یک مورد دیگر از coronavirus را تایید کرد در شمال کالیفرنیا

Category: توین سیتی No comments

توسط DON THOMPSON و آدم پرتو

واکاویل کالیفرنیا. (AP) — مقامات بهداشت در روز جمعه تایید یک مورد دیگر از رمان coronavirus در شمال کالیفرنیا بالا بردن شمارش یک روز پس از مقامات بهداشت نشان داد اولین مورد در ایالات متحده آمریکا بر این باور شده اند منتقل می شود به کسی که نمی مسافرت های بین المللی و یا آمده در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت سخنگوی Maury کندال گفت: این فرد جدا شده است در صفحه اصلی و دیگر اطلاعات ارائه شده خواهد بود بعد از آن جمعه است.

یک روز پیش مقامات بهداشتی دولت تا به حال ثابت تعداد زیادی از مردم در کالیفرنیا با این ویروس در 33 بعد از محققان اعلام کرد که یک زن بستری در ساکرامنتو آن را قرارداد.

ساکنان جامعه که در آن زن برای اولین بار به بیمارستان رفت در واکاویل در کانون چه مقامات خواستار یک نقطه عطف در گسترش بسیار مسری coronavirus

به عنوان کارشناسان بیماری های عفونی دامن زد در واکاویل برخی از ساکنان این شهر از 100,000 مواجه نگردند لوازم میان ترس همه چیز می تواند بدتر با وجود رسمی اطمینان در حالی که دیگران در زمان این خبر در گشاد گشاد راه رفتن.

واکاویل نهفته بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو در Solano County, در کشاورزی دره مرکزی و در نزدیکی کالیفرنیا شراب معروف منطقه است.

آن است که در حدود 10 مایل (16 کیلومتر) از Travis پایگاه نیروی هوایی مورد استفاده قرار گرفته است به عنوان یک ویروس قرنطینه محل. مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها می توانید بدون اتصال بین زن آلوده و مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند به پایگاه زمانی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

مورد از زن آلوده علائم تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند فراتر از اقدامات پیشگیرانه مانند قرنطينه هر چند مقامات بهداشتی دولت گفت که اجتناب ناپذیر بود و خطر گسترده انتقال باقی مانده است کم است.

کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گفت: 8,700 مردم خود نظارت پس از ورود در پروازهای تجاری از چین از طریق لس آنجلس و سان فرانسیسکو. که از 8,400 که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ذکر شده در پنجشنبه هر چند مقامات گفت که این تعداد را افزایش می دهد روزانه به عنوان بیشتر پرواز می رسند.

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — بود که تماس نزدیک با زن وجود دارد. آنها قرنطینه در خانه های خود و چند نشان داده اند که علائم در انزوا ماتیاس گفت.

مقامات بیش از حد نگران, در حال حاضر, در مورد بازی گاه به گاه تماس بگیرید چرا که مقامات فدرال فکر می کنم coronavirus گسترش است تنها از طریق “تماس نزدیک بودن ظرف شش پا از کسی برای آنچه که آنها خواستار یک دوره طولانی از زمان,” گفت: دکتر جیمز وات, موقت, اپیدمیولوژی دولت در وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

“من قطعا رفتن به پوشیدن من ماسک و دستکش در کار چون من یک سرور گفت:” واکاویل کوچه بولینگ کارگر دنیس Arriaga که گفت او مراقبت می کند اگر او برای انتقاد از اقدامات احتیاطی اضافی.

“در پایان روز این زندگی من است,” او گفت:.

زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل قبل از وضعیت او بدتر شده و او با انتقال به مرکز پزشکی.

سردرگمی بیش از چگونه به زن مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus نگرانی مک کینزی باز, که با این نسخهها کار در یک شرکت امنیتی خصوصی در واکاویل. این شرکت در حال حاضر در انبار 450 ماسک صورت و تقلا برای بیشتر “از آنجا که آنها سخت به آمده است.” این شرکت مالک خریداری و به اندازه کافی برای تمیز کردن و ضد عفونی کننده منابع به هر دو اسکراب کردن دفتر و ارسال با کارکنان.

اما آنها به نظر می رسد در نهایت برای آماده سازی.

Eugenia کندال با پوشیدن ماسک صورت, اما ترس از هر چیزی از جمله سرماخوردگی. او سیستم ایمنی بدن دچار اختلال میشود چرا که او تحت شیمی درمانی و او تا به مدت طولانی است که در نظر گرفتن چنین اقدامات احتیاطی.

“ما نمی پارانوئید. ما فقط تلاش برای عملی شود” گفت: شوهرش از 31 سال ایوان کندال. “ما پاک کردن چرخ دستی های خرید اگر آنها را دارند و زمانی که من در ماشین من تو دست من پاک کردن — و فقط برای بهترین امید.”

در تحقیقات خود از حرکات بستری کاری مسئولان در تلاش بودند تا بفهمند که چگونه او آن را کردم و کسی که دیگری او ممکن است ناخواسته آلوده.

آنها در حال مصاحبه فوری اعضای خانواده و گسترش شبکه خود را که شامل بیشتر اعضای خانواده دور که ممکن است در تماس گردهمایی های اجتماعی مانند کلیسا است که بیمار ممکن است حضور داشتند و هر زمان ممکن را صرف در محل کار و یا حوادث مانند یک کنسرت.

علاوه بر این زن تمام 59 موارد دیگر در ایالات متحده شده اند برای کسانی که سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز.

جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و باعث بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

___

پرتو گزارش از ساکرامنتو ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>