند ناگهانی و شیب دار پرداخت کاهش می دهد.

من در حال حاضر رو به یک تصمیم مهم انتخاب بین پرداخت اجاره و یا انجماد چه کمی دارایی های من به منظور آماده سازی برای / جلوگیری از بدترین از این اتفاق به من (غیر منتظره بیماری, پزشکی, اورژانس, بی خانمانی). مشکل این است که بدون توجه به آنچه که من هنوز گیر با یک لایحه است که من نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای بسیار طولانی اگر من نمی بازگشت به کار به زودی.

از کاپیتول هیل در منطقه:

من اجاره و آب و برق ادامه خواهد داشت همان هزینه و درآمد به شدت کاهش یافته است برای من نمی دانم چه مدت — تا زمانی که Coronavirus نگه می دارد و من از کار و به احتمال زیاد پس از آن برخی از.

بیایید می گویند برای مثال من اجاره $2,200 یک ماه. شریک زندگی من و به اشتراک گذاری این هزینه. و اجازه دهید بگویم که ما با هم در حال کشیدن در حدود 2,600/ماه از طریق بیکاری است. که ما را با 400 دلار در ماه برای ما هزینه های دیگر. این را پوشش نمی دهد باقی مانده صورتحساب ما: آب و برق, وام های دانشجویی, تلفن همراه, حیوان خانگی هزینه های مواد غذایی و نیازهای. من وام های دانشجویی نزدیک به 400 دلار در ماه فقط خود را.

از یک سرویس غذا کارگر و آزاد فیلمساز در والینگفورد:

من نمی توانم پرداخت اجاره و هیچ کس در حال رفتن به من یک افزایش در زمانی که این است به پرداخت اجاره. من اجاره یک ADU از یک زن و شوهر بازنشسته در والینگفورد. من نمی خواهم آنها را به صدمه دیده است یا, و من می دانم که من اجاره باعث می شود تا بخش زیادی از درآمد خود را.

صاحبخانه و مدیران املاک ساخته شده تا بیش از 7 درصد از کل ایمیل ها در این دسته. از صاحبخانه 50 درصد مشخص شده است که آنها بیکار بودند یا بازنشسته و آنها با اتکا بر اجاره برای درآمد خود را.

برخی از آنها درک درستی از این وضعیت مانند این مدیر املاک در منطقه 7 که برای اجاره یک مهلت قانونی:

مردم در حال حاضر سیل صندوق پستی ما تعجب آنچه که ما می رویم به انجام برای کمک به اجاره بحران است که در مورد به منفجر شود در واکنش به COVID-19. در علاوه بر این به کسانی که گذاشته شده وجود دارد افرادی که حقوق و دستمزد قطع شده است به نصف کاهش می یابد به حداقل دستمزد ، برخی از مستاجران را ساخته اند که حقوق $90,000 واز حقوق خود را به شدت کاهش می یابد.

آن ترسناک است به فکر می کنم چه خواهد شد در آینده. درآمد من بستگی به مستاجر پرداخت اجاره خود را. من نمی پرداخت می شود تا صاحب خانه پرداخت می شود. انجماد اخراج به مدت 60 روز کافی نیست. بدیهی است که نرخ بیکاری ممکن است همچنان افزایش یابد و ما خواهد شد را به یک رکود است. این قطعنامه کمک خواهد کرد که آنها را قادر به پرداخت به صورت از راه دور در آینده است.

و از این منطقه 2 صاحبخانه:

“من و همسرم صاحب یک خانه در جنوب سیاتل که ما با دو مستاجرها. ما مستاجرها هر دو کار در صنعت خدمات شغل بودند و گذاشته به طور ناگهانی زمانی که دستور آمد محدود کرده است. ما تصمیم گرفته اند به اتهام اجاره برای مدت زمان از بحران بدون در نظر گرفتن چگونه شورای آرا, اما ما همچنین نگران توانایی ما برای پرداخت وام مسکن.

خوشبختانه ما هر دو هنوز هم قادر به کار از خانه در حال حاضر, اما ما درآمد و امنیت شغلی شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر coronavirus و آینده نامشخص است. ما می دانیم که بسیاری در جامعه نهفته بسیار بیشتر به شدت از ما هستند.

بسیاری از آنها به سادگی ترس برای خود:

لطفا در نظر گرفتن اثرات کوچک صاحبخانه اجازه می دهد مستاجرها به پرداخت اجاره برای مدت زمان طولانی. من یک شرکت صاحبخانه من اصلا توانایی فقط جذب یک دست دادن و مانند آن است. من بازنشسته و اجاره واحد من فراهم می کند 30 درصد از درآمد من است. من کار خواهد کرد با من مستاجران که گذاشته شده چرا که من می خواهم به آنها را نگه دارید و من می خواهم به نگه داشتن آنها قرار دارد در طول این زمان دشوار است. اما من نمی توانیم در سه تا شش ماه بدون درآمد!

و پس از آن بود که افرادی مانند این صاحبخانه که موضوع خود را ایمیل “همه مستاجرها فقیر هستند و یا از کار.” او شروع به خاموش قوی با استدلال معقول و منطقی است که boils پایین به “هی شاید همین رنگ نیست همه ما صاحبخانه با قلم پهن”:

“من یک تنوع از مستاجرها. برخی از آنها به خوبی پرداخت می شود و اشتغال آنها ادامه دارد. دیگران باید درآمد کاهش می یابد تا زمانی که محرک یا بیکاری می رسد.

