مرکز هنرهای در پورتلند به آن ساختمان و زمین به یک بومی سازمان

Yale Union, an art center in Portland, Oregon, announced the move this morning.

ییل, اتحادیه اروپا یک مرکز هنر در پورتلند, اورگان, اعلام کرد, اخبار امروز صبح. حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه ییل اتحادیه

ییل, اتحادیه اروپا یک مرکز هنر پورتلند تاسیس در سال 2010 اعلام کرد امروز صبح که از 2021 آن را دیگر نمی خواهد وجود داشته باشد. آن ساختمان تاریخی آن 9,400 فوت مربع فضای نمایشگاه آن تقریبا 20 ، 000 فوت مربع از فضای اداری و زمین در آن نشسته اند عودت به بومی و فرهنگی جامعه است. به طور خاص به هنر بومی و فرهنگ پایه و اساس (NACF برای کوتاه مدت).

یوکو Ott یک از چهره های برجسته در سیاتل صحنه هنر برای سال, که بعدها مدیر اجرایی ییل اتحادیه با اعتبار تنظیم چرخ در حال حرکت برای این بازگشت در سال 2018 مدت کوتاهی قبل از مرگ نابهنگام او که در آن سال.

حمایت

“این بازگشت نمادین است که در آن نه اغلب یا شاید هرگز اتفاق افتاده است که در آن صاحبان و فقط دست بیش از یک ساختمان خود را به یک بومی سازمان می گوید:” T. Lulani Arquette, مدیر عامل شرکت بومی هنر و فرهنگ پایه و اساس یک داستان در Artnet اخبار.

This is what the building looks like from the outside.

این چیزی است که این ساختمان به نظر می رسد از خارج است. حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه ییل اتحادیه

با توجه به ییل اتحادیه:

فرآیند انتقال ییل اتحادیه اموال تاریخی به NACF آغاز شد و در اواسط سال 2018 با بحث بین یو سپس مدیر اجرایی یکو Ott و یو مدیره رئیس جمهور چخماق Jamison, در مورد هنر موسسات پتانسیل برای ارائه مدل های ترمیمی تغییر اجتماعی. خانم Ott پس از آن ساخته شده تماس اولیه با NACF رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت Lulani Arquette که منجر به NACF انجام کامل مطالعه امکان سنجی. در دسامبر 2019, NACF هیئت مدیره تایید شده به جلو حرکت می کند با در نظر گرفتن مالکیت اموال. هر دو NACF و یو می خواهم به اذعان خانم Ott چشم انداز و رهبری در آغاز این انتقال مالکیت است.

در پاسخ به خبرهای امروز Betsey براک مدیر اجرایی بر روی تخته می گوید: “ییل اتحادیه همواره نشان داده فوق العاده ای از چشم انداز و هوش—است که در خط با این الهام بخش را تغییر دهید.”

براک می دانستند Ott به خوبی به عنوان هر کس در سیاتل هنر جهان است. در طول زمان خود را در سیاتل Ott کار کرده و یک حلقه فرای موزه هنر و جدید بنیاد سیاتل. او همچنین سرپرستی را نشان می دهد در دانشگاه سیاتل Hedreen گالری و در باز ماهواره ای در Bellevue.

“من فکر کردن در مورد یکو Ott در اوایل این هفته” براک می افزاید: “موسسات مختلف در اینجا او منتقل شده از طریق, چگونه هر یک از آنها بهره مند از مشارکت خود را و چگونه او را تحت فشار قرار دادند موسسات همکار رهبران و هنرمندان در جهت ایجاد سخاوتمندانه شرایط برای کار خود را برای ارتباط با مخاطبان است.”

براک در می رود: “من آرزو می کنم من می تواند اشفتگی فکری موقتی کمی با او در مورد زمان خسته کننده هنرهای وضعیت—من مطمئن هستم که او می توانست ایده ها. آن را تنها طبیعی است که یوکو قرار دادن این چرخ برای این تغییر و تحول در حرکت است. آن دلخراش است که یوکو نیست در اینجا به استقبال هنر بومی و فرهنگ و جشن با یو و NACF جوامع است.”

The building (shown back in the day) was listed on the National Registry of Historic Places in 2007, in recognition of its womens labor movement history.

