Kris Bryant

هارون Doster / AP

در این Aug. 10, 2019, فایل, عکس, توله شیکاگو کریس برایانت (17) نشسته در ستاره شرق در طول یک بازی بیس بال در برابر Cincinnati Reds در سینسیناتی.

نیویورک — داور علامت Irvings صادر شده تصمیم خود را روز سه شنبه به رد شکایت ثبت شده توسط توله ستاره کریس برایانت حاکم بازیکنان ارتباط را ثابت کند شیکاگو دلایل برگزاری سومین baseman در افراد زیر سن قانونی در شروع 2015 فصل شد بهانه ای برای فشار به عقب خود را واجد شرایط برای آژانس است.

متن Irvings’ تصمیم گیری ساخته شده بود, اما آن استدلال توضیح داده شد به آسوشیتد پرس توسط یک فرد که تا به حال آن را بخوانید. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل انتشار این متن تا به حال نشده است مجاز است.

برایانت لاس وگاس مادری که رفت به ثروت باد اورده دبیرستان, آمار .425 با نه homers در 40 در خفاش ها در فصل بهار و آموزش در سال 2015. او در آغاز فصل در سه گانه-A, آیووا, که در آن او ضربه زد .321 با سه homers در هفت بازی.

او ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بار در آوریل 17, 2015 و زمان در سمت چپ او قادر به تعلق 171 روز از سرویس لیگ این فصل یکی بعد خجالتی از یک سال کامل از خدمات است. که تحت فشار قرار دادند كه عامل واجد شرایط یک سال تا پس از 2021 فصل است.

Irvings نیست تصمیم بگیرد که آیا تیم حق دارند به دستکاری زمان سرویس فرد گفت: ترک نظری امکان وجود دارد که یک پلیر های مختلف با حقایق مختلف می تواند غالب در یکی دیگر از شکایت. Irvings همچنین حکومت احزاب وظیفه دارند که از حسن نیت در رفتار خود تحت قرارداد کار فرد گفت.

“در حالی که ما احترام قطعیت از این تصمیم ما ادامه خواهد داد به دنبال هر و همه اقداماتی که مشوق رقابت دلسرد خدمات-دستکاری زمان و اطمینان حاصل شود باشگاه میدان بهترین بازیکن” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “ما تحسین کریس’ شجاعت و عزم و اراده در به چالش کشیدن توله اقدامات و دیدن و شکایت از طریق به پایان.”

برایانت عامل اسکات بوروس امیدوار است اتحادیه خواهد شد و رسیدگی به موضوع در چانه زنی به جای قرارداد کار در تنظیم به پایان می رسد پس از 2021 فصل است.

“این حکم قرار داده شده هر بازیکن در اطلاع. باشگاه در حال حاضر برخوردی خشن روبرو خرس در سیستم ذخیره مسئله” بوروس گفت.

برایانت آمار .275 با 26 homers و 99 RBIs در فصل اول خود را کمک به شیکاگو را برگشتی برای اولین بار پس از سال 2008 و برنده NL تازه کار جایزه سال. او تا به حال 39 homers و گل NL-بالا 121 اجرا می شود در سال 2016 منجر توله به اولین سری جهانی قهرمانی پس از سال 1908.

برایانت batted .282 با 31 homers 77 RBIs و 108 اجرا می شود سال گذشته است. او مانع حق زانو درد برای بخشی از تابستان و پس از آن از دست رفته در پایان فصل با یک رگ به رگ راست مچ پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de