تمام فروشگاه اسلحه در L. A. شهرستان بسته شدن? مبهم کلانتر برگ سفارش برخی از سردرگمی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس را کلانتر اصرار تمام فروشگاه اسلحه از جمله بعضی ها که دیده می شود افزایش فروش و خطوط مشتریان درهای خود را در میان coronavirus شیوع این هفته اگر آنها در حال حاضر نمی.

در مصاحبه با فاکس 11 روز دوشنبه کلانتر الکس Villaneuva تلقی تفنگ فروشگاه های “غیر ضروری” زیر یک county منظور صادر شده هفته گذشته. هیئت ناظران در آن منظور گفت: همه کسب و کار به جز فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها که ارائه شده را نه ضروری و مورد نیاز به نزدیک است.

“ما بسته خواهد شد (تفنگ فروشگاه)” او گفت:. “آنها غیر ضروری تابع.”

از هفته گذشته, Villanueva, چه کسی می گوید که او صاحب اسلحه خودش بارها گفت که او نگران بود بیش از چگونه بسیاری از مردم خرید اسلحه تنها بماند سپس cooped در خانه تحت L. A. شهرستان stay-at-home سفارشات.

“خرید اسلحه یک ایده بد است,” او گفت:, مارس 16. “شما باید تعداد زیادی از مردم در حال حاضر که در خانه هستند…cabin fever مجموعه شما یک محیط شلوغ…سلاح هستند نه یک ترکیب خوب است.”

جدید خود را به نظر می رسد کاهش یافته است در برخی که نیست گوش دادن در وهله اول — بسیاری از فروشگاه اسلحه در سراسر L. A. شهرستان تماس سهشنبه در حال حاضر بسته شد.

در میان کسانی که هنوز باز گفت: برخی از آنها در حال حاضر در فروش اسلحه به صورت آنلاین و تحویل آنها به مشتریان است.

مانند همتایان خود در کسب و کار رستوران دیگر تفنگ مغازه ها گفت: آنها در حال انتقال به را-تنها با محدود کارکنان در سایت اجازه دادن به مشتریان در یک در یک زمان را انتخاب کنید تا اسلحه آنها دستور داد.

هنوز هم دیگران گفت: آنها شاهد یک موج جدید در مشتریان پس از کلانتر گفت: او بستن تفنگ فروشگاه.

“ما شروع به آرام کردن دیروز — آن را به عنوان دیوانه به عنوان روز قبل گفت:” جف که صاحب Gunslingers فروشگاه تفنگ در گلندورا و حاضر به دادن نام خانوادگی. “اجازه بدهید به شما بگویم…ما پشت در آتش است.”

روشن نیست اگر بیانوبا را سفارش به معنی تفنگ فروشگاه ها نیز باید خود را تعطیل کسب و کار آنلاین. بیانوبا نیز می گویند نه در تلویزیون مصاحبه چگونه فروشگاه اسلحه در سراسر منطقه خواهد بود در مورد بسته شدن.

چه نیز بود روشن شد کلانتر اقتدار در گفت مغازه اسلحه خاص خواهد بود موضوع را به تعطیلی. L. A. شهرستان هیئت ناظران در حال حاضر دستور غیر ضروری فروشگاه ها و رستوران ها به عنوان به خوبی به عنوان هر کسب و کار است که نمی تواند اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتریان قادر به ایستادگی در شش پا جدا از یکدیگر.

سخنگوی سرپرست کاترین Barger روز سه شنبه گفت: سرپرستان درخواست شد, شهرستان, مشاوره در مورد بیانوبا این اطلاعیه از روز قبل.

کلانتر بخش پاسخ داده نمی شود یک لیست مفصل از سوالات ارسال شده به آنها را روز سه شنبه. و بیانوبا است در پاسخ به یک درخواست برای نظر تا کنون.

موج در فروش تفنگ به طور معمول رخ می دهد در مواقع اضطراری. جف در گلندورا تفنگ صاحب فروشگاه گفت: او می خواهم دیده می شود مشابه اجرا می شود خود را در فروشگاه در طول Y2K بحران و پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی است.

در بیش از 20 سال در کسب و کار گفت: در وحشت خرید در طول شیوع کروناویروس بود و بزرگتر از همه کسانی که در.

“من واقعا نمی توانید نقطه” جف گفت. “شما نمی توانید به ساقه یک ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>