توسط مایکل بالسامو و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر گفته افراد نزدیک به او را با توجه به ترک پست خود پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد توجه خود هشدار برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری موارد یک دولت رسمی آسوشیتدپرس گفت.

وحی آمد روز پس از Barr در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری موارد و کارکنان آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را. روز بعد تهمت نادیده گرفته و بر درخواست و اصرار داشت که او “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی و گریز وزارت دادگستری تاریخی استقلال.

دولت رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد Barr خصوصی در سخنان و نخواست نامش فاش شود.

معلوم نیست چه طور جدی بر در نظر گرفته استعفا و یا اینکه آیا او به جای تلاش برای فشار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی تحریک آمیز خود را توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری. Barr سخنگوی گفت: اواخر روز سه شنبه که دادستان کل “هیچ برنامه ای برای استعفا.”

بار است که یک رئیس جمهور را از نزدیک ترین متحدان در دولت شده است و یک مدافع سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری های سیاست. اما با توجه به استعفا از پست خود نشان می دهد او می بیند وزارت دادگستری شهرت به عنوان یک موسسه است که باعث می شود تصمیم گیری روی پرونده های جنایی به طور مستقل و بی حرکت و بی بند و بار سیاسی نوسان به عنوان مهم تر از وفاداری خود را به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که روز سه شنبه او را با توجه به تحت پیگرد کسانی که در ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی و اشاره کرد که محرم راجر سنگ سزاوار یک محاکمه جدید پس از محکوم شاهد دستکاری و انسداد است.

بر نظرات در مورد تهمت توييتها آمد در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. چهار دادستان از سنگ محاکمه ترک مورد و یکی از سمت چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

برگشت آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی اصلی صدور حکم توصیه به عنوان “بسیار وحشتناک و ناعادلانه” هر چند مقامات اصرار داشت تصمیم به ایجاد یک جدید توصیه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” Barr گفت: در ABC News ، “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما … در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

دادستان کل شده های همان تمایلات خصوصی را با تهمت و برای چند هفته فرد آشنا با این موضوع گفت: آسوشیتد پرس. فرد مجاز به بحث در مورد Barr مکالمات خصوصی و نخواست نامش فاش شود.

صحبت با خبرنگاران در اوایل سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او را درک توییت خود باعث می شود بر کار سخت تر اما او نشان داد هیچ نشانه ای از توبه پذیر. او گفت که او تا به حال “کل اعتماد به نفس در من دادستان کل” اما اصرار داشت که “هر کس حق دارد به ذهن خود صحبت می کنند.” او افزود: “و من احتمالا نمی خواهد که بدست اینجا بدون رسانه های اجتماعی چون من قطعا نمی منصفانه مطبوعات است.”

“آره من کار خود را سخت تر است. من موافق با آن است. من فکر می کنم که درست است,” او گفت:. “او بسیار راست تیرانداز. ما یک دادستان عمومی و او را کاری بسیار سخت است. … اما من به این می گویند: رسانه های اجتماعی برای من بوده است بسیار مهم است زیرا آن را به من می دهد یک صدای چون نمی کنید که صدای در را فشار دهید. در رسانه ها دریافت نمی کنم که صدای. بنابراین من مجاز به یک صدا.”

بر خدمت در دوم خود را از روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل به دنبال رنگ خود را به عنوان یک رهبر مستقل است که نه تعظیم به فشار سیاسی است. اما دموکرات ها بارها متهم بار اقدام بیشتر شبیه رئیس جمهور شخصی وکیل از دادستان کل. بار ثابت می شود تا حد زیادی قابل اعتماد تهمت متحد و مدافع قدرت ریاست جمهوری.

برخی از دموکرات ها به نام برای بار برای استعفا و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام در وزارت دادگستری بازرس کل برای باز کردن یک بررسی بر نقش در صدور حکم برگشت. بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری دادستان به نام Barr به استعفا در نامه ای منتشر شد یکشنبه اصرار دارد که بر تصمیم به دخالت در سنگ مورد مخدوش وزارت شهرت.

در روزهای اخیر یک جریان مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله بهداشت ، لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی را صادر کرد اظهارات خود را ابراز اعتماد به نفس کامل در دادستانی کل. اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک کم تحمل انتقاد و به خصوص انتقاد از متحدان خود و اغلب آتش سوزی در نوع خود است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر جناح اکثریت مجلس کوین مک کارتی و گراهام منتشر شد بیانیه مشترک روز سه شنبه در تماس تلفنی بر یک “انسان از بالاترین شخصیت و غیر قابل انکار صداقت.”

“من فکر می کنم او را به انجام یک کار عالی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دادستان کل در روز سه شنبه. “او یک پسر قوی است.”

___

میلر گزارش از بورلی هیلز, کالیفرنیا. آسوشیتد پرس نویسنده جیل Colvin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im