یک روز دیگر از اعتراض در جنوب کالیفرنیا افتتاح شد صبح روز سه شنبه با یک لحظه همبستگی به عنوان افسران خارج از اداره پلیس لس آنجلس مقر زانو با معترضان.

وزرای شبانان و کشیشان در حضور در این تجمع گفت: این مهم به صلح آمیز باقی می ماند و این اقدامات تظاهر نمی شد کمک به آنها است ،

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا این لحظه به رفتن بدون همه شما درک است که ما در اینجا در روح جورج فلوید گفت:” برگرد. K. W. Tullos رئیس جمهور باپتیست در نشست وزیران. “ما می خواستیم به انجام این راه حق است.”

پلیس لس آنجلس منتشر شد بیانیه ستایش حوادث روز: “بعد از ظهر امروز ما شاهد بهترین لس آنجلس. هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در همبستگی. ما ادامه خواهد داد به منظور تسهیل در همه 1st متمم راست به جمع آوری مسالمت آمیز … ما ادامه خواهد داد برای گوش دادن یاد می گیرند و رشد می کنند.”

یک معترض دارای یک نشانه در تقاطع تیخوانا بلوار و E. توس خیابان در تیخوانا در سه شنبه, ژوئن 2, 2020, در اعتراض به خشونت های پلیس و در حمایت از جورج فلوید که کشته شد در مه 25 در مینیاپولیس, مینه سوتا. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

تظاهرات در هالیوود, ونیز, Brea و در جای دیگر گشوده مسالمت آمیز در طول روز شاید سیگنالینگ کاهش تنش هایش به انفجار خشونت و صدمه به اموال بیش از آخر هفته.

“این است که یک جمعیت بزرگ. این چیزی است که ونیز است همه چیز در مورد” پلیس لس آنجلس سروان. برایان موریسون گفت: در طول یک صلح آمیز مارس در Westside ساحل جامعه است. “این تمام چیزی است که کشیدن در heartstrings. این روشی است که این کارها باید انجام شود. من بسیار افتخار از این جامعه امروز است.”

حکومت بازگشت

شهرها و شهرستانهای سراسر Southland نهاد حکومت و در عین حال دوباره سهشنبه با برخی از جمله, بورلی هیلز, خاموش کردن به عنوان اوایل به عنوان 1 p. m. بیشتر تحت فشار قرار دادند و خود حکومت به 6 بعد از ظهر در حالی که در کنار رودخانه شهرستان در زمان یک رویکرد متفاوت و حذف آن مقررات منع رفت و آمد در دسترس نباشد.

V. مانوئل پرز رئیس Riverside County هیئت ناظران توضیح داد کلانتر باور نمی کند یک حکومت نظامی لازم بود در حال حرکت به جلو است. این شهرستان در تلاش است برای پیدا کردن یک تعادل و آگاه از این واقعیت است که حکومت می تواند تحریک پرز گفت.

“این برای مردم مهم است به رسمیت شناختن است که توانایی خود را در اعتراض به حق آنها است” پرز گفت.

سهشنبه نشانه یک هفته ناآرامی در سراسر کشور بیش از پلیس با قتل 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود. فلوید بود که متهم از عبور تقلبی $20 bill در گوشه ای از فروشگاه کشته شد که در حال حاضر اخراج افسر درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که سایر افسران ایستاده بود.

مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی سهشنبه به مینیاپولیس اداره پلیس طراحی شده است که برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند با توجه به NBC News.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور (فایل عکس سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

رئیس پلیس لس آنجلس در زیر آتش

با وجود آرامش و خوی در تظاهرات لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور در ادامه به فلاک برای نظرات او ساخته شده دوشنبه سرزنش غارتگران در قسمت مرگ فلوید.

“مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران” مور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مور پس گرفت نظر بعد از آن شب و عذرخواهی برای misspeaking.

“در حالی که من بلافاصله خودم درست من تشخیص اولیه عبارت بودند وحشتناکی توهین آمیز” مور در توییتر نوشت. “غارت اشتباه است اما آن را معادل قتل و من معنی نیست که در برابر این دو است. من عمیقا تاسف و متواضعانه عذر خواهی برای من مشخصه.”

سخنرانان در لس آنجلس هیئت کمیسر پلیس این جلسه بود که در برخورد با مسائل فنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان — نبود علاقه مند به عذرخواهی. آنها صرف بیش از هفت ساعت در انتقاد از پلیس لس آنجلس و خواستار مور شلیک. در یک نقطه بیش از 26,000 نفر تماشای KTLA زنده جریان از این کمیسیون در جلسه اول خود را پس از ناآرامی ها آغاز شد.

