AP: داد و ستد عمومی شرکت دریافت $365M در کسب و کار کوچک وام

توسط ریس DUNKLIN, جاستین PRITCHARD, جاستین مایرز و KRYSTA FAURIA

شرکت با هزاران نفر از کارکنان, گذشته مجازات از دولت تحقیقات و خطرات ناشی از نارسایی های مالی و حتی قبل از coronavirus walloped اقتصاد در میان کسانی که به دریافت میلیون ها دلار از صندوق امداد است که کنگره ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق بحران یک آسوشیتد پرس تحقیقات یافت.

چک حفاظت برنامه قرار بود به دم در کسب و کارهای کوچک که به طور معمول کمتر دسترسی به پول نقد سریع و اعتبار با $349 میلیارد دلار وام اضطراری است که می تواند کمک به نگه داشتن کارگران در کار و پرداخت صورتحساب در زمان.

اما حداقل 94 شرکت هایی که اعلام دریافت کمک از برنامه باز آوریل 3 مورد داد و ستد عمومی AP در بر داشت برخی از با ارزش بازار بیش از $100 میلیون. و حدود 25 درصد از این شرکت ها هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش — در حالی که اقتصاد بود زمزمه همراه — که توانایی خود را به باقی می ماند و ماندگار شد در سوال.

با ترکیب از طریق هزاران نظارتی براده های فرستاده شده از طریق پنج شنبه AP شناسایی 94 شرکت یا شرکت های تابعه خود را به عنوان دریافت کنندگان یک ترکیب $365 میلیون در کم بهره-مالیات دهندگان حمایت وام.

نه از وام بودند برای حداکثر 10 میلیون دلار ممکن است از جمله یکی به کالیفرنیا شرکت نرم افزاری است که حل و فصل یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار بررسی در اواخر سال گذشته به اشتباهات حسابداری که بیش از حد درآمد خود را.

شرکت های گرفتن حداکثر وام به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ: آمار منتشر شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک نشان داد که 4,400 از تصویب وام بیش از 5 میلیون دلار. به طور کلی اندازه معمولی وام در سراسر کشور بود $206,000 با توجه به آمار. SBA را ببخش اگر وام شرکت های دیدار برخی از معیار مانند نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته.

لیست دریافت کنندگان شناسایی شده توسط AP است که کسری از 1.6 میلیون وام است که وام دهندگان تایید شده قبل از برنامه تخلیه شد, هفته گذشته اما, آن است که کامل ترین حسابداری عمومی به تاریخ. نه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نه وام صنعت اعلام لیست چک های حفاظت از برنامه های ذینفع.

روز سه شنبه کاخ سفید ارجاع سوال به SBA و وزارت خزانه داری.

SBA پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به AP یافته است. به جای این سازمان در ایمیل فرستاده شده یک لیست از نقاط گلوله جمله که “وام های ذکر شده توسط گزارش های رسانه ای اخیر رفتن به شرکت های بزرگ تشکیل می دهند کمتر از 10 درصد از وام ساخته شده است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خطاب این موضوع را در سه شنبه شب را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی گفت: “هدف از این پول را برای شرکت های دولتی است که تا به حال دسترسی به سرمایه است.”

این بخش گفت: در مواد نوشته شده است که 74 درصد از این وام بودند که برای کمتر از $150,000 نشان دادن “دسترسی این برنامه به حتی کوچکترین کسب و کارهای کوچک.”

AP تجزیه و تحلیل می آید به عنوان نمایندگان مجلس رسیده اضافی بسته امداد است که پر کردن چک حفاظت از برنامه با بیش از 300 میلیارد دلار. سنا تصویب مقابله شنبه و خانه برنامه ریزی شده بود به رای پنج شنبه.

در کشمکش جلوتر از روز سه شنبه رای چندین قانونگذاران ابراز نیاز فوری به دریافت پول بیشتر به خیابان اصلی.

