Anze Kopitar نمرات دو بار پادشاهان پیروزی در وگاس

لاس وگاس — Anze Kopitar به ثمر رساند و دو بار rookie Calvin پترسن ساخته شده 42 و موجب صرفه جویی در لس آنجلس کینگز ضرب و شتم وگاس شوالیه طلایی 4-1 یکشنبه شب.

پادشاهان بهبود یافته به 6-2-1 در گذشته و نه بازی یک برنده کشش که بر روی پاشنه از یک 1-9-1 ترمز ماشین که میرسد از Jan. 11 Feb. 9.

لس آنجلس است که در آخرین جایی در اقیانوس آرام بخش جامعی وگاس’ حق رای دادن رکورد بستن هشت بازی برنده خط خط. این شوالیه طلایی تا به حال از دست رفته پس از یک 4-0 شکست در مینه سوتا در فوریه. 11.

پترسن که بهبود یافته به 2-0-0 در برابر Vegas درخشان بود در تنگ شوالیه طلایی’ به طور معمول قوی جرم است که به وضوح از دست رفته علامت سنگ است که هفته به هفته با پایین بدن آسیب است. از 42 توقف 19 آمد و در دوره سوم.

Trevor Lewis and Alex Iafallo نیز به ثمر رساند برای پادشاهان.

درخت روغن قلم تئودور گل برای Vegas, در حالی که Marc-Andre فلوری ساخته شده 13 موجب صرفه جویی در.

Kopitar را باز کرد به ثمر رساند زمانی که او به تنهایی به حق فلوری و در زمان یک ثانیه اضافی برای پیدا کردن زاویه مناسب برای رفتن قفسه بالا و آن را 1-0 بازی.

پس از ویلیام حامل نامیده می شد برای بررسی متقابل پادشاهان قدرت-بازی بازی های واحد در زمان استفاده از شوالیه طلایی عدم روشن شدن جن چندین بار به عنوان Kopitar استفاده چوگان از پشت سر به رفتن قفسه بالا دوباره و فشار لس آنجلس منجر به دو گل.

لس آنجلس ساخته شده است آن را 3-0 در 10:04 از دوره دوم زمانی که او با استفاده از یک چرخش بسیار خوب به حرکت در اطراف وگاس defenseman نیک هولدن به ضرب و شتم فلوری دور طرف بیش از دستکش خود را.

وگاس رو اولین هدف در اواخر دوم که حداکثر Pacioretty clanked یک تاول کف دست زدن شات کردن پست که زنگ زد با صدای بلند به عنوان هر شات تا کنون گرفته شده در T-موبایل آرنا. لس آنجلس بن Hutton سعی پاکسازی دوباره بجای اول برگشتن اما تئودور ره جن در بالا اسلات و ضرب و شتم پترسن قبل از او می تواند بهبود می یابند. تئودور این است که یک هدف خجالتی حرفه ای-بالا 12 او در سال گذشته در 12 بازی های انجام شده.

پس از شاه سابق الک مارتینز نامیده می شد برای goaltender, دخالت, لا یک بار دیگر قربانی یکی از بدترین خانه مجازات کشتن واحد است. پس از توقف Adrian کمپ را slapper از حق, دایره, فلوری نمی تواند کنترل واکنش و Iafallo تمیز واکنش به فشار لس آنجلس منجر به سه گل در 4-1.

در حالی که پادشاهان در آمد با 24-رتبه بندی قدرت بازی وگاس در آمد با چهارم-بدترین مجازات کشتن در خانه یخ.

پادشاهان باز نه بازی homestand مقابل تورنتو در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im