قدردانی: کرک داگلاس بود هالیوود نور که به نظر می رسید هرگز به ترس از تاریکی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

 • گل بقیه در هالیوود نماد کرک داگلاس’ ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. داگلاس گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • راهنمای تور گرگ داناون حرکت می کند گل در پیاده روی مشاهیر هالیوود ستاره هالیوود آیکون کرک داگلاس که گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • گل بقیه در هالیوود نماد کرک داگلاس’ ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. داگلاس گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • گل بقیه در هالیوود نماد کرک داگلاس’ ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. داگلاس گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • تولید و پیاده روی مشاهیر مراسم آنا مارتینز نشانه یک کارت از جامعه در یک تاج گل در پیاده روی مشاهیر هالیوود ستاره هالیوود آیکون کرک داگلاس که گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • گل بقیه در هالیوود نماد کرک داگلاس’ ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. داگلاس گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • گل بقیه در هالیوود نماد کرک داگلاس’ ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. داگلاس گذشت در سن 103-سال, چهار شنبه فوریه, 5, سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

کرک داگلاس در نهایت در سمت چپ ما پس از 103 سال است. اما او همیشه می خواهید هالیوود را برای همیشه مرد.

این ragman پسر تبدیل خود ساخته سوپراستار تجسم رویای آمریکایی و رویای این فیلم ترویج بیش از حد. دوست داشتنی شده توسط میلیون ها نوع ازدواج به اشراف شروع به یک سلسله و در بیش از یک راه او ثابت قهرمانانه offscreen به عنوان به خوبی.

نه همیشه در فیلم های خود را. شاید مهمترین چیزی که داگلاس بازیگر یاد می شود برای این است که چگونه با قدرت و به طور مداوم از او می خواهم به تاریکی افراط و رفتار انسان بدون خدشه دار کردن “محبوبیت” است که بسیار مهم است به ستاره های هالیوود در عصر طلایی.

از بزرگترین فیلم های نوآر “از گذشته” (1947) به نقش برک آوت او به عنوان یک بی پروا بوکسور در “قهرمان” (1949), “تک خال در حفره است” (1951) نفرت روزنامه نگار و “بد و زیبا را” (1952) و دستکاری تولید داگلاس در اوایل تاسیس خود را به عنوان یک مرد به شما تا به حال به تماشای این که آیا شما او را دوست داشتم یا نه.

او اولین ستاره به انجام این کار است و نه برای انتقال با موفقیت به چنین اخلاقی نقش مدل به عنوان “اسپارتاکوس” (1960) و “راه افتخار را” سرهنگ دکس. اما موثر از انرژی و قابل لمس تعهد او به ارمغان آورد به آن و انواع نقش های دیگر احساس می کردم که چیزی جدید و قدرتمند در وقت و فراموش نشدنی باقی مانده است.

به عنوان بود و داستان زندگی خود را.

متولد Issur Danielovitch به پدر و مادر مهاجر یهودی از آنچه که در حال حاضر بلاروس معروف شکاف-chinned پسر بزرگ پور در آمستردام, N. Y. با ناکارآمد پدر و شش خواهر و جان اشتیاق به خارج.

 • این Aug. 9, 1962 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر کرک داگلاس در نیویورک است. داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. (AP Photo/DAB فایل)

 • فایل – 1969 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر کرک داگلاس و همسرش, Anne حضور والاتر از “سلام دالی” در لس آنجلس. کرک داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. (AP Photo/David F Smith فایل)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • این 1971 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر کرک داگلاس و همسرش آن در برتر از “نقب زن روی بام” در لس آنجلس. (AP Photo/هارولد Filan فایل)

 • بازیگر کرک داگلاس در مراسم یازدهم سالانه AFI Awards در هتل چهار فصل در ژانویه 14, 2011 در لس آنجلس ، (عکس توسط Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ) *** محلی عنوان *** کرک داگلاس

 • در این 7 آوریل 2003 فایل عکس بازیگر مایکل داگلاس, راست, بوسه, پدرش, بازیگر افسانه ای Kirk Douglas, در طول یک جلسه عکس در بورلی هیلز کالیفرنیا به ترویج پروژه خود را “آن را در خانواده اجرا می شود.” (AP Photo/کریس Pizzello فایل)

 • این جمعه آذر. 5, 2014 عکس فایل, کرک داگلاس, راست, و آن داگلاس مطرح برای یک پرتره در بورلی هیلز کالیفرنیا. داگلاس و همسرش را اهدا 15 میلیون دلار نسبت به یک تصویر متحرک تلویزیون صندوق پردیس در وودلند هیلز کالیفرنیا برای کمک به ساخت یک مرکز مراقبت برای هالیوود و صنعت اعضای مبتلا به آلزایمر است. (عکس توسط مت Sayles/تالار گفتگو/AP فایل)