“من مشکل گزارش از عموم معامله شرکت با دسترسی به سرمایه و بانک روابط دریافت پول به سرعت در حالی که بسیاری از ما & pa مغازه ها حتی نمی توانید یک تماس و یا $1,” سناتور. مارتا McSally R-Ariz., توییتی. “دور بعدی بودجه باید با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک با نظارت بهتر & شفافیت است.”

دموکراتیک خانه اعضای التماس که بسته جدید “فضاي اولویت بندی کوچک و اقلیت های کهنه و زنان متعلق به کسب و کار” در آینده است.

“اگر ما اجازه دهید برنامه های کاربردی برای بزرگترین اشخاص مصرف آن یکی و دو فرد عملیات ما شکست خورده اند ما از تشکیل و راه را برای اقتصاد ملی کاهش” رهبران کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکایی حزبی کنگره سیاه و سفید انجمن و کنگره اسپانیایی انجمن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در آن نقد و بررسی, AP نیز یافت می شود نمونه هایی از شرکت هایی که تا به حال صاحبان خارجی و که delisted از بورس سهام ایالات متحده و یا تهدید به حذف از آنجا که خود را فقیر سهام عملکرد قبل از coronavirus رسید. شرکت های دیگر داشته اند سالانه ضرر و زیان برای سال.

موج زندگی, علوم ایالات متحده آمریکا, Inc. بوستون-منطقه بیوتکنولوژی شرکت است که توسعه دارویی جدید دریافت 7.2 میلیون دلار وام. هفته قبل از آن موج علوم زندگی که پدر و مادر شرکت مستقر در سنگاپور افشا در گزارش سالانه خود زیان خالص از $102 میلیون $147 میلیون و 194 میلیون و طی سه سال مالی.

“ما در حال حاضر هیچ محصولی در بازار و انتظار می رود که آن را ممکن است بسیاری از سال, اگر تا کنون قبل از ما یک نامزد محصول آماده برای تجاری سازی” آن را نوشت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه این شرکت گفت: “معاش ما آمریکا کارکنان و خانواده های آنها خواهد بود به شدت مختل اگر آنها به از دست دادن شغل خود و یا furloughed. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها است.”

مایکل Minnis که مورد مطالعه قرار SBA برنامه به عنوان یک حسابداری استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت: او را درک ناکامی از کسب و کارهای کوچک است که کمک های مالی دریافت که عموم شرکت های فهرست شده اند. اما او گفت: آن را سخت خواهد بود برای رفتن به برنامه و تغییر پارامترها در حال حاضر.

“اساسی وجود دارد تجارت کردن در اینجا بین سرعت و با هدف قرار دادن این بهترین راه مطلق” گفت: Minnis که برآورد این برنامه ممکن است نیاز به انصراف $720 میلیارد برای دیدار با تقاضا است.

پس از راه اندازی امداد بسته مواجه شده است و انتقادات در مورد آهسته پردازش وام نامشخص قوانین و بودجه محدود است که بسیاری از چپ mom-and-pop کسب و کار بدون کمک کند.

خبری که 1.6 میلیارد دلار Shake Shack برگر امپراتوری دریافت کرده بود حداکثر 10 میلیون دلار وام مشتعل خشم عمومی. مدیران شرکت گفت: از اواخر یکشنبه آنها بازگشت پول پس از پیدا کردن منابع دیگر سرمایه است.

طراحی شده توسط, چک, حفاظت از برنامه به معنای به دست آوردن پول به سرعت به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است با استفاده از یک فرمول بر اساس نیروی کار و حقوق و دستمزد اندازه. برخی از معیارهای واجد شرایط بودن گسترش یافت و آن را ممکن است برای برخی از کسب و کار با بیش از 500 کارمند واجد شرایط به عنوان مثال اگر آنها ملاقات برخی از اندازه های استاندارد برای صنایع خود و یا شرایط دیگر.

صاحبان پشت رستوران بزرگ زنجیره ای مانند Potbelly کریس روت خانه استیک و تاکو خانه کوچک قادر به دریافت حداکثر 10 میلیون دلار وام با وجود به کارگیری هزاران نفر از کارگران است.