برخی از آنها پول بیشتری را نسبت به من انجام دهد. نظر شما با توجه به مقاومت در برابر وسوسه برای توصیف همه مستاجرها به فقرا و نیازمندان و از کار و همه صاحبخانه به عنوان حریص بی عاطفه غنی پول grubbers.

استدلال خود را از دست داده و یک بیت از وزن (یا حداقل همدلی) هنگامی که او ذکر شده وضعيت اشتغال مستاجر خود را:

طرح من این است که انتظار می رود کسانی که به طور کامل به کار شده اند و یا ساخت یک زندگی خوب برای سال های بسیاری را $100K در پس انداز به پرداخت اجاره. کسانی که در خارج از محل کار و یا با کاهش کار من می خواهم به درخواست آنها پرداخت آنچه که آنها می توانند و تسلیم بقیه تا بعد. برخی از خواهد شد بیکاری اضافی $600/هفته 1200 دلار در هر سر محرک پاداش.

در اینجا من لیست:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

– یک کلیسا کارگر و شوهر شاغل در استارباکس: امور مالی OK
– یک مهندس عمران و یک مشاور طراحی برای یک بار شرکت طراحی و یک مددکار اجتماعی: امور مالی فوق العاده!
– یک هنرمند تاتو و پیرسینگ تکنسین: درآمد صفر
– پادشاه کارمند شهرستان ساخت بیش از 100K در سال: امور مالی عالی می شود سالانه پرداخت می آفریند مانند ساعت ،
– مجوز برق ساخت $47/hr: ساخت و ساز نیست و [در عین حال] تعطیل باید باشه
– یک مهندس در نیروی دریایی کشتی سازی ساخت 75k: فقط یک پرداخت افزایش
– بیمارستان طبخ + پاره وقت متصدی بار همسر + veteran در بخشی از کار افتادگی: برخی از دشواری متصدی بار به نام من

در حالی که همه مستاجرها فقیر هستند و یا از کار مقدار زیادی از اجاره مسکن سهم با افرادی که خارج از محل کار. حدود 23 درصد از ایمیل ها بودند از افرادی که همکاران یا هم اتاقی بود شغل خود را از دست.

یک زن در منطقه 3 که هم اتاقی بود furloughed هنوز هم خود کار بود اما “مبارزه با [برده] قادر به مشارکت در اجاره.” زن دیگری که به توصیف خودش را به عنوان “precariously شاغل” را پوشش نمی دهد او furloughed هم اتاقی نیمی از اجاره بها و قبوض.

یک مرد که با این نسخهها کار در یک موقعیت مدیریت در بانک غذا نگه داشته است و موقعیت خود را و هنوز هم کار با توجه به ایمیل خود. هیچ کدام از چهار مشاوره ازدواج و مشاوره هستند اما. آنها اجاره “آنچه در اصل یک مخروبه زاغه” برای $2.300 در هر ماه. او نوشت:

همه از من مشاوره ازدواج و شغل خود را از دست در یک لحظه — به آنها گفته شد با متن نیست به گزارش به کار است که آنها را نمی توان دریافت و پرداخت و غیره: ما مسکن ثبات در حال حاضر لرزان بود از دست داد. من در حال حاضر تنها کسی که کار ساخت آنچه در اصل حداقل دستمزد.

یک کارمند در شمال غربی اقیانوس آرام باله بود furloughed تا مرداد. او دو مشاوره ازدواج و مشاوره نیز در هنر بودند و گذاشته:

بدون کمک ما درآمد خانوار کاهش خواهد یافت و به کمتر از 1000 $/ماه (که قبلا بیش از $9,000/ماه) در حالی که ما اجاره باقی می ماند در $2,550/ماه. به سادگی منع اخراج در حال حاضر کافی نیست. وقتی که برداشته شده است ما هنوز بیکار و ناگهان زین با یک unmanageable لایحه بنابراین ما در صورت اخراج ،

در حالی که شهر و دولت باید اخراج توقف در محل به طوری که هیچ کس نمی تواند اخراج شود در ماه های آینده, اجاره هنوز هم افزوده و تبدیل به بدهی. به همین دلیل بسیاری از مردم اصرار مقامات منتخب برای صاف کردن توقف اجاره و پرداخت وام مسکن.

یک دانشگاه دانشجو نوشت: “ما در حال حاضر بدهی و بدهی بیشتر در بدهی چیزی است که ما علاقه مند هستید در همه.”

منطقه 4 مستاجر قرار داده و آن را با صراحت:

من قادر به پرداخت اجاره برای مارس اما خانواده من گم شده است 2/3 از درآمد ما تا زمانی که کسب و کار می تواند دوباره باز کردن. ما در حال حاضر به اندازه کافی به پرداخت 3 ماه گذشته ما اجاره, اما در آن نقطه ما خواهد بود بی خانمان با هیچ پس انداز.

این است که تنها یک عکس از ایمیل های که میرسد مارس 27 تا 31 مارس است. این قطعنامه که اکثر ایمیل ها بودند در حمایت از تصویب به اتفاق آرا در دوشنبه 30 مارس. متاسفانه همه شورای شهر می توانید انجام دهید این است که ایستادگی در حمایت از یک اجاره و رهن توقف. این تصمیم به واقع مسدود کردن رانت و وام مسکن را از دولت و یا سطح فدرال. اجاره هنوز هم با توجه هر ماه و مردم در سراسر سیاتل هنوز هم نمی تواند پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im