درخواست تجدید نظر را رد کرده برای فونتانا در اشتباه-راه تصادف که منجر به کشته شدن شش در دیاموند

حالت دادگاه استیناف پانل در چهارشنبه را رد کرد و درخواست تجدید نظر از یک فنتنا زن است که در خدمت 30-سال-به-زندگی زندان باعث اشتباه-راه تصادف که منجر به کشته شدن شش نفر و از جمله خود او خواهر در پومونا (60) آزادراه در دیاموند.

سه-عدالت پنل از کالیفرنیا 2nd District دادگاه تجدید نظر را رد کرد و این دفاع را به مشاجره که در لس آنجلس برتر قاضی دادگاه باید اعطا حرکت به سرکوب شواهد از یک قرعه کشی خون گرفته شده از Olivia Carolee Zephyr بود که ناخودآگاه پس از تصادف مرگبار در ساعات اولیه صبح از Feb. 9, 2014.

 • CHP بررسی صحنه کشنده ترافیک برخورد که در آن شش نفر کشته شدند که شامل یک راه اشتباه راننده در westbound 60 آزادراه در دیاموند, CA., یکشنبه, فوریه 9, 2014.
  (عکس از جنیفر Cappuccio ماهر/دره داخلی بولتن روزانه)

 • CHP محققان بررسی صحنه کشنده ترافیک برخورد که در آن شش نفر کشته شدند که شامل یک اشتباه-راه راننده در westbound 60 آزادراه در دیاموند یکشنبه, فوریه. 9, 2014.
  (فایل عکس جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • CHP محققان بررسی صحنه کشنده ترافیک برخورد که در آن شش نفر کشته شدند که شامل یک اشتباه-راه راننده در westbound 60 آزادراه در دیاموند یکشنبه, فوریه. 9, 2014.
  (فایل عکس جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه/SCNG)

“پیدا کنیم که شرایط در اینجا به وضوح توجیه ضمانت خون قرعه کشی” پانل موجود در آن 12 صفحه ای حاکم است. “به این اورژانس کتمان می شود آن را یک فاجعه … کلیت شرایط نشان می دهد که ضمانت خون قرعه کشی بود که مناسب بر اساس شرایط بحرانی حال حاضر.”

Zephyr — که قبلا هشدار داده شده است در مورد خطرات رانندگی مست — التماس هیچ مسابقه در ماه مه سال 2018 به شش فقره قتل درجه دوم به عنوان محاکمه او آغاز شد و در مرکز شهر لس آنجلس دادگاه.

قبل از تصادف, Zephyr شده است نوشیدن در فولرتون نوار.

Zephyr سوار شمالی در southbound خطوط نارنجی (57) آزادراه و سپس شرق در westbound خطوط 60 آزادراه که در آن او 2013 شورلت کامارو برخورد سر با یک فورد اکسپلورر.

سه نسل از اعضای خانواده در اکسپلورر کشته شدند: هانتینگتون پارک ساکنان Gregorio الله مهاجرانی-مارتینز 47; Leticia Ibarra, 42; دختر خود جسیکا Mejia, 20; و مادر بزرگ او استر Delgado, 80.

Zephyr 24 ساله خواهر مایا و یکی از Zephyr دوستان کریستین جوان 21 ساله از چین نیز در تصادف جان باختند که در سمت چپ Zephyr مجروح شدند.

معاون دادستان منطقه کیسی Higgins اشاره کرد که Zephyr را در سطح الکل خون اندازه گیری شد در 0.15 درصد — تقریبا دو برابر حد مجاز در نظر گرفته اختلال — حدود سه ساعت پس از سقوط و پیشنهاد کرد که او تا به حال به معنای مصرف “چند نوشیدنی” و نه فقط یک لیوان شراب. او اشاره کرد که مردی به نام 911 به گزارش اشتباه-راه راننده زخم تا کاملا نبوی در هشدار است که چیزی بد اتفاق می افتد ممکن است قبل از اجرای قانون می تواند او را متوقف کند.

Zephyr تا به حال قبل از محکومیت DUI سال پیش از آن ناشی از یک تصادف که در آن او پیچیده شده ماشین خود را در اطراف قطب نور و هشدار داده شده بود که او می تواند به اتهام قتل اگر او درگیر شد در یکی دیگر از DUI تصادف دادستان گفت: قاضی در زنان دسامبر 2018 صدور حکم است.

Zephyr عذرخواهی به خانواده های قربانیان در مدت کوتاهی قبل از اینکه محکوم کرد و گفت در یک بیانیه احساسی که او می پرسد خدا شبانه به راحتی کسانی که صدمه دیده بودند و توسط چه اتفاقی افتاده است.

“من اشتباه بود من خیلی اشتباه است و من مسئولیت کامل برای هر چیزی …” او گفت که او می خواهد به بهترین مادر او می تواند به پسرش بود که 11 روز در زمان سقوط و که آن را “شروع می شود با در نظر گرفتن مسئولیت است.”

او گفت: پس از آن که او حسرت هر روز چه اتفاق افتاده و خواهد شد “تنبیه کردن خودم برای بقیه زندگی من” صرف نظر از زمانی که او از زندان آزاد شد.

مریم الله مهاجرانی — که پدر و مادر و خواهر و مادر بزرگ کشته شدند — گفت قاضی که او “از دست من کل خانواده” در سقوط و در توصیف این ساعت او صرف دردناک بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به آنها را پس از آنها موفق به بازگشت به خانه از یک سفر به یک کازینو.

“من نمی خواهم به آنها را فراموش کرده ام. من نمی خواهم برای فراموش کردن هر چیزی در مورد آنها,” او گفت: پس از یادگیری در مورد مرگ او اعضای خانواده. “هیچ کس تا کنون احساس درد احساس می کنم.”

یکی از Zephyr وکلای مدافع رابرت Sheahen توصیف مشتری خود را به عنوان “بسیار پشيمان” و گفت که او بارها از او پرسید: “چرا من اینجا ؟ من آرزو می کنم آن را به حال شده است که” پس از سقوط.

Zephyr — که تا به حال مشغول به کار با معلولین رشدی — اصرار بر شفاعت هیچ مسابقه سعی کنید به فراغت خانواده های قربانیان بیشتر درد بدون مورد رفتن به دادگاه وکیل او گفت:. به نام او به آنچه اتفاق افتاده یک “غیر قابل درک” تراژدی.

پس از او بود 21 در زمان سقوط Zephyr خواهد بود واجد شرایط برای یک جلسه در آزادی مشروط پس از او در خدمت 25 سال پشت میله های زندان وکیل گفت.

او شده است در بازداشت پس از سقوط در ابتدا پس از بستری در زندان اوین به عنوان یک نتیجه از صدمات ناشی از برخورد. او در ابتدا به دادگاه آورده بر روی یک برانکارد و سپس در نهایت در یک صندلی چرخدار به عنوان او به ارمغان آورد به دادگاه برای صدور حکم است.

Zephyr وکیل به خبرنگاران گفت: پس از شنیدن این جمله بود که “بسیار سخت” در حالی که اشاره کرد که “جرم خود شد احتمالا بدترین تصادف در تاریخ کالیفرنیای جنوبی است.”

“این است که یک بانوی خوب … او زندگی خود را صرف کار برای افراد دیگر. او تحصیل در رشته پرستاری. او یک زندگی را نجات داد در زندان” Sheahen به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im