برخی دیگر از شرکت های بزرگ است که دریافت وام به نظر می رسد به اندازه کافی پول نقد در دست برای زنده ماندن رکود اقتصادی است. شهر نیویورک-بر اساس Lindblad اعزامی منابع برای مثال یک کشتی کروز و سفر شرکت با 650 کارگران و یک نام تجاری مقابله با National Geographic, یک $6.6 میلیون وام. در پایان ماه مارس کسب و کار گزارش داشتن حدود 137 میلیون دلار پول نقد در ترازنامه است.

“هنگامی که این بحران ما تا به حال دو برنامه ریزی کسب و کار موارد: 1) قابل توجهی اخراج و furloughs یا 2) دریافت این وجوه و تأثیر کارکنان” سخنگوی آدری چانگ نوشت: در یک ایمیل. “Lindblad بسیار نادر سفر شرکت است که اعمال هر گونه اخراج furloughs یا کاهش حقوق و دستمزد به تاریخ.”

پنج نفر از شرکت هایی که AP شناسایی قبلا تحت بررسی مالی و دیگر تنظیم کننده از جمله شرکت هایی که پرداخت جریمه برای حل و فصل اتهامات سوابق نشان می دهد.

کوانتومی Corp. یک ذخیره سازی اطلاعات شرکت مستقر در سان خوزه کالیفرنیا است که نیروی کار از 800 پرداخت 1 میلیون دلار جریمه در ماه دسامبر گذشته بیش از اتهامات که اشتباهات حسابداری منجر به بیش از حد درآمد. کوانتومی دریافت $10 میلیون وام.

بدون که وام “ما قطعا مجبور به کاهش کارکنان. ما آن را مدیون کارکنان ما — که گیر کرده ایم با ما از طریق طولانی و دشوار چرخش — به انجام همه چیز ما می توانیم برای نجات شغل خود را در طول این بحران” سخنگوی شرکت باب Wientzen نوشت: در یک ایمیل.

Marrone زیستی نوآوری یک آفتکشهای زیستی شرکت در دیویس کالیفرنیا است که در حدود 50 کارگران موافقت به پرداخت 1.8 میلیون دلار در سال 2016 پس از SEC ادعا آن افسر ارشد عامل تا به حال متورم نتایج مالی به آمار پیش بینی است که آن را دو برابر درآمدهای آن در طول سال اول به عنوان یک شرکت عمومی است. Marrone دریافت وام به ارزش $1.7 میلیون.

پم Marrone رئیس اجرایی گفت که این شرکت “نباید مجازات” برای آنچه که اتفاق افتاده با SEC چرا که آن را تا به حال پاک کردن ممیزی برای سال در حال حاضر. او در توضیح این تحقیقات به عنوان یک “ضربه بدن” که هزینه آن سرمایه گذاران و سوار آن قیمت سهام زیر $1. او گفت: آن را تا به حال به 40 میلیون دلار در بدهی است و هنوز هم حفاری خود را از سوراخ های مالی.

“مردم نمی دانند که چگونه آن دشوار است به یک شرکت عمومی مثل ما که هنوز سودآور” او گفت:. “ما فقط نمی تواند به سرمایه گذاران و می گویند, ‘OK باز کردن کیف پول خود را.’ “

AP تجزیه و تحلیل نشان داد که 23 از 94 شرکت ها هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش که آنها یا حسابرسان قابل توجهی به حال شک و تردید در مورد توانایی خود را به باقی می ماند مناسب و تعهدات مالی خود را با وجود اقتصاد پررونق ،

یکی بود Helius پزشکی فن آوری های یک شرکت واقع در نزدیکی فیلادلفیا است که توسعه فن آوری برای کمک به زخمی مغز درمان خود را دارند.