 • این Dec. 9, 2016 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر Kirk Douglas, نشسته, چپ, دست در دست با همسرش آن Douglas, نشسته راست, به عنوان آنها در برخواهد داشت با اعضای خانواده خود پسر مایکل ایستاده دوم سمت چپ همسرش کاترین زتا-جونز دوم ایستاده و فرزندان خود Carys چپ و پسر دیلن در طول کرک 100 تولد در بورلی هیلز کالیفرنیا. (عکس از کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP)

درایو سریع صحبت کردن جاذبه و, ویژه, واقعی استعداد در نهایت هنوز شکست داگلاس ویژه کمک هزینه تحصیلی به نیویورک آمریکا آکادمی هنرهای دراماتیک که در آن همکلاسی های خود را شامل بتی جون Persky (آینده لورن باکال) و دختر یک شوالیه انگلیسی, رسمی, دیانا شوید. او همسر اول خود و مادر مایکل و جوئل داگلاس که البته به دنبال پدر خود را به نمایش مشاغل کسب و کار.

اگر چه داگلاس اذعان کرد که یک مرد برای مقابله با حرفه ای و اغلب شخصا آن را قطعا گفت: چیزی در مورد این مرد که او و دیانا باقی مانده در صمیمی شرایط پس از طلاق خود را حتی آینده را هم در اواخر زندگی خود را برای ساخت یک فیلم همراه با سوپراستار فرزندان مایکل “آن را در خانواده اجرا می شود” در سال 2003 است. کرک گیر با همسر دوم خود آن از سال 1954 تا پایان ترین گزارش می خرم. فرزندان خود پیتر و اریک نیز به دنبال کسب و کار خانوادگی. متاسفانه اریک درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد در سال 2004.

هر چه در زندگی واقعی و تاریکی وجود دارد که داگلاس بود قادر به تماس برای کسانی که به یاد ماندنی اوایل نقش کسانی که کردم به او را می دانم بعد از آن در زندگی بسیار زیادی تا به حال به کلمه خود را در مورد چگونه افتضاح او می تواند از پرفروش ترین کتاب ها از جمله شرح حال “به Ragman پسر.” در مجموع افسونگر در مکان های عمومی, داگلاس تا به حال یک راه مردم او مواجه می شوند احساس می کنم مثل او می خواست به بهترین دوست خود است.

من چندین مصاحبه با داگلاس همه که محض باز دل دلخوشیها. دو بودند به یاد ماندنی ترین.

کرک داگلاس و برت لنکستر در “بچه ها سخت است.” (Touchstone Pictures)

یکی بود با خود معروف می شه رفیق و همکار برت لنکستر برای “Tough Guys” (1986) که در طی آن داگلاس vulnerably تقریبا neurotically عمل مانند آن وظیفه خود را به فوق العاده صمیمی برای هر دو آنها را.

دیگر: زمانی که “آن را در خانواده اجرا می شود” باز نیم ده سال پس از ویرانگر زمانه او تا زمانی جنگیدند و مصمم به بهبود است. در شروع مصاحبه او را تکان داد دست من با یک جراحی-نایب گرفتن من هنوز هم می تواند احساس و نخواهد بود منصرف از دادن صدای به هر فکر به طور کامل با این حال مقدار آن را یک مبارزه برای او را به انجام این کار.

کرک و آن بشردوستانه تلاش شده است کمتر الهام بخش (و هیبت الهام بخش از بودجه مدرسه زمین های بازی در سراسر لس آنجلس به کرک داگلاس در تئاتر شهر — که پوشیده چراغ های خود را به افتخار او شنبه شب — به هری هیون (به نام بعد از کرک پدر) به مراقبت از زوال عقل تسهیلات در تصویر متحرک و تلویزیون صندوق وودلند هیلز بازنشستگی پردیس که شده است به طور کامل بازرسی و نگهداری و بهبود یافته با پول از Douglases.

آن را در کسب و کار طرف نشان می دهد کسب و کار معادله که در آن کرک داگلاس مسلما شد truest قهرمان.

هر چند او از عنوان خود در زمینه یهودی در حالی که بالا رفتن هالیوود نردبان داگلاس وصل با ایمان خود و یکی از اولین ستاره های هالیوود برای ایجاد یک هولوکاست-مضمون فیلم در اسرائیل و “شعبده باز” (1953).

