اپل و گوگل برای مهار گوشی برای عفونت ویروس ردیابی

اپل و گوگل راه اندازی شد عمده تلاش مشترک به اهرم تکنولوژی گوشی های هوشمند شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

نرم افزار جدید این شرکت برنامه ای برای اضافه کردن به همراه خواهد آن را آسان تر به استفاده از فن آوری بی سیم Bluetooth برای پیگیری کردن مردم که ممکن است آلوده شده توسط coronavirus حامل. ایده این است برای کمک به دولت های ملی رول کردن برنامه های به اصطلاح “تماس با ردیابی” است که به اجرا در اپل و گوشی های آندروید به طور یکسان.

تکنولوژی کار می کند با بهره برداری کوتاه برد بلوتوث سیگنال. با استفاده از اپل-گوگل فناوری تماس با ما-برنامه ردیابی خواهد جمع آوری یک رکورد از گوشی های دیگر که با آنها آمد به نزدیکی. داده ها چنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به دیگران که ممکن است آلوده شده اند شناخته شده حامل رمان coronavirus اگر چه تنها در موارد که در آن تلفن همراه صاحبان نصب برنامه ها و توافق برای به اشتراک گذاشتن داده ها با بهداشت عمومی مقامات.

توسعه دهندگان نرم افزار در حال حاضر ایجاد چنین برنامه ها در کشور از جمله سنگاپور و چین سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر. در اروپا و جمهوری چک می گوید که انتشار چنین برنامه پس از عید پاک است. آلمان و ایتالیا نیز در حال توسعه خود را ردیابی ابزار.

حریم خصوصی و آزادی های مدنی فعالان هشدار داده اند که چنین برنامه ها باید به طوری طراحی شده دولت نمی تواند سوء استفاده از آنها به مسیر خود شهروندان است. اپل و گوگل طرح گفت: در یک اتفاق نادر مشترک اعلام کرد که حریم خصوصی کاربر و امنیت در حال پخته به طراحی طرح خود را.

پم دیکسون, مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم, گفت که او خواهید بود به دنبال نزدیک در شرکت های’ حریم خصوصی اطمینان و شواهدی که بهداشت و درمان هر گونه اطلاعات جمع آوری آنها حذف خواهد شد هنگامی که شرایط اضطراری است.

“مردم در حال مرگ هستند. ما باید برای صرفه جویی در زندگی می کند. هر کس می داند که” او گفت:. “اما در برخی از نقطه ما در حال رفتن به درک حریم خصوصی عواقب ناشی از این است.”

کارشناسان امنیتی همچنین توجه داشته باشید که تکنولوژی به تنهایی نمی تواند به طور موثر پیگیری کردن و شناسایی افرادی که ممکن است آلوده شده توسط COVID-19 حامل. این تلاش ها نیاز به ابزارهای دیگر و تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ردیابی افراد در دنیای فیزیکی آنها می گویند. در کره جنوبی و چین این تلاش ها شامل استفاده از کارت اعتباری و عمومی-حمل و نقل سوابق.

با توجه به این نیاز بزرگ برای موثر تماس با ما-ردیابی — یک ابزار اپیدیولوژی به مدت طولانی به کار گرفته شامل بیماری های عفونی شیوع — شرکت رول کردن تغییرات خود را در دو مرحله ، در ابتدا آنها را به انتشار نرم افزار در ماه مه است که اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی انتشار برنامه برای هر دو گوشی های آندروید و iOS. در ماه های آینده آنها را نیز ساخت این قابلیت به طور مستقیم به زمینه سیستم عامل.

روز جمعه شرکت منتشر مقدماتی مشخصات فنی برای تلاش است که آنها به نام “حریم خصوصی-حفظ تماس با ردیابی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im