“شما نمی مراقبت در مورد شما نمی مراقبت در مورد سیاه زندگی” یکی از تماس گیرنده گفت. “شما نیاز به استعفا.”

لس آنجلس ادامه داد: برای جذب جمعیت عظیم از جمله در شهردار اریک Garcetti رسمی اقامت در ویندسور مربع است.

رپ سازماندهی اعتراض هالیوود

هزاران نفر تبدیل شده تا برای تلفن های موبایل به اعتراض سازمان یافته توسط رپر, YG, که منتشر شد, آهنگ جدید, توهین به افسران پلیس در اوایل صبح. در توییتر, YG بعد هشدار داد و معترضان را به “رفتن به خانه” برای جلوگیری از پتانسیل برخورد با گارد ملی. که اتفاق نمی افتد و در عوض سربازان و معترضان در هالیوود در آغوش گرفت دست تکان داد و خار آرنج.

“من نمی خواهم به اینجا; آنها نباید به اینجا” یکی عاطفی اینباره گفت: NBC LA در طول مصاحبه.

راهپیمایی گسترش از طریق هالیوود بالونی به 10000 نفر, به گفته پلیس لس آنجلس تخمین می زند. این شکست در امتیاز با حداقل سه گروه فانینگ در خیابان های محلی در حال عبور از هالیوود نشانه های محافظت شده توسط نیروهای پلیس و نمایندگان. NBC LA هلیکوپتر گرفته شده ده ها تن از Humvees و وسایل نقلیه زره پوش نورد به مساحت حدود 4 بعد از ظهر

قبلا در این روز معترضان به زانو در یک تقاطع و به طور خلاصه مسدود شده و ترافیک در بلوار غروب آفتاب. سپس بعد از آن یک پلیس خط قطع شعار جمعیت متوقف در بلوار هالیوود. سازمان مذاکره با پلیس و ماموران در نهایت نقل مکان کرد و از این راه به اجازه معترضان مجدد با دیگر گروه بزرگتر.

‘راهپیمایی برای صلح’

معترضان — که ضربه خیابان ها بسیار زودتر از دوشنبه — تنظیم شد خود را جدا از غارت و خرابکاری است که آمار منطقه برای چند روز در مکان هایی مانند Fairfax منطقه وان Nuys, سانتا مونیکا و ساحل طولانی است.

“ما در حال راهپیمایی برای صلح” گفت: داریوش Devime, 25. “این بی عدالتی است. بنابراین بسیاری از ما درگذشت. ما در حال راهپیمایی برای پایان آن. ما می خواهیم به درمان می شود که برابر است با. به احساس امنیت مردم حفاظت از ما به ما در درمان مانند انسان

“غارت هیچ ربطی به با ما” هالیوود resident گفت. “کسانی که اپورتونيست.”

گارد ملی پارک شده در خارج از لس آنجلس تالار شهر به عنوان معترضان خواهان عدالت برای جورج فلوید در شنبه 2 ژوئن 2020. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

در خارج از تالار شهر در مرکز شهر لس آنجلس هزاران نفر جمع شده بودند دوباره در گرند پارک به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. قبل از ساعت 2 بعد از ظهر برخی از معترضان به اختصار ساخته شده راه خود را به 110 آزادراه اما پس از آن خارج شد بر روی سطح خیابان ها به سر به عقب به مرکز مدنی.

در وان Nuys ده ها تن از مردم جمع شده بودند به تمیز کردن پس از خرابکاری و غارت اطراف روز دوشنبه در اعتراض به. با وجود تلاش پلیس برای محافظت از کسب و کار در کم درآمد منطقه در نزدیکی اعتراض غارتگران و خرابکاری با موفقیت هدف قرار دادند حداقل یک دوجین کسب و کار از افزایش همراه به مهاجر متعلق به اصطبل در وان Nuys بازار مبادله دیدار خواهد کرد. بیش از 300 دستگیری ساخته شده بودند دوشنبه شب در سن فرناندو ولی با توجه به LAPD دره اداره Cmdr. آلن همیلتون.

علاوه بر این نزدیک به 600 اضافی بازداشت شد بنا به گزارش های ساخته شده توسط هالیوود بخش با توجه به گزارش های رسانه ها. بسیاری از دستگیری ها در هر دو حوزه مربوط به تخلف از حکومت.

