مطالعه دیگری کست شک در اثر ماشه هشدار

Category: سیاتل

Youve been warned.

شما هشدار داده شده است. jxfzsy/گتی ایماژ

ماشه هشدار در همه جا هستند. آنها در تلویزیون, فیلم, خبری ها, پادکست, رادیو, نشان می دهد, در اینترنت, در, گفتگو, و, ویژه آنها در محیط های دانشگاهی که در آن یک سال 2016 بررسی نشان داد که حدود نیمی از اساتید باید آنها استفاده می شود. اگر این احتمال وجود دارد که کسی در جایی می تواند باعث وجود دارد امکان مجزا خواهیم در مورد آن هشدار داد.

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

اما با وجود این در همه جا از ماشه هشدار شواهد نگه می دارد که نصب آنها کمی برای کمک به مردم و, در واقع, در واقع ممکن است معکوس برای افرادی که تجربه کرده ام تروما.

Payton جونز و بنیامین Bellet هر دو دانشجو دکتری در دانشگاه هاروارد به اتمام سوم مطالعه بر روی ماشه هشدارهای خواهد شد که منتشر شده در مجله علوم روانشناسی بالینی. خود را قبل از کار در نگاه دانشجویان و عموم مردم اما این بار آنها با تمرکز به طور خاص در بازماندگان از تروما—دقیقا جمعیت ماشه هشدار قرار است برای کمک به. ایده این است که به کسانی که مبتلا به PTSD زمان برای آماده سازی خود را برای یک برنامه به طور بالقوه دشوار تجربه عاطفی و یا حتی به آنها اجازه می دهد برای انتخاب کردن.

برای این مطالعه از شرکت کنندگان خواسته شد به عنوان خوانده شده معابر مختلف از ادبیات—برخی مانند جرم و مجازاتبا گرافیک و صحنه های خشونت, قتل و تجاوز به عنف و دیگر معابر با خنثی مواد. برخی از شرکت کنندگان داده شد توجه کنید که محتوای آنها در مورد به عنوان خوانده شده “ممکن است ناراحت کننده برای افرادی که تجربه کرده ام تروما است.” دیگر نمی شد با توجه به این هشدار, و پس از آن هر کس پر کردن یک نظرسنجی در مورد احساسات خود را. در این مورد محققان به خصوص علاقه مند در چگونه باعث هشدارهای تحت تاثیر قرار شرکت کنندگان اضطراب.

آنچه محققان دریافتند نباید تعجب آور بود به خصوص برای کسانی که نگه داشته ام تا با بحث: “به طور کلی ما پیدا کردن است که باعث هشدارهای لازم نیست تاثیر در افراد اضطراب” جونز به من گفت. “سپس ما نگاه خاص تر زيرگروه. برای کسانی که خود گزارش PTSD تشخیص پیدا کنیم و هیچ اثر. برای کسانی که واجد شرایط برای یک احتمالی PTSD تشخیص با توجه به علائم و اندازه گیری آنها احتمالا یک افزایش کوچک در اضطراب است.” به عبارت دیگر برای کسانی ماشه هشدار ساخته شده چیز کمی بدتر است. “اما به طور کلی آن را به یک مقدار زیادی از تهی نتایج. ماشه هشدارهای واقعا هیچ کاری انجام نمی.”

جایی که آنها باید یک برنامه به طور بالقوه نامطلوب تاثیر جونز می گوید که برای افزایش نمرات در چیزی به نام “مرکزیت رویداد مقیاس” است که اقدامات به حدی که کسی را می بیند تروما به عنوان چیزی تعریف می کند که آنها چه کسانی هستند. جونز می گوید که بالاتر مرکزیت یک رویداد آسیب زا—به عبارت دیگر بیشتر به یک رویداد است که دیده می شود به عنوان مهم—بدتر نتایج بلند مدت تمایل دارند.

“ماشه هشدار یک نوع از سیگنال های اجتماعی است که هویت خود را به عنوان کسی که تجربه تروما مهم است و که آن را باید مهم” جونز می گوید. “ما فکر می کنیم که باعث هشدارهای ممکن است در تقویت این تصور که چون شما با تجربه تروما شما متفاوت از سایر مردم است.” و در نهایت این می تواند علائم بدتر و نه بهتر با یادآوری مردم نه فقط از خود تروما اما تاثیر آن.

هنوز هم برخی استدلال کرده اند که حتی اگر باعث هشدارهای لازم نیست مردم را بهتر مجهز برای مقابله با احساسی متهم محتوا حداقل آنها به مردم اجازه می دهد به جست و خیز که محتوای در دسترس نباشد.

اما این خطر وجود دارد که در رویکرد بیش از حد. “به عنوان کسی که در زمینه تروما من تمایل به بسیار شک و تردید است که اجتناب است یک استراتژی مفید” جونز می گوید. “وجود دارد بسیاری از مطالعات دیگر در زمینه ماشه هشدار که نشان می دهد که اجتناب می تواند واقعا مضر باشد.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این باعث می شود حس بصری. تصور کنید به عنوان مثال که شما بوده ام در یک تصادف و پس از آن توسعه ناتوان کننده ترس از رانندگی. به دلیل رانندگی باعث یک حس عمیق از اضطراب و گاه به گاه hyperventilating-در-کنار-of-the-road panic attack—شما در اجتناب از آن است. اما به جای درمان اضطراب خود را و یا شما را بیشتر انعطاف پذیر این رویکرد آن را سخت تر و سخت تر به درایو. چه موثر تر خواهد بود در دراز مدت می تواند قرار گرفتن در معرض همان چیزی است که باعث اضطراب خود را—بنابراین در این فرضی رانندگی. اثر قرار گرفتن در معرض اضطراب تحریک حوادث و ابزار در حال توسعه برای مقابله با اضطراب که در آن مطرح شده است تقویت شده و بیش از بیش در پژوهش های روان شناختی.

علاوه بر این در حالی که “تروما شایع است PTSD نادر است” به عنوان ریچارد McNally یک اضطراب محقق در دانشگاه هاروارد (و جونز و Bellet مشاور) نوشت: در نیویورک تایمز. بسیاری از مردم از طریق تجارب آسیب زا; بسیاری از آنها بهبود دائمی بدون علائم است. و در عین حال با وجود نادر بودن PTSD و عدم حمایت از شواهد برای ادامه استفاده از trigger هشدارهای بسیاری از رسانه های آموزشی و استقرار آنها را در آغوش گرفت به عنوان اینکه آنها نه تنها مفید بلکه لازم است. جونز می گوید: این یک مشکل است.

“این وحشتناک است که ما در این نقطه در حال حاضر که در آن ماشه هشدارهای بسیار به طور گسترده ای استفاده می شود و در عین حال, ما فقط در حال حاضر برسه به تست آنها را” او به من گفت. “این مهم است که فکر می کنم در مورد زمانی که ما در آینده با برخی از مرتب کردن بر اساس جدید مداخله و یا عمل. این آزمایش باید قبل از پدیده گسترش می یابد. من آرزو می کنم که تا به حال شده است در مورد ماشه هشدار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net