اپل برنده اتحادیه اروپا در دادگاه بیش از 15 میلیارد دلار در ادعا مالیات

توسط RAF CASERT

بروکسل — اتحادیه اروپا دادگاه در روز شنبه تحویل یک ضربه چکش به بلوک تلاش برای مهار یار مالیات بر معاملات بین شرکت های چند ملیتی و فردی از کشورهای عضو که آن را حکومت است که فن آوری های غول پیکر اپل را ندارد به پرداخت 13 میلیارد یورو (15 میلیارد دلار) در بازگشت مالیات به ایرلند.

کمیسیون اتحادیه اروپا ادعا کرده در سال 2016 است که اپل تا به حال زده یک مالیات غیر قانونی در برخورد با مقامات ایرلندی است که اجازه آن را به پرداخت نرخ بسیار پایین. اما اتحادیه اروپا حکم دادگاه گفت: “این کمیسیون موفق نبود در نمایش به شرط استاندارد حقوقی که وجود دارد یک مزیت است.”

“کمیسیون اشتباه بود به اعلام” اپل “اعطا شده بود انتخابی مزیت اقتصادی و با گسترش کمک های دولت گفت:” بر اساس لوکزامبورگ-دادگاه که به طور دائم در اتحادیه اروپا.

کمیسیون اتحادیه اروپا دستور داده بود اپل برای پرداخت هزینه های ناخالص underpayment از مالیات بر سود در سراسر اروپا بلوک از سال 2003 تا 2014. این کمیسیون گفت: اپل استفاده از دو پوسته شرکت در ایرلند به گزارش آن در اتحادیه اروپا سود در نرخ موثر هست زیر 1 درصد.

در بسیاری از موارد شرکت های چند ملیتی می تواند پرداخت مالیات در بخش عمده ای از درآمد خود را در سراسر اتحادیه اروپا 27 کشور در یک کشور اتحادیه اروپا که در آن آنها را به ستاد منطقه. اپل و بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری است که ایرلند. برای کشورهای اتحادیه اروپا مانند ایرلند است که کمک می کند تا جذب کسب و کار بین المللی و حتی مقدار کمی از درآمد مالیاتی مفید است برای آنها. نتیجه خالص این است که شرکت ها اغلب تا پایان پرداخت بسیار پایین مالیات.

انسان تنها می تواند به دادگاه تجدید نظر در امتیاز از قانون و کمیسیون, معاون رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی گفت: او در حال مطالعه و قضاوت خواهد شد “منعکس کننده ممکن است در مراحل بعدی.”

دولت ایرلند استقبال حاکم گفت: “وجود دارد هیچ درمان خاص ارائه شده” برای شرکت در ایالات متحده. اپل همچنین گفت این خوشحال شد با تصمیم این استدلال که این مورد نیست در مورد چه مقدار مالیات آن را می پردازد اما آنچه در کشور است. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک قبلا به نام اتحادیه اروپا تقاضا برای بازگشت مالیات “کل سیاسی تلخه.”

این شکست است که به خصوص برای سوزش بازرگانی است که در مبارزات انتخاباتی سال برای ریشه کن کردن ویژه مالیات می پردازد. مغلوب ساختن پیشی جستن است و با اشاره به او را به عنوان “مالیات بانو” که “واقعا متنفر آمریکا”

با وجود این شکست او قول داد برای ادامه مبارزه. “این کمیسیون ادامه خواهد داد به نگاه تهاجمی برنامه ریزی مالیاتی اقدامات تحت اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین برای ارزیابی اینکه آیا آنها در نتیجه غیرقانونی است,” او گفت:.

این Eurodad شبکه از 49 سازمان های جامعه مدنی گفت که این حکم نشان داد که چگونه سختی هر گونه سیاست های مالیاتی باقی مانده است. “”اگر ما تا به حال مناسب شرکت های بزرگ سیستم مالیاتی ما نمی خواهد به موارد دادگاه به پیدا کردن آن است که آیا قانونی برای شرکت های چند ملیتی به پرداخت کمتر از 1 ٪ مالیات گفت:” Tove ماریا Ryding از Eurodad.

حتی اگر مالیات باقی مانده تحت اقتدار آن کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به دنبال ایجاد یک سطح میدان بازی میان 27 ملل با اطمینان از معاملات خاص از جمله فوق العاده کم نرخ مالیات با شرکت های چند ملیتی در حال وجین کردن.

یکشنبه حاکم خواهد صدمه دیده است.

اتحادیه اروپا سبزی قانونگذار سون Giegold گفت: حکم “یک شکست بزرگ در مبارزه با مالیات بر آزادسازی در اروپا است. اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین به وضوح کاملا کافی برای مقابله با این مشکل است. این باید زنگ خطری.”

این حکم در یک زمان می آید زمانی که مالیات بر درآمد برای اتحادیه اروپا و سازمان ملل است به خصوص خوش آمدید به دلیل تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس. در زمانی که بسته های پول در خانواده رنج می برند که اتحادیه اروپا می خواهد به مطمئن شوید که شرکت های چند ملیتی کسب سود در این قاره پرداخت سهم عادلانه خود را بیش از حد.

“در زمان هایی از این زمانی که ما در حال عبور میلیارد یورو بسته های محرک اقتصادی ما نمی توانیم به زباله یک واحد درصد به مالیات بر درآمد” گفت: اتحادیه اروپا قانونگذار Markus Ferber از حزب دموکرات مسیحی EPP Group.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de