کریستینا Cullins می پیوندد کوچک و مسالمت آمیز گروه جمع شده بودند به اعتراض و حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در خارج از LAPD بندر ایستگاه در سن پدرو در شنبه 2 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

جامعه کوچکتر تظاهرات

در سن پدرو یک جمع کوچک حدود 40 نفر برگزار شد نشانه هایی خارج از LAPD بندر را بدست آورد. وجود دارد بیش از حد ساکنان صحبت می کرد در برابر غارت ناشی از اپورتونيست در سایر نقاط منطقه است.

جمعیت ballooned به حدود یک هزار نفر در منهتن ساحل شدند و تا نزدیکی سوار کردن کسب و کار و به همان اندازه غنی شهرستان سالن. پلیس بسته بلوار ساحل منهتن در زیر اقیانوس درایو, همینگ در رشد جمعیت در یک منطقه نسبتا کوچک است. ساخته شده است که جسمی از فاصله تقریبا غیر ممکن است اگر چه اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در جمعیت عینک ماسک و افسران ارائه آنها را به کسانی که نمی.

این رویداد در محل این روز پس از یک لغو شد در نزدیکی بروس ساحل, سابق, سایت تنها, ساحل, سیاه پوستان بودند مجاز به استفاده از در 1920s قبل از رفت و آمد مکرر است که catered برای آنها وجود دارد ،

تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت بدون حادثه در پاسادنا و آمریکا نیز هست.

نژادپرستی بحران بهداشت عمومی?

در سن برناردینو کانتی هیئت ناظران رای گیری خواهد شد که آیا برای اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در جلسه خود در هفته آینده.

دادستان منطقه Jason اندرسون و مدافع کریس گاردنر پیوست ایمان رهبران و شهروندان به صدای خود را برای حمایت از بهداشت عمومی اعلام شده است. شبان از کلیساها در سراسر شهرستان از جمله کلوین Simmons, co-پاستور در امانوئل ستایش یاران در رانچو کوکامونگا به نام از سرپرستان را اعلام.

“آنچه ما در حال تجربه است که ما را به یاد چیزی است که گرفته شده, قبل از, قبل و قبل از” سیمونز گفت. “من به نمایندگی از افرادی که به دنبال یک پاسخ به تروما — یک توقف به تروما است که آنها می توانند خارج از گام و تجربه زندگی است که آنها می توانند تنه زدن در خیابان آنها می توانید به بازار بروید آنها می تواند راه رفتن در پارک بدون تجربه تروما است.”

معترضان و غیر معترضان همراه, هر چند آن زمان, در زمان, در طول جورج فلوید اعتراض در یوکایپا ایستگاه پلیس در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020. (عکس از مدل لباس یاماناکا/مطبوعات شرکت)

در یوکایپا تنش هایش بين دو گروه: یکی اعتراض از مرگ فلوید و دیگری ساخته شده بیشتر از مردان سفید پوست که گفت آنها وجود دارد برای محافظت از شهرستان. دو گروه با هم در یک Stater وارنر’ پارکینگ و صحبت با صدای بلند و عاشقانه در هر یک از دیگر چهره به چهره تماشا توسط ماموران امنیتی و نمایندگان. تنش شد ادامه از دوشنبه شب که با توجه به فیلم ها ارسال شده در اجتماعی, رسانه های معترضان و گروه دیگر درگیر در این شهرستان است.

پیام سهشنبه هر چند به نظر می رسد در مورد صلح است.

اورنج کانتی اعتراض مسالمت آمیز

در اورنج کانتی بیش از 300 تظاهرکنندگان جمع شده در تیخوانا با نشانه هایی گفت: “شما سکوت پر سر و صدا” و “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

آس قهوه ای, 30, از نان ساخته شده بداهتا درخواست به جمعیت به خاطر اعتراض مسالمت آمیز. وی با بیان غرور در مردم در انتخابات گفت: این گروه به نمایندگی از تمام جنبه های زندگی.

قهوه ای و سیاه و سفید مرد گفت: او را به رسمیت می شناسد “درد” مردم پایدار.

“همه ما واکنش نشان می دهند متفاوت به سرکوب” او گفت:. “اما در پایان روز, ما باید به احترام ما از شهر و محافظت از خانه ما.”

حوادث مشابه رخ داده در رانچو سانتا مارگاریتا, لوس آلامیتوس و یوربا لیندا.

کارکنان نویسندگان جف Horseman, Pierce Singgih رایان Carter, David روزنفلد Ariella Plachta, Jeong پارک تونی ساودرا برایان Rokos جنیفر Iyer و نیک سبز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de