AP واقعیت را بررسی کنید: Dems التماس واقعیت چکرز به آنها بازگشت تا

Category: توین سیتی No comments

توسط CALVIN وودوارد و امیدوارم که ین

واشنگتن (AP) — آنها flailed سلاح های خود را بیش از صحبت یکدیگر و در یک نقطه به نام برای پشتیبان گیری درخواست واقعیت چکرز برای آمدن به نجات خود.

آخرین بحث قبل از یک مرحله بسیار مهم از مقدماتی بود که اغلب تنک و امر به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی شده گذشته مدیران در تقلا برای گرفتن اعتبار و گاهی اوقات گول زدن و سرزنش در طیف وسیعی از موضوعات. تحریف گرفت.

نگاهی به برخی از مطالبات خود را سه شنبه شب در چارلستون کارولینای جنوبی و چگونه آنها را در مقایسه با واقعیت:

جو بایدن: “یک صد و پنجاه میلیون نفر کشته شده اند از سال 2007 زمانی که برنی رای به معاف تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت.”

حقایق: بایدن بسیار اغراق آمیز تفنگ مرگ و میر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش در مورد 413,000 تفنگ مرگ و میر از سال 2007 تا سال 2018 های far cry از 150 میلیون دلار که برابر است با نزدیک به نیمی از جمعیت ایالات متحده. بیش از نیمی از تفنگ مرگ و میر در سال 2018 شد از خودکشی می گوید: CDC. مبارزات انتخاباتی خود اذعان کرد او misspoke.

___

برنی ساندرز: “هر چه مطالعه خارج وجود دارد — محافظه کار و یا مترقی — می گوید:” مدیکر برای همه ” خواهد شد صرفه جویی در پول است.”

واقعیت: درست نیست. برخی مطالعات می گویند که برخی نمی کنند.

ساندرز یک سناتور ورمونت های سینمای اخیر مجله پزشکی مقاله در مجله لانست که برآورد “مدیکر برای همه” خواهد صرفه جویی بیش از $450 میلیارد دلار در سال یا حدود 13٪.

اما مطالعات دیگر پیدا کرده اند ساندرز-مانند تک پرداخت کننده طرح خواهد هزینه بیشتر تا حدودی به دلیل مراقبت های بهداشتی رایگان خواهد افزایش تقاضا برای خدمات.

یک مطالعه در پاییز گذشته از مشترک صندوق و موسسه شهری برآورد شده است که چنین طرح ملی افزایش سلامت هزینه در حدود $720 میلیارد دلار است. یک برامدگی لبه طبقات سنگ مطالعه برآورد هزینه را افزایش می دهد 1.8% تحت ملی تک پرداخت کننده طرح.

___

Ctq: “من نویسنده این لایحه به نزدیک دوست پسر, سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن که می گوید که داخلی معتادان نمی تواند بیرون رفتن و گرفتن یک AK-47.”

بایدن: “من نوشت که قانون است.”

KLOBUCHAR: “شما نوشتن نیست که لایحه نوشتم که لایحه است.”

بایدن: “من نوشت: این لایحه خشونت علیه زنان عمل می کنند که در زمان (اسلحه) از دست افرادی که مورد آزار قرار گرفته خود را ،

KLOUBCHAR: “خوب ما باید یک واقعیت را بررسی کنید به این نگاه کنید.”

بایدن: “اجازه دهید نگاهی به این واقعیت را بررسی کنید. تنها چیزی است که دوست پسر, دوست, راه گریز پوشش داده نمی شد من می توانم که تحت پوشش. شما در واقع به عنوان یک سناتور سعی کردم به آن را پوشش داده و میچ مک کانل برگزاری آن را بر روی میز خود در حال حاضر.”

حقایق: Klobuchar یک مینه سوتا سناتور به درستی به نام معاون سابق رئیس جمهور به صورت ظاهری به اعتبار قانون بستن “دوست پسر, دوست, راه گریز.” بایدن اذعان نقطه و سپس به درستی با اشاره به این که راه گریز است و نه حذف شده در قانون است.