در سال 1955 او تبدیل به یکی از موفق, بازیگران به خارج از استودیو قرارداد و شروع به خود شرکت Bryna محصولات نام مادر خود را. که منجر به دو تا از فیلم هایی که ضربه آغاز Stanley Kubrick را کارگردانی حرفه ای “راه افتخار” و “اسپارتاکوس.” دومی ابزاری در شکستن برای تلفن های موبایل لیست سیاه در برابر استخدام مظنون به کمونیست هوادار زمانی که تولید کننده/ستاره داگلاس اصرار بر دادن تبعید فیلمنامه Dalton Trumbo کامل بر روی صفحه نمایش های اعتباری.

 • این 1976 فایل عکس را نشان می دهد پدر و پسر بازیگران کرک داگلاس و همسرش مایکل داگلاس در نیویورک است. کرک داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. (AP Photo فایل)

 • این 23 مارس 2003 فایل عکس را نشان می دهد پدر و پسر مجریان کرک داگلاس و همسرش مایکل داگلاس فریاد “شیکاگو” به عنوان بهترین عکس سال در 75 سالانه جوایز اسکار در لس آنجلس. کرک داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. فیلم starred مایکل داگلاس’ همسر کاترین زتا-جونز که او نیز برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن. (AP Photo/Kevork Djansezian فایل)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • در این Jan. 16, 1981 فایل عکس جیمی کارتر رئیس جمهور, راست, تبریک بازیگر کرک داگلاس پس از دریافت مدال آزادی ملت بالاترین غیرنظامی افتخار در کاخ سفید در واشنگتن است. داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. (AP Photo/ایرا شوارتس فایل)

 • در این 25 مارس 1996 فایل عکس هالیوود, ستاره کرک داگلاس قبول جایزه یک عمر دستاورد در 68 سالانه جوایز اسکار در لس آنجلس. داگلاس شدید عضلانی بازیگر با پوست dimpled چانه که ستاره دار در “اسپارتاکوس” “شهوت برای زندگی” و ده ها تن از فیلم های دیگر درگذشت چهار شنبه, فوریه. 5, 2020, در سن 103. (AP Photo/اریک دراپر فایل)

 • این آوریل 22, 2002 فایل عکس را نشان می دهد رئیس جمهور بوش, سمت چپ, با بازیگر Kirk Douglas, مرکز به عنوان اولین خانم لورا بوش راست به نظر می رسد در طول موقوفه ملی برای هنر مدال ملی هنر مراسم اعطای جوایز در واشنگتن است. داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103. (AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais فایل)

 • این 4 مه 2017 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر کرک داگلاس در لس آنجلس. داگلاس درگذشت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در سن 103.(AP Photo/نی ساکسون فایل)

برای سال Kirk موفق به دریافت یک صفحه نمایش نسخه از اموال او کنترل “پرواز بر فراز آشیانه فاخته,” کردن زمین. در برادوی او می خواهم بازی شخصیت خود را — ضد استبدادی آیکون Randall پاتریک McMurphy که feigns بیماری های روانی به طفره رفتن در حال ارسال به یک زندان کار مزرعه — اما در نهایت به فروش حقوق فیلم به پسرش مایکل. پس از آن,1975 تولید با بازی جک نیکلسون یکی از تنها تعداد انگشت شماری از فیلم های که تا کنون موفق به کسب پنج اسکار.

برای همه دستاوردهای خود را برای تلفن های موبایل آیکون کرک داگلاس هرگز snagged رقابتی اسکار (او نامزد دریافت جایزه “قهرمان” “بد و زیبا” و به تصویر کشیدن ونسان ون گوگ در سال 1956 “شهوت برای زندگی”). او یک جایزه اسکار افتخاری در سال 1996 “برای 50 سال به عنوان یک خلاق و نیروی اخلاقی در تصویر حرکت جامعه است.”

که البته او شد.

شاید اگر ما می تواند پیدا کردن یکی نهایی آشکار چیز در مورد کرک داگلاس در آنچه او گفته بود که مورد علاقه همه فیلم های خود را. “تنهایی شجاع” (1962) بود پایین کلید معاصر غرب نوشته شده توسط Trumbo که در آن بازیگر underplayed (برای او) یک کابوی در تقابل با دنیای مدرن که اولیه قانون شجاعت بود که او مهم نیست که چقدر دشوار زندگی برای او.

کرک داگلاس ساخته شده زیادی در مورد زندگی خود را به نظر می رسد جادویی که البته ابدی هالیوود رویا. ستاره بود و در اکثر ماندگار, اما زمانی که او با برخورد چیزی به عنوان سخت به عنوان او پولادین پس از سکته مغزی گرفتن.

این Nov. 16 سال 1982 فایل عکس را نشان می دهد بازیگر کرک داگلاس در خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا. (AP Photo/Wally Fong فایل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de