این شرکت 19 نفر از کارکنان و دریافت $323,000 وام در میان سختی کشش. آن تازه ترین گزارش سالانه خود هشدار داد: “ما ممکن است قادر به ادامه کار بدون خطر انحلال برای آینده قابل پیش بینی” و انتظار نداشتند به پول نقد به اندازه کافی برای رفتن فراتر از ممکن است.

در مصاحبه رئیس جمهور و رئیس اجرایی فیل Deschamps گفت: این شرکت قادر به جذب کافی سرمایه در اوایل سال جاری زمانی که زوج با وام آن می تواند زنده ماندن تا اوایل تابستان — زمانی که از آن انتظار را برای ثبت سازمان غذا و داروی آمریکا تایید آن دستگاه. بدون پول فدرال گفت: این شرکت از دست داده اند دانشمندان و وکلای مدافع که کمک به آماده شدن نظارتی ارسالی.

Deschamps گفت: شرکت به دنبال همان قوانین و کاربردی مانند هر دیگر است که آن دستگاه می تواند کمک به هزاران نفر از مردم در آینده است. اما او همچنین می داند که چرا برخی از مردم ممکن است سوال دادن پول به داد و ستد عمومی شرکت.

“اگر ما نمی واجد شرایط به هر دلیل ما را راه می رفت دور و نمیفهمد یکی دیگر از راه برای انجام آن است.”

یک شرکت دیگر بود که در مواجهه با مسائل مالی قبل از ویروس بود Enservco Corp., دنور مبتنی بر نفت و شرکت گاز. در گزارش سالانه خود در زمینه ماه گذشته این شرکت اشاره کرد: “ما نمی تولید کافی درآمد به صندوق ما زمان عملیات و ما متحمل قابل توجهی عامل زیان خالص در طول سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و 2018 که افزایش قابل توجهی در شک در مورد توانایی ما برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن.”

مدیر اجرایی ایان دیکینسون گفت: او استقبال $1.9 میلیون وام از آنجا که او تا به حال به اجازه رفتن بیشتر کارکنان از او بدون آن. Enservco در حال حاضر 95 کارکنان, او گفت:.

دیکینسون گفت که او باور نمی کند نگرانی در مورد چه مدت این شرکت می تواند زنده ماندن مطرح شد در روند درخواست خود را با بانک.

“در پایان روز کارکنان ما واقعا هیچ تفاوتی از کارمندان یک غیر عمومی شرکت” دیکنسون گفت. “این بودجه استفاده می شود به نگه داشتن مردمی در حقوق و دستمزد و حفظ مواد غذایی در جداول خود را.”

که شرکت های پذيرفته شده در بازار سهام برخی با سوابق سوال برانگیز دریافت گرانبها کمک در طول هرج و مرج چند هفته گذشته بسیار زکری دیویس, یک, Santa Cruz, California, تاجر اجرا می شود که دو artisanal مغازه بستنی یک beachside کافه و یک تاکو بار با شریک Kendra بیکر.

قبل از یک پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس دو انتظار داشتند خود را به بهترین سال بودند و در مسیر پرداخت در ماه مه 250.000 دلار وام از دولت فدرال است که از 10 سال پیش کمک کرده خود را باز اصلی فروشگاه.

“ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما در جهان است. در حال حاضر آن را فقط همه وارونه,” دیویس گفت که تا به حال به اخراج 70 کارگر است.

دیویس می گوید: آنها به تازگی قادر به دست آوردن مختلف $10,000 فاجعه وام از دولت فدرال برای پرداخت فروشندگان اما او می گوید که آن را “تبخیر در عرض چند ثانیه.” دیویس و بیکر ارائه یک چک برنامه حفاظت از برنامه ها با اسناد در آوریل 2 — اما هنوز در انتظار.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل china. org. cn در برکلی کالیفرنیا; Darlene Superville لیزا Mascaro, Zeke میلر و جینی اهم در واشنگتن و پژوهشگر Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

___

تماس با خبرنگاران در توییتر در https://twitter.com/ReeseDunklin یا https://twitter.com/lalanewsman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net