در بایدن آیا نوشتن این قانون که شد خشونت علیه زنان عمل می کنند یکی از برجسته ترین دستاوردهای. 1994 قانون مجموعه خدمات و خاص برای حمایت از قربانیان خشونت خانگی است.

Klobuchar در زمان سرب در سنا در تصویب قانون توسط مجلس که تمدید قانون حمایت برای کمک به زنانی که در معرض خطر سوء استفاده همکاران که همسر سابق, همسر یا پدر و مادر از یک کودک مشترک — به عبارت دیگر دوست پسر یا آشنایی همکاران. اما این تلاش مخالف توسط انجمن ملی تفنگ شده است آویزان در سنا است.

___

مایک بلومبرگ در پاسخ به الیزابت وارن خواست که او را بلند عدم افشای توافق برای همه زنان که آنها امضا شده بود: “ما در حال انجام است که سناتور.”

حقایق: او انجام نشده است.

بلومبرگ توافق برای آزادی سه زن از عدم افشای توافق در شرایطی که آنها به طور خاص موضوع را با او. اما بسیاری از سابق بلومبرگ کارکنان را امضا کرده اند از جمله توافق داشتن با فرهنگ و محیط کار در شرکت خود را. او نیست فرید آنها را از تعهد خود را به ماندن آرام در مورد شکایت خود را.

___

الیزابت وارن: “حداقل من نیست که یک رئیس که به من گفت:” کشتن این راه است که شهردار بلومبرگ ادعا شده است که گفت: به یکی از باردار خود کارکنان است.”

بلومبرگ: “من هرگز نگفتم که.”

حقایق: زن ساخته شده که اتهام علیه بلومبرگ بازگو و آن را در یک حقوقی تشکیل پرونده.

سابق بلومبرگ کارمند Sekiko Sekai پادگان, 55, ثبت شکایت علیه مایک بلومبرگ و شرکت خود را با نیویورک بخش حقوق بشر در سال 1995. در پادگان نوشته شکایت او بازگو چندین تعاملات شخصی با بلومبرگ زمانی که او مشغول به کار در این شرکت است.

در یک حادثه پادگان بلومبرگ گفت: با نزدیک شدن به او را در نزدیکی دفتر, ماشین آلات قهوه و خواست اگر او هنوز ازدواج, با توجه به شکایت.

پادگان می گوید او پاسخ داد که ازدواج او بزرگ بود و که او باردار بود با اولین فرزند او و ادعا شده که بلومبرگ پاسخ داد: “آن را بکشند.” بلومبرگ اعلام کرد که ارز اتفاق افتاده است اما در شکایت او رونویسی صوتی او می گوید: بلومبرگ بعد سمت چپ بر روی پست صوتی عذرخواهی و گفت: او به معنای “کشتن آن” سخن گفتن به عنوان یک شوخی است. او شکایت شد و در نهایت حل و فصل به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه با پذیرش گناه و او استعفا از این شرکت است.

___

بلومبرگ در چین, رئیس جمهور چین: “از نظر اینکه آیا او یک دیکتاتور او خدمت در دستور دفتر سیاسی خود را از مردم. وجود دارد بدون هیچ تردیدی او به مقدار زیادی از قدرت. اما او بازی را به حوزه خود را.”

حقایق: او به حداقل رساندن یازدهم را قدرت های گسترده ای در چین است.

یازدهم به عنوان رئیس حزب حاکم کمونیست را به دفتر سیاسی کمیته دائمی است و هم رئیس دولت و رهبر حزب شاخه نظامی مردم را ارتش آزادی بخش. از دفتر سیاسی و کمیته دائمی نیست و به طور کلی به عنوان یک بررسی در قدرت خود را. اگر چه Xi حرکت به جمع آوری قدرت انتقاد شده است و توسط برخی از غیر حزب روشنفکران او چهره بدون حذف رقبا و یا محدودیت در قدرت خود را.

اما یک اقتصاد متزلزل و دست کشیدن بر اثر شیوع کروناویروس که در چین نشات گرفته شود و با قرار دادن او را تحت فشار بیشتری از او قبلا مواجه شده است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان الکساندرا Jaffe, Amanda Seitz ریکاردو آلونسو-Zaldivar و متی دالی کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>