ساختمان (نشان داده شده در روز) بود که در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی در سال 2007 در به رسمیت شناختن زنان جنبش کارگری تاریخچه. حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه ییل اتحادیه

همانطور که برای NACF آن است که “بومی-ملی به رهبری سازمان متعهد به بسیج هنرمندان بومی و فرهنگ گرانبار جوامع و رهبران به تاثیر مثبت اجتماعی و فرهنگی و زیست محیطی تغییر” با توجه به بیانیه ای در وب سایت خود. “این تمرکز بر تقویت هنر بومی ارائه هنرمندان و خلاق جامعه با منابع و ابزار آنها نیاز به موفقیت و گسترش آگاهی و دسترسی به دانش بومی و حقیقت است.”

این بیانیه می رود: “NACF پذیرش این ویژه ملک با قدردانی برای آنچه قبل از. ما با افتخار و احترام به بزرگان گذشته و حال و اذعان زمین است که این ساختمان نشسته و قبلی قبایل بومی و مردمان ساکن در این سرزمین است.”

سنگ چخماق Jamison, رئيس جمهور از دانشگاه ییل اتحادیه هیئت مدیره می گوید: “من افتخار می کنم از آنچه که ما انجام شده با دانشگاه ییل اتحادیه بیش از دهه گذشته است. داشتن شده است قادر به انجام برسانند ماموریت ما از طریق امتیاز کسب شده از مالکیت اکنون زمان آن است که ما دست کلید!”

Jamison می گوید او با الهام از NACF ظرفیت به کار در مقیاس بزرگ است. فقط چقدر بزرگ مقیاس ؟ با توجه به سازمان:

جدید ستاد ملی برای NACF خواهد بود به نام مرکز هنرهای بومی و فرهنگ و اموال خود ادامه خواهد داد به یک سایت معاصر هنری و فرهنگی تولید. ساختمان به نفع جامعه محلی و فرهنگی قوی دارایی برای شهر پورتلند. NACF به تازگی یک فرآیند برنامه ریزی است که تعیین آن ملی برنامه نویسی و شامل یک چشم انداز برای, چگونه آن را برنامه ای برای به حداکثر رساندن فرصت های جدید در فضا است. این ساختمان خواهد بود پر جنب و جوش محل تجمع هنرمندان بومی و محلی مشارکت. آن را ارائه فضا به حال و نمایشگاه مکان برای تمرین, فرهنگ و هنر, و مناطق فرهنگی مراسم و جشن. وجود خواهد داشت فرصت های گسترده جامعه یادگیری از جمله کارگاه های آموزشی و سمینارها پوشش مسائل مربوطه نسبت به decolonizing فضای ضد نژاد پرستی و عدالت زیست محیطی.

پشتیبانی غریبه

همانطور که برای سایت در تاریخ: “زمین که در آن ییل اتحادیه خشکشویی ساختمان می ایستد در واقع کل این منطقه از تلاقی کلمبیا و ویلامت رودخانه های سنتی میهن و ماهیگیری و جمع آوری طیف وسیعی از قبایل در سراسر منطقه است. ثروت خود را از منابع پایدار مردم بومی زندگی می کردند که در اینجا هر دو در طول سال و فصلی. این قبایل را مفتخر حفاظت شده و stewarded این منابع برای هزاران سال و همچنان به انجام این کار است.”

دانشگاه ییل ساختمان اتحادیه اشغال نیمی از شهر بلوک ساخته شده بود در سال 1908. در مجموع این خانه ها بیش از 30 ، 000 فوت مربع فضا در دو طبقه با مشتقات جزئی زیرزمین و جزئی نیم اشکوب به علاوه کوچک 11-فضای پارکینگ. آن استفاده می شود رختشویی تجاری تا سال 1957 و سپس آن را به یک خودرو پارچه تسهیلات ساخت تا سال 2006. در سال 2007 آن اضافه شد به ملی ثبت اماکن تاریخی در به رسمیت شناختن اتصال آن به زنان و جنبش کارگری.

آن است که واقع در امتداد مرز جنوبی از Buckman محله جنوب شرقی پورتلند در 800 SE 10 خیابان.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de